Докладальниця• Изменено 14 декабря в 11:58
До якого числа канікули? Хто знає? Київ
Яка вірогідність що їх продовжать?
Як було в минулому році, хто памятає?
Лепешечка• вчера в 08:01
Ответ дляДівка в намисті
А що ви пропонуєте? Наприклад, що порадите зараз школярам Одеси?
Одесса пусть исходит из своих условий, для этого не нужно усаживать на каникулы условный Ужгород.
Дівка в намисті• вчера в 08:40
Ответ дляЛепешечка
Я десь написала про подовження канікул? Коли вже деякі навчаться читати.... Сьогодні ситуація в Києві така, завтра все може змінитися. Наша школа зробила опитування на випадок повного блекауту, щоб заздалегідь мати розуміння, скільки дітей має бажання відвідувати школу в повний блекаут і як орієнтовно їм організовувати навчальний процес. В тому то і річ, що ситуація,як в Одесі, може трапитися будь-якого дня і в інших містах України,і в Києві також
Лепешечка• вчера в 09:59
Ответ дляДівка в намисті
Правильно, ситуация динамичная. А автор темы хочет, чтоб ей уже сейчас сообщили как будет. Ей и пишут, что пока нет повода продлевать каникулы. Но не удивлюсь, если она просто путевку в Египет смотрит и ей было бы удачненько , если б это были каникулы. Иначе нахрена заморачиваться что будет через месяц в воюющей стране. Может уже ничего и никого не будет.