Перемелица• 21 ноября 2025
Родной язык - этой какой язык?
Шукаю стакан• 22 ноября 2025
в Словакии есть понятие, как ’материнский язык’. Некоторые врачи мне говорили, что чтобы понять пациента с ним надо говорить именно на материнской языке, то есть на родном.
Шукаю стакан• 22 ноября 2025
Ответ дляКриниця щастя
Мої батьки з Донбасу, я народилася в Донецьку, якщо для вас це важливо ) але росла я в україномовному середовищі в центральній Україні, а не на Донбасі. В Донецьку всі сусіди мене інакше як бандерівка не називали, це я ще до школи не ходила. Так і казали бабусі: ну що там, коли твої бандерівці приїдуть (дітей було двоє). І мені в обличчя казали, що я бандерівка) А я тоді навіть не знала хто це. Мені сусіди пояснили, що це ті, що говорять українською. Мені було 6 років.
долго придумывали? если ваша бабушка жила в доме с алкашами и маргиналами, то не надо по ним равнять весь Донбасс.