Моторошні троянди• 22 ноября в 10:44
Зранку пальці на руках ніби деревяні й погано рухаються
у кого так було? що робили, перевіряли?
Нічна ненажера• 22 ноября в 10:46
Отёки.
Зарядка. Меньше есть на ночь продуктов, что задерживают воду.
Щас ухожу• 22 ноября в 11:19
Ответ дляyokogama1
в мене таке було минулого року, з´явилось в хододну пору року. Ревмапроби негативні. Почала пити вітамін Д і магній, носити теплі рукавички коли прохолодно - симптоми пройшли, але з початком нових холодів інколи, досить рідко і слабовиражено виникають знов
Ревмапроби на початку захворювання нічого не покажуть , є більш специфічні аналізи
Карма хамелеона• 22 ноября в 11:27
Йдіть терміново до кваліфікованого ревматолога. Негативні ревмопроби( якщо навіть так буде) ще нічого не значать. Це признаки ревматоїдного артриту. Не втрачайте час