Алина-eb61• Изменено 23 ноября в 07:52

Сша докатились до роли лакея который передает маляву от мафиози

перепиши на нас квартиру и в подьезде будет мир но это неточно.
До чего мы докатились девочки в 21 веке?
Результат:
вже голосів: 116
93 (80.17%) еще долго будем колотится
23 (19.83%) подпишем
Flower Girl23• 23 ноября в 09:36
Ответ дляcheryl
А США до чого? Це хіба вони нам клоуна в 2019 обрали?
А хіба ні?..
Perfect look• 23 ноября в 09:37
Удалено администрацией...
S-lana• 23 ноября в 09:37
Ответ дляАлина-eb61
с нас то какой спрос - наша территория и народ пожизненно в оккупации
а сша это град божий на холме не пристало лакейничать всяким военным преступникам
Запятые поставьте, а то вас понять сложно
Решка7777• 23 ноября в 09:38
Ответ дляАлина-eb61
мы докатились в алибабу
Perfect look• 23 ноября в 09:39
Ответ дляS-lana
Маня, их никогда не ставит, фирменный стиль
Решка7777• 23 ноября в 09:39
Ответ дляАлина-eb61
на нас напали бы в любом случае - хоть чорновола выбирай хоть папу римского
меньше марафон смотрите
автор Алина-eb61 • 23 ноября в 09:41
Ответ дляS-lana
ок бумер
Flower Girl23• 23 ноября в 09:44
Ответ дляВалькірія
при кравчуку війна була? і треба було сторону обирати?
байден от вибрав україну.
Отнюдь...(( Если бы Байден выбрал Украину, мы бы выиграли войну ещё в 22-м... Ни Байден, ни Трамп не хотят конфронтации с рашкой...
Aksinia 111• 23 ноября в 09:46
’Ключові чиновники адміністрації Трампа до останнього не знали про новий ’мирний план’, — BBG
План капітуляції України розробляв Віткофф і кіріл дмітрієв без значної участі американських урядових відомств, повідомили обізнані джерела. За їхніми словами, Рубіо участі в розробці плану не брав.’
Уже даже Рубио открещивается от составленного на коленке Дмитриева и переписанного Виткоффом)))
автор Алина-eb61 • 23 ноября в 09:49
Ответ дляFlower Girl23
та забыли видимо как байден типа боялся эскалации это слово было прям главным в его администрации - а до 24 февраля байден вылазил лишь бы заверить путина что в любом случае ни один солдат нато ему не помешает
байден за украину - новый анекдот
автор Алина-eb61 • 23 ноября в 09:50
Ответ дляAksinia 111
рубио уже спростувал же вроде получив атата
автор Алина-eb61 • 23 ноября в 09:52
Європейська контрпропозиція мирної угоди яку презентують сьогодні амерам:

📌 Жодних обмежень не буде накладено на ЗСУ.
📌 Україна поверне контроль над Запорізькою атомною електростанцією та Каховською дамбою, матиме ’безперешкодні проходи’ по річці Дніпро та контроль над Кінбурнською косою.
📌Інші територіальні суперечки будуть вирішені після припинення вогню.
Perfect look• 23 ноября в 09:56
Ответ дляАлина-eb61

Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 23 ноября в 09:57
Ответ дляFlower Girl23
Бангладешцы, индийцы, арабы - это простые работяги, от которых ничего не зависит,.. А управлять всем евреи будут. И да - про ’мову’ в обозримом будущем, можно будет забыть...
Евреи!Будут управлять мусульманами!
Vika-N• 23 ноября в 09:58
Автор, ну раз уже вы говорите на таком языке, то правильнее будет сказать не лакея, а шестерки)))
И да, как не печально, но террорист поставил всех на колени, теперь с ним считаются
Perfect look• 23 ноября в 09:58
План Трампа є «найкращою надією» України в нинішніх умовах, — The Times з посиланням на британського дипломата

📍В таких обставинах це, можливо, найкраща надія для Києва. Це не ідеально, але й не остаточно. Це може стати способом припинити вбивства та дати нам змогу зосередитися на відновленні України.
📍Текст плану неакуратний, сповнений неоднозначностей і «червоних ліній», але, можливо, це початок кінця російсько-української війни.
📍Захоплені Росією території Україна не зможе повернути «в найближчому майбутньому».
📍Пункт про скорочення ЗСУ до 600 тисяч не є критичним: це більше, ніж попередні миротворчі сили (250 000) і значно вище ліміту 85 000, який Москва намагалася встановити у 2022 році. Британські аналітики вважають малоймовірним, що Київ зможе утримувати понад 500 000 осіб у довгостроковій перспективі.
BigSize_• 23 ноября в 09:59
Ответ дляmymoly
Это кто вам такое сказал?
А где гарантии, что нет? Конечно задним числом можно надумывать, что вот при том-то и том-то войны бы не было. Но ведь не проверишь уже.
Кава з перцем• 23 ноября в 10:03
Ответ дляАлина-eb61

Гарні мрії, але ви бачили новини з фронту, реалії, а не фантазії.
Фронтом фактично керує кліка мародера та зрадника Алі-Баби та Буби, вони звільнять ЗАЕС , якщо на плівках відверто не збираються будувати навіть фортифікації, дослівно слова цих вилупків ’й*бані фортифікації’... Мета ZE банди ДОВІЧНА ВІЙНА та збереження їх влади, а не перемога України. Слушно про це сказав Дроздов- для України НЕМАЄ гарних прийнятих умов, всі умови будуть неприйнятні та несправедливі за своєю суттю.

Aksinia 111• 23 ноября в 10:04
Ответ дляКава з перцем

https://youtu.be/NLZg9LtOvvQ
Выводы этого персонажа губительны и неадекватны .
’Блогер Остап Дроздов, що маскується під українського уберапатріота, всіма силами намагається пересварити українців і виступає як агент впливу ’руського міру’. Чергова його спроба, в якій він натякнув, що Маріуполь сам винен у тому, що росіяни вчиняють у місті геноцид, спровокувала великий скандал та поставили питання не тільки щодо його адекватності, але й присутності у медіапросторі.
https://24tv.ua/nebezpechni-nitiki-yak-chomu-ostap...
Perfect look• 23 ноября в 10:05
Ответ дляКава з перцем

https://youtu.be/NLZg9LtOvvQ
Из двух зол по факту нужно выбрать меньшую, любой мир всегда лучше войны, тут выбор очевиден
автор Алина-eb61 • 23 ноября в 10:06
Ответ дляFlower Girl23
а еще они забыли как байден не разрешал нам бить даже своими дронами по нпз - типа цены на бензин вырастут а него выборы - обхохочешься союзник
Кава з перцем• 23 ноября в 10:06
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 23 ноября в 10:09
Ответ дляКава з перцем
Удалено администрацией...
Хуйло тоже так считает, ему очень надо заменить руководство Украины . Какое совпадение )
marina26• 23 ноября в 10:10
Подпишет похоже просроченный
Кава з перцем• 23 ноября в 10:11
Ответ дляAksinia 111
Гра цих акторів часів агента КГБ Маслякова та раша пропагандистського 95 кварталу відома. Підігрування на словах, по факту, ЗЕ банда відправляє. постійно ’ДВУЧЕШКИ НА МОСКВУ’
чир• 23 ноября в 10:15
Ответ дляmarina26
Подпишет похоже просроченный
Такі речі спочатку голосуються в Раді, а потім вже йде його підпис. Гончаренко казав що наступне засідання буде 2 грудня, а Трамп хоче аби питання було вирішено до 27 листопада..
Perfect look• 23 ноября в 10:16
Ответ дляmarina26
Подпишет похоже просроченный
Подпишет, чтоб спасти свою шкуру, но его все равно Трамп сольет, он хоть и тупой как пробка, но своей одной извилиной, на которой уши держатся, это понимает. Поэтому и епло такое потерянное
Perfect look• 23 ноября в 10:18
Ответ длячир
Если надо будет, этих трутней и ночью сгонят, первый раз что ли
автор Алина-eb61 • 23 ноября в 10:19
Сенатор-республіканець Раундз: Сенатор Шахін згадала, що секретар Рубіо дійсно зателефонував нам сьогодні вдень

Думаю, він дуже чітко дав нам зрозуміти, що ми є отримувачами пропозиції, яку передали одному з наших представників.
Це не наша рекомендація. Це не наш мирний план. Це пропозиція, яку було отримано, і як посередники ми домовилися про її поширення, і ми її не оприлюднювали.
Її було злито. Її не оприлюднювали наші члени чи представники.
Отже, коли ми рухаємося в цій справі Рубіо чітко пояснив, що ми отримали цю пропозицію, її було передано українцям, і вони матимуть можливість відреагувати
автор Алина-eb61 • 23 ноября в 10:20
передасты короче а не сша