Розовые одуванчики• 21 ноября 2025

Почему план трампа вам не нравится?

lus_so• 22 ноября 2025
Ответ дляYuliya82
Мали купити скумбрії за 8 грн, поїсти шашликів, взяти лопату і почати захищати чужі мільйони ціною власних житів.
Киш, плюгавий провокатор, не це вже люди не ведуться
Ще раз. Ви серйозно вважаєте, що військові і в 22 і зараз захищають мільйони зеленського, а не державу?
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
Есть выход - поселить эту женщину в вашу квартиру. Вы же на все готовы ради мира? Внесите свою лепту в достижение своей цели - отдайте свое жилье нуждающимся. Или вы только чужим хотите жертвовать?
Еще есть такой выход, вы пойдете воевать за ее квартиру, а она как раз пока в вашей поживет. Тоже отличнейшее решение я думаю .
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
Вот вы свои квадратные метры отдадите и не надо будет никому умирать за ее квадратные метры.
Удалено администрацией...
Волшебный Пони• 22 ноября 2025
Автор, вы открыли портал в ад
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
В мене є колишні подружки - пристосуванки. Жиуть на окупованих, в той час ,коли їз рідні в укриття бігають.
Сподіваюсь, ви ботня росіянська і три рублі заробили
А якщо б ті подружки не жили на окупованих, а з вами у вашій квартирі, то їхні рідні в цей час би не бігали в укриття? До речі, про укриття. Де вони в нас повноцінні укриття? А не підвали шків, садочків і метро. Які є далеко не у всіх містах мільйонниках?
ПадаюВреверансах• 22 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
потому что его написали русские - сегодня сделали в прессе лексический разбор - он просто калька с русского языка с корявым переводом . носители так не пишут
если трамп сосал у билла и у пу есть фото то это все обьясняет конечно
Таки є щось у пу і він буде за яйця держать трампончика до кінця.
Ох жеж уйобки старі
Оксана_12• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Я навіть не знаю, навіщо пункт,який забезпечує дотримання Конституції України.Ви часом не знаєте?
Ні, не знаю. Конституцію не треба забезпечувати, по ідеї. Так все таки, по суті питання, відповідь є?
Oxy3• 22 ноября 2025
Ответ дляYuliya82
Минуточку, я изначально не считала, что война это решение. Поэтому давайте без радикальных вариантов. Поэтому давайте ее заберем вместо с Вами на фонт - проку точно больше будет. Боронить надо не только с дивана
Подождите, вы пишете, что квадратные метры ничего не значат. Оказывается не значат, если это чужие? Своими вы не готовы жертвовать даже ради мира? Так какой же вы борцун за мир,если не готовы ради мира пожертвовать своими квадратными метрами?
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Мені нема чого слідкувати. Я пишу правду і вона у мене одна. І викручуватися мені нема чого. Що я таке писала, аж цікаво?)
І що саме мене влаштовує? Що чоловік за майже чотири роки був три рази у відпустці по 10 днів? Що ротацій нема? Що все тіло в осколках після поранення? Чи ви про що?
Про те що не заскринила, а треба було б.
То вам треба війна далі, щоб у чоловіка на тілі ще більше ран від осколків було? Чи ви про що?
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
А чужая жизнь для вас так же много значит как и ваша? Таки наверное своя для вас значит больше чем чужая, если война пости 4 года, а вы все еще не в окопе.
Волшебный Пони• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Yuliya82• 22 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Ще раз - Харош дешевых манипулятивных вопросов. Вы мне скажите другое, почему поток молодых мужчин вырос в разы (и об этом пишут многие страны)? Что движет ими? желание молодежи боронить чужие активы? Или желание спасти жизнь, что свойственно для нормального, адекватного человека?
Oxy3• 22 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Так не я же тут лозунгами бросаюсь, что квадратные метры ничего не значат. Докажите делом, что вы на все готовы ради мира
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Мені не треба війни. Де ви таке берете? І що саме ви не заскринили? Своїми словами можете сказати? Чому ви мене оббріхуєте тут, шановна?
Моpгана• 22 ноября 2025
Ответ дляВолшебный Пони
Ай...приятно видеть как вас корежит
Час покаже, хто коли перед ким і як корячитися буде, побачимо
ПадаюВреверансах• 22 ноября 2025
Ответ дляNata_69
то що конкретно ви робите для війська? для перемоги? окрім того що на форумі ведете баталіі?
Сина чи зятя точно не відправила воювать
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
А вы ради мира почему еще живы? странное у вас однако восприятие справедливости.
Волшебный Пони• 22 ноября 2025
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Yuliya82• 22 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Идеальное решение! Вы гений 😀🍂❤️
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляОксана_12
Хз. Не знаю таких. А міграція і до війни була. Ба навіть знаю британку і німця, що з родинами сюди переїхали, живуть. Не сильно розумію ваше питання і до чого тут ’українці’ до якихось ексклюзивних одиничних випадків.
Тобто ексклюзивні одиничні випадки? Виїхали майже 10 мільйонів, переважна більшість поїхали до німців на пособіє. І не бентежить їх те, що у нащадків есесівців і гестаповців беруть подачку. І подачку їм дають за те, що когось в Україні відловлюють і вбивають. Бо нам же потрібно бути щитом. Тобто тараном яким б´ють об Росію . Що там про роботу яку треба варити дуже повільно? Вже не актуально?
Моpгана• 22 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
А ви свою? Чи думаєте, що саме ваш диван росіянин омине?
Ні, бо мій чоловік на фронті їх не пускає до мене і мого дивану
ПадаюВреверансах• 22 ноября 2025
Ответ дляenglish book
США продемонстрировала какой они гарант-Никакой.
Гарант,это тот,который даёт по ебальнику нападающему,и говорит-я здесь обещал защищать много лет назад.Взамен отказа от ядерки.
То есть действует с позиции силы.
Сейчас же США в позиции труса. И с этой позиции предлагает согласиться нам на российские условия.
І на день подяки підписать.
ПОДЯКИ мать їхню
inna1313• 22 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Чому мова тільки про квартиру? А місто? А не малий кусок України?
Чи не моє, не жалко…
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
Начать все таки стоит с вас. Положите для начала свою жизнь за чужие квартиры. А мы уж впечатлимся вашим примером и тоже чем нибудь пожертвуем. А так от вас пук в муку, и все претензии только к нам.
Yuliya82• 22 ноября 2025
Ответ дляOxy3
Знаете, я хотя бы не звиздчкаю о том, что не сделаю, как это многие здесь именно боруны практикуют. Пусть оторвут сначала свои задницы от иностранных диванов, чешут на фронт, а там и к вопросу квадратных метров вернеся. Только к обсуждению, результат не обещаю 😂
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Ого. Поперло
З вас? Так, від самого початку.
ПадаюВреверансах• 22 ноября 2025
Ответ дляFalcon82
Стамбул? Таки був кращий. Він би зберіг скільки життів....
Британському кузі скажемо ще раз дякую, якого Пінчук притягнув в нужний момент
Татьяна123• 22 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Чи не моє, не жалко…
А вам жалко? А якщо так жалко, то все ще на дивані? Дивна у вас якась турбота за міста та країну.
Oxy3• 22 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляОксана_12
Я ж вам вже відповіла.Якщо до вас довго доходить,то це не до мене.