КоКоКоКоКоКо...• Изменено вчера в 14:31

Як ви вважаєте, навіщо жінки викладають сексуальні

Красиві фото та відео себе, якщо знаходяться в парі (в шлюбі або серйозних стосунках). І не лише фото, а й танці. Наприклад, контемп, стрип-пластика, тобто це все йдеться не про професіоналів або тренерів, а про звичайних жінок, для яких танець чи фото ню це як хоббі. Фото, відео досить гарні, жінки красиві та сексуальні, йдеться навіть про вік більш дорослий, 35+ й старше. Як думаєте, це для себе такий контент? Для лайків? Чи для чоловіка? Таку ж красу можна й вкрасти. Як думаєте, їхні чоловіки ревнують?
Квітка папороті• вчера в 14:33
Все люди разные, для самоутверждения, для подруг
автор КоКоКоКоКоКо... • вчера в 14:33
Ответ дляКвітка папороті
Думаєте, для себе роблять такий контент? Чи все ж для глядачів?
Сиджу тихенько• вчера в 14:33
Скажу о себе, танцую, мне нравится, мне нравится, что у меня есть развитие, сейчас танцую лучше чем год назад. Мне нравится когда это нравится еще кому-то.
ПАЦАНКА О• вчера в 14:36
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Для других - для самолюбования, получения одобрения, комплиментов. Человек существует, когда получает на себя реакцию. Такова его природа.
Ду да ду да ду• вчера в 14:36
Просто такой тип людей, любят нравится окружающим. И быть в паре или браке это не значит отказаться от себя, это даже ещё больше стимулирует чтоб сохранять интерес мужа
SnowMaiden• вчера в 14:36
Чем бы дитя не тешилось... Если красиво, смотрю с удовольствием и женщин и мужчин.
Чем старше, тем больше можно встретить подобное, особенно если женщина все силы и средства вкладывает во внешность, фигуру чаще всего. Больше ничего предложить не может, наверное.
Если в паре, это попытка удержать рушащийся брак.
Есть просто старческий уже нарциссизм, бесстыдство или деменция, женщина не в состоянии оценить сама себя, увлекается фильтрами, фотошопит все до неузнаваемости
автор КоКоКоКоКоКо... • вчера в 14:36
Ответ дляСиджу тихенько
Цікаво. А що танцюєте, який напрямок?
МУСЯкомарова• вчера в 14:36
Конечно, чтобы почесать свое эго. Это к поиску нового партера не имеет никакого отношения. Посыл другой- смотрите и завидуйте, я могу вот как!
Я хожу на high heels dance (нечто типа стрип пластики), 90% девушек это в браке или долгих отношениях. И как раз это способ опять найти себя и ощутить контроль над своим телом, особенно если есть дети.
Ду да ду да ду• вчера в 14:37
Ответ дляSnowMaiden
Глупость какая
Перша леді колгоспу• вчера в 14:37
Хвастаться успехом.
Люди по природе хвастунишки
SnowMaiden• вчера в 14:38
Ответ дляДу да ду да ду
Глупость какая
Да, все проблемы в этом мире от отсутствия ума
автор КоКоКоКоКоКо... • вчера в 14:38
Ответ дляSnowMaiden
Якщо гарна жінка в парі, в шлюбі, в такі досить відверті сексуальні образи, думаєте, партнер ревнує? Це ж всі бачать. Думаєте, не боїться чоловік, що знайдеться інший, який уведе таку красу? Йдеться про адекватні випадки, та дійсно красиві образи, відео, та цілком реальних жінок, без фотошопу.
Мотористка• вчера в 14:38
Нестача уваги від свого чоловіка. Компенсація
Робила те саме коли була у шлюбі. Зараз розлучена і мені це не потрібно
Ду да ду да ду• вчера в 14:39
Ответ дляSnowMaiden
Ну вот и подумайте что вы пишете
автор КоКоКоКоКоКо... • вчера в 14:39
Ответ дляМУСЯкомарова
А ви для себе займаєтеся та робите відео? Чи все ж викладаєте на загал таку красу?
Обнемашечка• вчера в 14:40
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я все роблю для себе, абсолютно все і якщо я одного дня виставлю фото де я нола це теж буде для себе.
Мотористка• вчера в 14:40
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Зараз такі чоловіки, що немає кому уводити, це їх добиваються , уводять і тд
Обнемашечка• вчера в 14:41
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це проблема партнера, жінка не його власність і має право робити те що їй подобається
А я нівроку• вчера в 14:41
Питання тим, хто каже що це нормально і такі відео викладаються не для чоловіків.
Якщо ваш чоловік регулярно дивитиметься і лайкатиме, як його далека знайома танцює напівгола на пілоні. Ви це сприймете, як ’о, він оцінює її прогрес, як гарно вона навчилась’ ?
SnowMaiden• вчера в 14:42
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Она жаждет его ревности, а он безразличен. Был бы не безразличен, не было бы такого контента у его любимой супруги. И конечно же , ничего он не боится, кому интересна женщина, выставляющая себя на всеобщее обозрение
Обнемашечка• вчера в 14:43
Ответ дляА я нівроку
Це два абсолютно різні питання. Мені цікаво, в принципі, звідки люди знають хто кого лайкає в парі і чому це когось хвилює. Я поняття не маю що там лайкає мій чоловік
автор КоКоКоКоКоКо... • вчера в 14:43
Ответ дляМотористка
Можливо, ви і праві. От я б точно на місці чоловіків ревнувала, якщо б жінки викладали таку красу. Фото та відео справді красиві.
А я нівроку• вчера в 14:44
Ответ дляОбнемашечка
ну а якби він вам сам показав, мовляв ’диви як Надька вміє, уххх!’
Люблю кетчуп• вчера в 14:44
Мені хотілось відверту фотосесію для себе, коли було мало уваги від чоловіка. Але не людям показувати. Для себе, подивитись на фото що я ще огого, повісити в спальні
SnowMaiden• вчера в 14:44
Ответ дляДу да ду да ду
Ну вот и подумайте что вы пишете
Попробуйте понять написанное. До истерики и хэйта.
Кстати, дама выше уже полностью подтвердила мною сказанное
автор КоКоКоКоКоКо... • вчера в 14:45
Ответ дляА я нівроку
Можливо, хтось відповість з неревнивих. Я ревнива, просто жесть. Тому я б ревнувала, якщо умовно моя б жінка таке викладала і я була б її чоловіком. І якщо б мій партер лайкав чужих жінок та оцінював прогрес.
НаБалКоніХодять• вчера в 14:45
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Якби партнер ревнував би, то жінка нічого подібного не викладала. Або давно вже порвала би з таким партнером
автор КоКоКоКоКоКо... • вчера в 14:48
Ответ дляSnowMaiden
Ну от моя співробітниця якось так теж виставляла дуже відверті фото. Заміжня. Але вона дійсно гарна. Той випадок, коли все ідеально без фотошопу. І в житті вона така. Я дивувалась, чому її чоловік дозволяє. Він наче навіть і гордився цими фото. А трохи згодом зʼявився в неї інший чоловік, тепер таких фото сексуальних нема на загал. Хоча вона все така ж гарна й приваблива, і при макіяжі, словом розкішна жінка.
НаБалКоніХодять• вчера в 14:48
Ответ дляА я нівроку
Еммм. У мого чоловіка є колеги і подруги, які танцюють на пілоні/хілс/стріп і т.д. Він їх лайкає і шо? Я теж танцюю на пілоні і мене лайкають інші чоловіки. Іноді лайк - це просто лайк.

А зраджувати можна навіть будучи постійними прихожанами церкви.
А я нівроку• вчера в 14:52
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Отож. Такі відео викладаються, щоб інші чоловіки пускали слину, а їх жінки ревнували. І нехай ці ’спортсменки’ не розказують, що не для того. Партнер має бути повним бараном, щоб повірити, що його дружина викладає напівінтимні відео просто для себе

відповідь №28 тому підтвердження )