КоКоКоКоКоКо...• Изменено вчера в 14:31
Як ви вважаєте, навіщо жінки викладають сексуальні
Красиві фото та відео себе, якщо знаходяться в парі (в шлюбі або серйозних стосунках). І не лише фото, а й танці. Наприклад, контемп, стрип-пластика, тобто це все йдеться не про професіоналів або тренерів, а про звичайних жінок, для яких танець чи фото ню це як хоббі. Фото, відео досить гарні, жінки красиві та сексуальні, йдеться навіть про вік більш дорослий, 35+ й старше. Як думаєте, це для себе такий контент? Для лайків? Чи для чоловіка? Таку ж красу можна й вкрасти. Як думаєте, їхні чоловіки ревнують?
КоКоКоКоКоКо...
• вчера в 14:51
Ответ дляОбнемашечка
Це два абсолютно різні питання. Мені цікаво, в принципі, звідки люди знають хто кого лайкає в парі і чому це когось хвилює. Я поняття не маю що там лайкає мій чоловік
Моє питання трохи в іншому. Як думаєте, чоловік ревнує, якщо його жінка, гарна та сексуальна, знімає напівоголене гарне та сексуальне відео та викладає в інтернет? Це жінка робить для себе? Чи все ж для уваги свого чоловіка? Інших чоловіків? Для того, щоб подруги заздрили? Чи, можливо, когось на місце поставити.
НаБалКоніХодять• вчера в 14:51
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Можливо, хтось відповість з неревнивих. Я ревнива, просто жесть. Тому я б ревнувала, якщо умовно моя б жінка таке викладала і я була б її чоловіком. І якщо б мій партер лайкав чужих жінок та оцінював прогрес.
Проблеми ревнивих людей, що вони можуть ревнувати навіть до дерев. Хоч надінь на ту жінку паранджу і привʼяжи до батареї - привід для ревнощів все одно знайдеться.
НаБалКоніХодять• вчера в 14:52
Ответ дляА я нівроку
Отож. Такі відео викладаються, щоб інші чоловіки пускали слину, а їх жінки ревнували. І нехай ці ’спортсменки’ не розказують, що не для того. Партнер має бути повним бараном, щоб повірити, що його дружина викладає напівінтимні відео просто для себе
відповідь №28 тому підтвердження )
А що напівінтимного в танцях?
КоКоКоКоКоКо...
• вчера в 14:52
Ответ дляА я нівроку
ну а якби він вам сам показав, мовляв ’диви як Надька вміє, уххх!’
Ого, оце ви дали коментар. В мене б точно купа комплексів зʼявилась. І я б побігла вчитися, щоб бути краща, ніж Надька. І скоріше за все шукала б нового натхненника.
НаБалКоніХодять• вчера в 14:53
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Жінка робить це для себе. В принципі - всі люди стараються лише для себе.
Обнемашечка• вчера в 14:54
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Можливо чоловік і буде ревнувати. Якщо б я таке робила то я б робила для себе, мене мало інші люди хвилюють
НаБалКоніХодять• вчера в 14:57
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Краще піти до психолога і перестати змагатися з Надькою за увагу одного придурка.
ГугелП@лАмался• вчера в 14:55
Я не танцы выкладываю, но из спорт зала в таком костюме, как тут не любят, в обтяжку со сборкой в попе, потому что я вкладываю в это тело время, силы, вместо того чтобы есть колбасу на диване - иду на спорт, т е борюсь с ленью и голодом, и я горжусь своим результатом, выгляжу охеренно на этих видео, и естественно мне хочется этим похвастаться.
КоКоКоКоКоКо...
• вчера в 14:56
Ответ дляНаБалКоніХодять
Фото та відео без сексуального підтексту в мене, наприклад, ревнощів не викликає. Ну виставила людина фото з паспорта, ну ок. А от коли стрип-пластика в панчохах в сітку, в стрингах, то я б ревнувала, на місці чоловіків
КоКоКоКоКоКо...
• вчера в 14:58
Ответ дляГугелП@лАмался
А перед ким? Перед всіма похвастатися? Перед жінками, що їдять ковбасу на дивані? Чи привернути увагу вашого партнера, що в залі є красені, які можуть вас запросити на побачення?
НаБалКоніХодять• вчера в 14:59
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ви ж розумієте, що жінки які виставляють такі відео і чоловіки які ревнують через такі відео - це різні люди, які ніколи не повинні перетинатися. Вони не співпадають в поглядах на життя.
НаБалКоніХодять• вчера в 15:02
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Увагу партнера можна привернути більш дешевими і менш затратними по часу і силам способами
Не зви чайна• вчера в 15:06
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Да, я просто получаю энергию от внимания. Исключительно внимания. Ревность партнера и приглашения на свидания другими мне не нужны.
ГугелП@лАмался• вчера в 15:08
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Мій партнер мені приділяє достатньо уваги, бачить мене в житті, а в інсті не сидить взагалі
Квітка папороті• вчера в 15:16
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Думаєте, для себе роблять такий контент? Чи все ж для глядачів?
Для аудитории
МУСЯкомарова• вчера в 15:54
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А ви для себе займаєтеся та робите відео? Чи все ж викладаєте на загал таку красу?
Я обязательно делаю видео чтобы видеть прогресс. Делюсь редко, меня мой круг общения не поймет. Последнее например было ну оооочень ах, в маске и с ремнем😂 только для человека с кем сейчас отношения.
А вообще это огромный источник адреналина и отличный способ поддерживать себя в форме.
МУСЯкомарова• вчера в 16:00
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
У мужчин и женщин разная психология. Мужчинам всегда надо немного адреналина, чтобы не расслаблялись. Уверена , такие видео отлично стимулируют чтобы оставаться в напряге небольшом и не думать, ну она с детьми на руках, кому будет нужна?
КоКоКоКоКоКо...
• вчера в 16:50
Ответ дляНаБалКоніХодять
Розшифруйте, будь ласка. Щось я заплуталась. Тобто, ви маєте на увазі, якщо жінка виставляє гарне сексуальне відео, де вона напівроздягнена танцює, то її чоловік не ревнує, вірно? Бо йдеться про жінок, які одружені або мають довгі стосунки.
КоКоКоКоКоКо...
• вчера в 16:52
Ответ дляМУСЯкомарова
Так, цікава думка. Мені також здається, що мета в таких відео все ж є. Можливо, і чоловіку натякнути, яка краса поруч, якщо він раптом забув.
Мотористка• 2 часа назад
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Можливо, ви і праві. От я б точно на місці чоловіків ревнувала, якщо б жінки викладали таку красу. Фото та відео справді красиві.
Мій нічого не говорив. Тільки коли вже розходились і я ходила на побачення, то взломував мої акаунти щоб всіх познаходити )))