На привозе• сегодня в 09:36
Після конфлікту з партнером у мене ламаються дрібні речі
Це просто нерви чи варто звертати увагу на такі збіги?
Единая страна!• сегодня в 09:37
Просто варто лишити партнера . Нехай людина живе собі нормальне життя . А ви шукайте забобони, потойбічне, збіги і решту шизофренічного віяння
Джем Шакіри• сегодня в 09:44
Я коли розлучалася, переїжджала, то в мене дууууууже багато посуду билося. Щось я виронити могла, щось дитина, але було і таке, що буквально на рівному місці падала і розбивалася тарілка, я очам своїм не могла повірити. Було і таке, шо пояснити можна, одна тарілка досить популярного бренду розбилася на малесенькі дрібні детальки, коли з холодильника дістала в теплу кухню (від перепаду температури посуд цієї фірми так реагує, тому більше не купляю)…. І оце все було в один період і одночасно
Вся в кредитах• сегодня в 11:27
Энергетика - сильная вещь! Вы себя вспомните в тот период: всё внутри кипело? Могло быть как у вас, так и партнера..от такого энергетического шторма всё и происходит.для Джем Шакіри