котопёс• 22 ноября в 21:22
Де можна замовити памперси трусики 6 розмір з безплатною доставкою
Та наложкою.
Крижана бурулька• 22 ноября в 21:33
замовте краще трусики Ліберо. на тій же Розетці. якщо замовляєш на певну суму, то доставка в пункт видачі безкоштовна. так щоб додому безкоштовно доставили - не знаю. замовте в Сільпо на 3000 грн і мабуть доставлять.
Помилуйте мадам• 22 ноября в 22:35
В Еве и на Маудау сейчас скидки. На Маудау бывают акции на бесплатную доставку в квартиру, от суммы заказа зависит.