Чижик Пижик• 30 ноября 2025
Почему все говорят на распив, а не на разлив
И смотрят на тебя как на странную, если используешь последнее
Обнимашкина• 30 ноября 2025
Разлив это алкоголь.
Распив это парфюмерия.
Моя классификация.
Распив это парфюмерия.
Моя классификация.
Обнемашечка• 30 ноября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
У вас же гугл не заканчивается на советчице
у меня есть гугл и шо?
почему говорят на распив?
Столічна штучка• 30 ноября 2025
Гугл
Отличия от «разлива»
Распив: Деление оригинального, дорогого парфюма на маленькие объемы (отливанты) с сохранением его оригинальности.
Разлив: Продажа наливной парфюмерии, созданной на основе известных ароматов, но не являющейся оригиналом. Часто имеет названия-аналоги или просто цифры.
Отличия от «разлива»
Мафиозная• 30 ноября 2025
Бо на розлив продають на острівцях в ТЦ всіляку ’ліцензію’. Коштує дешево і якість така ж, але можна купити великий об´єм. Розпив - з оригінального флакону шприцем набирається невелика кількість парфуму. Як правило, купують, аби спробувати аромат. Не завжди можна придбати пробник.
Колгоспниця• 30 ноября 2025
А почему все нюхают, а духи слушают? Какой-то повернутый придумал, так и повелось
Куколка-мяуколка• 30 ноября 2025
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Тому, що в парфумах ноти аромату. А ноти слухають. От і все.
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Учитесь пользоваться Гуглом
И что? Автор спрашиет почему придумали именно так?
Куколка-мяуколка• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Потому что умные и так понимают почему.
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
Так и до маразма можно дойти. В Вине нотки смородины, но его ж не слушают?
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Хто вам сказав?)
І вино слухають.
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
Хто вам сказав?)
І вино слухають.
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
’Вино слухають’ – це фраза, що означає насолоджуватися вином, звертаючи увагу на його смак, аромат і текстуру, а не просто швидко випиваючи. Це процес, який передбачає невеликі ковтки, оцінку нюансів, таких як кислотність, і те, як вино розкривається в келиху, а також у поєднанні з їжею.
Як ’слухати’ вино
Не поспішайте: Робіть невеликі ковтки, щоб краще відчути смак і аромат.
Насолоджуйтесь ароматом: Зверніть увагу на те, як розкривається аромат вина в келиху з часом.
Оцінюйте текстуру та кислотність: Відчуйте, як вино омиває рот, зверніть увагу на його кислотність та інші характеристики.
Зверніть увагу на післясмак: Після того, як ви проковтнули вино, оцініть, як довго і які відчуття залишаються.
Поєднуйте з їжею: Правильне поєднання вина з їжею може посилити як смак вина, так і страви.
Використовуйте правильний келих: Не переливайте вино з келиха в келих, адже це може зруйнувати його структуру та аромат.
Як ’слухати’ вино
Добрая свекровь• 30 ноября 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Гугл
Отличия от «разлива»
Чат несёт ту пургу, которая в него попала от пользователей.
Даже тут лет 8 назад была уже большая тема, где поклонницы отпшиканной ниши рассказывали, как важно не дай бог не перепутать элитный аристократичный распив з быдлячим разливом
Хотя, на мой взгляд, самым правильным термином для описания процесса взлома нормального флакона, чтобы раздерибанить его шприцами на двести женщин - это ’отлив’.
Марфа Українівна• 30 ноября 2025
Не знаю 🤷♀️ мені теж це не зовсім зрозуміло
Напевно по аналогії що розпивають пляшку (алкоголю), тобто ділять на декількох
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
Як ’слухати’ вино
Я можна ноти слухати на смак? Якщо вдуматись, виходить що попало
Чижик Пижик
• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Господи ещё и духи вся ’илита’ слушает! Анны Каренины все, блт Остановите планету
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ну якщо вдуматись, то як дощ іде? В нього хіба є ноги?)
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Марфа Українівна• 30 ноября 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Тоді навіщо взагалі цей форм, якщо максимально все можна загугліти або дізнатись у ШІ
Вишневий цвіт• 30 ноября 2025
Это как в море суда ходят, а не плавают и в театре служат, а не работают
Чижик Пижик
• 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
Москальский язык вообще странный
Вишневий цвіт• 30 ноября 2025
Ответ дляМафиозная
У нас на Закарпатті кажуть ’паде’
Мафиозная• 30 ноября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
У нас на Закарпатті кажуть ’паде’
Ну це говір. В літературній мові таки йде.
Марфа Українівна• 30 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Тому що маркетинг - страшна сила
Колгоспниця• 30 ноября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
У нас на Закарпатті кажуть ’паде’
У вас і пальто ставлять на вішалку, а не вішають