Курочка-чубаточка• сегодня в 09:47

Гіперчутлива дитина

Які труднощі можуть бути в навчанні?
ГоловнаЯ• сегодня в 11:03
Ответ дляОце так цабе
Почему? Может всегда такая была
Так і є, дитина могла маскуватися.
А після стресу нервова система перевантажена і по вилазило все це.

Не служанка• сегодня в 11:03
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я кажется поняла, есть такой феномен, когда у человека случается беда, ему хочется чтобы удргих было так же, чтобы не так мучительно было самому.
поэмтоу вы навязываете подобные другим кому только можете.
Ноу коментс, як то кажуть....
Заставляличка• сегодня в 11:04
Ответ дляКурочка-чубаточка
Зараз дитині 6 років, почалися відмови вдягати певний одяг, то шви на шкарпетках, широкі штани, широкі рукава не подобаються, застібки на кросівки, почало дратувати довге волосся
Так может родители просто не занимаются воспитанием ребёнка , дуют ему \ей в попу и не выставляют никаких границ ? Поэтому и поведение такое . Или у ребёнка есть какой - то диагноз ?
ГоловнаЯ• сегодня в 11:04
Ответ дляНе служанка
Так, той самий тригер
Так.
Але автор не бачить проблеми
Не служанка• сегодня в 11:05
Ответ дляКурочка-чубаточка
А ви в школі свідомо не повідомляли про діагноз? Після занять дитина стала краще себе відчувати?
А навіщо? Школа має заключення з ірц, що дитина має деякі труднощі, цього цілком достатньо
автор Курочка-чубаточка • сегодня в 11:05
Ответ дляГоловнаЯ
Саме так, коли дитина пережила якийсь стрес, то нервова система настільки перевантажена, що дитина перестає це робити і тоді стають дуже помітними прояви рас.
За часту батьки на це не звертають уваги, бо дитина ж нормальна була, з часом стираються симптоми, але саме цікаве зʼявляється після 9+ років.
Причому, знаєте, так цікаво, що вчора дитина дуже хотіла пограти навулиці, але чисті були тільки ті кросівки в яких їй не подобається застібка і вона їх весь час перестьобувала.
Вчора вдягла і навіть уваги на застібки не звертала, сьогодні в цих же кросівках пішла в садочок і знов їх не перестібувала
автор Курочка-чубаточка • сегодня в 11:07
Ответ дляЗаставляличка
Так може ви б не писали всяку єрунду

Зілля до весілля• сегодня в 11:11
Ответ дляКурочка-чубаточка
Психолог теж сказав пити магній
Ребенок пьет?
В какой дозе, форме, что еще кроме магния?
Зілля до весілля• сегодня в 11:11
Ответ дляКурочка-чубаточка
Що зробить психіатр? Конкретно чим зарадить?
Ничем
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 11:12
Ответ дляЗілля до весілля
’Раздражена кора головного мозга’....
НЕ ЛЕЧИТЕСЬ!
вам не хорошо сегодня?
автор Курочка-чубаточка • сегодня в 11:12
Ответ дляЗілля до весілля
Ребенок пьет?
Таблетки 50 мг 1 р.н.д.
ГоловнаЯ• сегодня в 11:13
Ответ дляЗілля до весілля
’Раздражена кора головного мозга’....
НЕ ЛЕЧИТЕСЬ!
Вона й не лікувалась, це ж помітно
Зілля до весілля• сегодня в 11:14
Ответ дляГоловнаЯ
Сможете описать что в момент стресса происходит на уровне биохимии?
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 11:14
Ответ дляГоловнаЯ
Вона й не лікувалась, це ж помітно
вы сама почему не лчитесь.
у мнея то ээц сейчас в норме.
а вы почему себя так заупустили?
автор Курочка-чубаточка • сегодня в 11:15
Під аспергера теж не підходить бо дитина швидко зчитує емоції, немає стійкого ритуалу ні в чому, любить обійми. Навпаки просить сильно обіймати, притискати. Немає зацикленості на чомусь
Зілля до весілля• сегодня в 11:15
Ответ дляНе служанка
Психіатр порадив займатись кпт терапією з психологом і сенсорної інтеграцією. В школі вчиться добре 9-11 балів. Вчителі нормально але діагноз не знають, є з ірц заключення але там не пишуть нічого такого. Медекаментозно рас не лікують. Тільки заняття.
РАС - это всегда нарушение метаболизма.
Поэтому всегда показано метаболическое лечение, и это не ’занятия’.
Зілля до весілля• сегодня в 11:17
Ответ дляКурочка-чубаточка
То це прояви чого?
Проявление энергодефицита, дисбаланса нейромедиаторов.
ГоловнаЯ• сегодня в 11:17
Ответ дляКурочка-чубаточка
Таблетки 50 мг 1 р.н.д.
Дитина ваша важить 10 кг?
автор Курочка-чубаточка • сегодня в 11:17
Ответ дляГоловнаЯ
Дитина ваша важить 10 кг?
Більше

ГоловнаЯ• сегодня в 11:18
Ответ дляКурочка-чубаточка
Чому ви вирішили, що діти з аспергера не вміють считувати емоціі, не люблять обійми і тд? :₽
ГоловнаЯ• сегодня в 11:19
Ответ дляКурочка-чубаточка
Більше
То чому 50мг, якщо це навіть не покриє добову норму
автор Курочка-чубаточка • сегодня в 11:19
Ответ дляЗілля до весілля
Як зараз поповнити цей дисбаланс?
Ответ дляГоловнаЯ
Які тоді прояви Аспергера?
автор Курочка-чубаточка • сегодня в 11:20
Ответ дляГоловнаЯ
Психолог сказала по 1 в день
ГоловнаЯ• сегодня в 11:20
Ответ дляЗілля до весілля
РАС - это всегда нарушение метаболизма.
Ні, не завжди.
ГоловнаЯ• сегодня в 11:22
Ответ дляКурочка-чубаточка
Які тоді прояви Аспергера?
Різні.
Не має двох однакових аспергера
Всі вони різні
В мене в дитини аспергера, дитина мега емпатична, любить обійматися, дивиться в очі, любить групові ігри, не має шаблонів.
:)
ГоловнаЯ• сегодня в 11:23
Ответ дляКурочка-чубаточка
Психолог сказала по 1 в день
Психолог це не лікар!!!!
Психолог взагалі не має права назначати медикаменти, навіть магній
автор Курочка-чубаточка • сегодня в 11:23
Ответ дляГоловнаЯ
Різні.
Не має двох однакових аспергера
Всі вони різні
:)
То ж я вас прошу підкажіть, напишіть які симптоми, бо я все те, що читаю то не підходить до проявів які є в моєї дитини. Будь ласка
ГоловнаЯ• сегодня в 11:24
Ответ дляКурочка-чубаточка
Навіщо?
Якщо всі вони різні
Йдіть до психіатра
автор Курочка-чубаточка • сегодня в 11:24
Ответ дляГоловнаЯ
Навіщо?
Якщо всі вони різні
Йдіть до психіатра
Хоч приклад наведіть