Розовые одуванчики• 21 ноября 2025

Почему план трампа вам не нравится?

Yuliya82• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Щиро дякую
Завжди будь ласка 🫶🍂
Оксана_12• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Та хто ж відбирає у вас українське?Навіть у Росії є пам´ятники Тарасу Шевченку та Лесі Українки.І Київський вокзал,і Український бульвар.
У мене? У мене ніхто нічого не відбирає. Але по суті відповідь буде? Якщо це неважливо, примітивно і недолуго, навіщо цей пункт? Щоб що?
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Ви вже прибухнули?
Ні. А ви вже того, така як треба?
Remensa• 22 ноября 2025
Ответ дляCaramel-932d
Про які гідність ви говорити те , посидіть з дітьми в холодному підвалі а потім посидіть добу без світла і тепла. Нікчемно без гідності підставляти чужих дітей під ракети , а самій кататись по польщам
А чого ви вирішили, що не сиджу без світла , і в підвалі?
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Тобто? Я жінка 55 років. Ви чоловік призовного віку і в війську?
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Зе нас підвів. Раз він і його команда нас підвели, то ми не мали захищатись?
Так ви і не захищаєтесь. Ви розводите теревені в інтернеті. Захищати повинні були дипломати, а не відловлені силоміць люди
filafina• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Мне нравится.Написать почему?
по тому шо ты рашик?
Шматочок хмарки• 22 ноября 2025
Ответ дляРеалістка
Особливо нас як націю збережуть надання особливого статусу рос.мові і московська церква.
І що це змінить особисто для Вас? Вам заборонять ходити в українську церкву чи розмовляти українською? Зможете спілкуватись і ходити куди захочете, зате кладовища рости не будуть, як гриби і ракети не будуть забирати життя і житло беззахисних людей. Послухати, покивати головою і зробити по- своєму в обмін на спокійне життя це така велика проблема? Так важко? Важче ніж помирати в окопах і на копійки до кінця життя інвалідом виживати?
lus_so• 22 ноября 2025
Ответ дляYuliya82
Мали купити скумбрії за 8 грн, поїсти шашликів, взяти лопату і почати захищати чужі мільйони ціною власних житів.
Киш, плюгавий провокатор, не це вже люди не ведуться
Ви, як класичний любитель зеленського, плутаєте державу і президента. Зеля вас намахав от ви і казитесь.
Моpгана• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Татьяна123• 22 ноября 2025
Підсумок один,воювати бажаючих тут немає Одні й ті ж ніки роками кричать, що потрібно боронити країну, але за майже 4 роки ні одна так і не пішла це робити. Але як бешені собаки кидаються на тих, хто посмів це озвучити. Бо всрані патріотки , не для того народжені щоб боронити країну.
filafina• 22 ноября 2025
Ответ дляРозовые одуванчики
А если ваш город разбомбят и вас убьют. Другие может хотят жить , просто хотят жить. Хотя бы в россии
та ну нафиг, там зомбаки ток норм живут
Волшебный Пони• 22 ноября 2025
Ответ дляМоpгана
Тебе теж
Ай...приятно видеть как вас корежит
lus_so• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Ви вважаєте, що військові мали скласти зброю (буквально) в лютому 22, бо дипломати і президент не виконали своїх обов´язків?
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
А ви свою? Чи думаєте, що саме ваш диван росіянин омине?
Yuliya82• 22 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Не смійте навіть рота свого відкривати про любителя, блювати хочеться від одного того гундосого голосу. Це Ви плутаєте, бо в нас якраз недонаполеон вважає, що президент це і є держава.
автор Розовые одуванчики • 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
Вы из какого города? Может поменяетесь с автором поста жильем, она в вашу квартиру, а вы в ее, вы же хотите в россию? И все будут довольны.
Вообще то я и есть автор поста.
Я из Донецкой области. На данный момент в Днепре - эвакуировалась
Oxy3• 22 ноября 2025
Ответ дляYuliya82
В таком случае нет другого выхода, кроме как чесать на передовую и активно защищать свою кварту. За Вас Ваш дом никто защищать не должен
Есть выход - поселить эту женщину в вашу квартиру. Вы же на все готовы ради мира? Внесите свою лепту в достижение своей цели - отдайте свое жилье нуждающимся. Или вы только чужим хотите жертвовать?
сахарный комок• 22 ноября 2025
Потому что дуры
Волшебный Пони• 22 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Поэтому их на фронт первыми
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви в 17 ст живете , що у вас лінії змінюються ?Про міжнародне право не чули чи на болотах живете ?
Держави підписують договори о кордонах !
Ви про Гельсінській договор чули ? Ще в 1972 році діло було
А ви далі XVII століття історію не вчили? Після того лінії на карті не мінялись? З недавнього- Югославія, наприклад? Така ж велика була держава як і Україна.
Біжить розкажіть про міжнародне право євреям, у яких чомусь тепер землі більше ніж їм виділили.
Шеллар• 22 ноября 2025
Ответ дляYuliya82
Жиденя, яке підтиралось повістками і називає Україну повією поклав в землю людей більше ніж орки.
сахарный комок• 22 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Я жінка якій вже за 50 і я не хочу спитатися по чужих хатках , мала все !!! А ті, у кого особливо нічого не змінилося в житті, окрім відсутності світла і аеропорту в інших країнах не зрозуміють цього!
Какой эгоизм
За вашу халупу вам не жаль потенциальных убитых?
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
А зачем ей чужая квартира, пусть свою идет отвоевывать. Или она в чужой планирует пересидеть,в надежде, что кто то мечтает умереть за ее квадратные метры? Какой бред только тут не прочитаешь.
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляОксана_12
Я навіть не знаю, навіщо пункт,який забезпечує дотримання Конституції України.Ви часом не знаєте?
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну то і в нашому випадку підпишуть. Така процедура називається цесія. Чула про таку на болотах, чи в XVII сторіччі, чи де ви там?
Yuliya82• 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
Минуточку, я изначально не считала, что война это решение. Поэтому давайте без радикальных вариантов. Поэтому давайте ее заберем вместо с Вами на фонт - проку точно больше будет. Боронить надо не только с дивана
Моpгана• 22 ноября 2025
Ответ дляYuliya82
Поки я буду, то Ви вже з купою гімна і в штанах, і у владі
У владі краще, там світло є і вода, помитися можна) я згодна!
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляfilafina
по тому шо ты рашик?
Отцепитесь от меня со своим примитивом.
Oxy3• 22 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Вот вы свои квадратные метры отдадите и не надо будет никому умирать за ее квадратные метры.