Ло Шарик• 09 декабря в 17:49

Взорвалась духовка, что может быть?

Девочки, готовила еду и как бахнет. Аж открылась. Внутреннее стекло разлетелись по всей кухне. Что это может быть? Духовка электро
Латвийские_Номера• 09 декабря в 17:50
Стекло лопнуло, может надкол был где то?
Може ще третю?• 09 декабря в 17:50
Стекло лопнуло. Микротрещина была
автор Ло Шарик • 09 декабря в 17:51
Ответ дляЛатвийские_Номера
Нет, не может быть, вчера 2 раза пекла, все было ок, на стекло 100% ничего не падало(
Бутерброд и я• 09 декабря в 17:52
Девочка вспоминала первый секс?!
Леди_в_ночи• 09 декабря в 17:52
Ответ дляЛо Шарик
Лопнуло стекло вот и все. У сестры было
Пошаманю• 09 декабря в 17:53
Лопнуло скло. Могли не докінця деко засунути, воно нагрілося і від нього скло перегрілося і тріснуло. У мене таке було, коли тільки купила духовку 😟
автор Ло Шарик • 09 декабря в 17:54
Ответ дляЛеди_в_ночи
Лопнуло стекло вот и все. У сестры было
Спасибо, посмотрите пожалуйста, это просто лопнуло? Просто очень сильно бахнуло и внутреннее разлетелись повсюду, а не просто лопнуло
автор Ло Шарик • 09 декабря в 17:55
Ответ дляПошаманю
Посмотри пожалуйста фото выше, тоже так разбилось?
Леди_в_ночи• 09 декабря в 17:56
Ответ дляЛо Шарик
Да, стекло так и разлетается. У вас гарантия есть или уже нет?
буреЛОМКА• 09 декабря в 17:58
І в мене таке було, теж на мілкі частини розлетілося .
автор Ло Шарик • 09 декабря в 17:58
Ответ дляЛеди_в_ночи
Спасибо, нет уже не гарантия. Поменять стекло не проблема, я просто с таким не сталкивалась и подумала, что что-то серьёзное, типа термостата. А встроенную вынимать и везти в ремонт радости мало
Пошаманю• 09 декабря в 17:58
Ответ дляЛо Шарик
Так рвануло як атомна бомба і скло на друзки
Сільський ансамбль• 09 декабря в 17:59
Закалене скло може отак спонтанно вибухати. Так і скло на душових кабінках буває вибухає, і на столах зі скляною столешнею. Не часто, але таке трапляється.
автор Ло Шарик • 09 декабря в 17:59
Ответ дляСільський ансамбль
Спасибо
Лама_мама• 09 декабря в 18:03
Ответ дляЛо Шарик
Любое каленое стекло так разлетается
Я тертий жук• 09 декабря в 18:04
Ответ дляСільський ансамбль
Ппц. Также я со стеклянной душевой 🙄
Едимнаморе• 09 декабря в 18:04
муж гранату прятал...
НичеНипанимаю• 09 декабря в 18:06
Ответ дляЛо Шарик
Так і має бути. Це загартоване скло і воно саме так дрібно і розлітається. Навіть посуд з загартованого скла (памʼятаєте такі коричневі сервізи були колись популярні?) в мене усі ті тарілки так розлітались.
З ші :
Загартоване скло б´ється на дрібні шматки, бо під час загартування на його поверхні створюється сильне напруження стиснення, а всередині - розтягування, і коли скло розбивається, ця внутрішня енергія вивільняється, змушуючи його розсипатися на сотні безпечних, тупокутих гранул, а не гострих уламків, як звичайне скло, що робить його значно безпечнішим.
Я тертий жук• 09 декабря в 18:05
Ответ дляНичеНипанимаю
З ші :
Я знаю что люминарк любит разлетаться на осколки острые мелкие.
Барвіночка• 09 декабря в 18:06
Ответ дляЯ тертий жук
Ппц. Также я со стеклянной душевой 🙄
Я теж в шоці 🥴
Мальчижка• 09 декабря в 18:07
Ответ дляЛо Шарик
А зачем всю духовку вынимать? Снимаете дверку и везете в ремонт
Тоскующая• 09 декабря в 18:08
Просто так. В мене скло лопнуло на дверцятах, коли нікого вдома не було. Приходжу ввечері, а в мене скло по всій підлозі. От так йому захотілось.
Луноликая Вика• 09 декабря в 18:10
Ответ дляСільський ансамбль
нічого собі, ніколи не знала про таке
Душа компанії• 09 декабря в 18:11
Ответ дляПошаманю
Ого! А если рядом в этот момент стоять?...
Душа компанії• 09 декабря в 18:12
Ответ дляСільський ансамбль
А на окнах почему тогда не взрываются сами собой?
Сільський ансамбль• 09 декабря в 18:12
Ответ дляДуша компанії
Бо на вікнах не загартоване скло.
Луноликая Вика• 09 декабря в 18:12
Ответ дляЯ тертий жук
завжди вважала, що він не б´ється взагалі))) буду знати, дякую
Леди_в_ночи• 09 декабря в 18:14
Ответ дляСільський ансамбль
І тарілки і чашки люмінарк)
НичеНипанимаю• 09 декабря в 18:17
Ответ дляЯ тертий жук
Ппц. Также я со стеклянной душевой 🙄
До речі, в мене так в селі демонтували душову кабінку, а оці скляні двері поклали у сарай, бо хто ж на дачі таке добро викидає, може знадобиться. І от зимою в мороз пішла я в той сарай щось шукати і теплою рукою взялась за одну дверку відсунути хотіла, то вона як лупонула! Я навіть не одразу зрозуміла що трапилось. Пишуть що шматочки скла безпечні, але мені в обличчя декілька довбонуло до крові. Просто диво, що в око не стрельнуло. Звичайно, що на відміну від звичайного скла воно більш безпечне, але за рахунок швидкого розльоту шматочків скла і вони можуть травмувати. Тож так, треба бути обережними.
автор Ло Шарик • 09 декабря в 18:17
Ответ дляДуша компанії
Херово будет, оно же ещё и раскаленное от температуры