Злива інформації• 24 ноября в 19:10
Роблю фотокнигу- який розмір практичний? Зручніший
Я думала 30*30
Але чи не великий він?
Аноним_• 24 ноября в 19:36
Великий, але має вау ефект.Я малому робила на ДР і весілля наше такого формату зробила, офігенно виглядають розвороти. Часто роблю ще 20×30
Злива інформації
• 24 ноября в 19:47
Ответ дляАноним_
То ви все таки робите фото книгу
Чи купуєте альбом- і туди вставляєте окремі фотки вручну (як в нашому дитинстві)?
Аноним_• 24 ноября в 19:54
Ответ дляЗлива інформації
То ви все таки робите фото книгу
Я роблю сама в фотошопі, а потім відправляю на друк
Злива інформації
• 24 ноября в 20:33
Ответ дляАноним_
А яким ви користуєтесь фотоательє? Ви мабуть фотограф
Аноним_• 24 ноября в 20:39
Cyfrolab (там здається навіть готові макети є), lovebooks ( там не тільки фотокниги, а й календарі друкую, бабусі мої таке полюбляють)) ), flamingo.