Котики-муркотики• вчера в 09:14

В садике спрашивают, кто воспитывает ребенка сам. Для чего?

На мой вопрос куда идет инфа, пишут по запросу управління освіти, статистика. Так и не поняла, зачем это. У кого такое было?
люблю_тортики• вчера в 21:40
Ответ дляПопадалочка
А що станеться, якщо напишеш де і ким працює мама?
Може, мама тимчасово працює неофіційно чи там, де не хотіла б - одна з причин небажання це писати, мабуть. Кілька тижнів тому вчителька опитувала учнів, ким працюють батьки (не спеціальний допрос, а там по розмовній темі було, треба було інтерв´ю у когось з батьків взяти дитині, і вони це обговорювали). Це 9 клас. Так син каже, що про посаду батька половина відмовились відповідати, про маму всі сказали
Замріяна• вчера в 21:43
Ответ дляБратья Капли
Ааа, вы, вместе с автором, из тех мамочек, которые в садике и школе боятся заполнять анкету, где нужно указывать место работы родителей?
Я поняла!
Тогда, автору однозначно нужно держать свои трусы на замке. Не дай бог в районном управлении образования узнают, что Ткаченко Марина Сергеевна воспитывает свою кровиночку одна!!!!!!
Я еще в школе заполнила на свою голову анкету, папа- генеральный директор….
Сразу директриса вызвала и сказала , хотите, чтоб ваша дочь закончила 11 класс хорошо, окажите спонсорскую помощь школе))
Поэтому сейчас у дочки младшей в колледже ( непростом, частном) был опрос кем работают родители, написали просто фоп и все)
Попадалочка• вчера в 21:57
Ответ длялюблю_тортики
Як ви заморочуєтесь. Всім плювати. Не обов´язково казати, що мама працює пролавчинею в атб, можна сказати, що працює у сфері торговлі.
Налогообложу• вчера в 21:58
Ответ дляЗамріяна
не Доминанта часом в первом случае?
Наслышана
Подвійна веселка• вчера в 23:15
Ответ дляПульт от линолеума
Я в Европе сейчас. Сын поменял 2 школы, нигде, представьте себе, не было вопроса о работе родителей
Моя дитина у приватній західноєвропейській школі. Щороку надаються відомості про доходи за попередній рік мама, тата, а якщо батьки в розлученні, і мати взяла повторний шлюб - то доходи обох батьків плюс доходи нового чоловіка мами.
Якщо родина відмовляється надати свої декларації про доходи, то до неї застосовується ставка максимальної оплати за школу.
При виповненні формуляра ( заяви ) на зарахування дитини до школи, письмово надаються відомості про обох батьків, навіть якщо вони в розлученні.
Подвійна веселка• вчера в 23:26
Ответ дляКарма хамелеона
А вы не различаете иметь регистрацию и жить по этому месту?
Якому вас країна? Ви явно фантазуєте. Ви не можете ’проживати за адресою’ без контракту, що і підтверджує вашу реєстрацію. В державну школу діти можуть піти лише за місцем проживання, і на слово вам ніхто не повірить, а зобов´яжуть вас надати підтвердження. І дані обох батьків ви надаєте обов´язково: піб, телефон як мінімум. Більше того, якщо батьків два, то обидва підписують заяву на зарахування, навіть якщо в розлученні. Згоди на шкільні екскурсії теж підписуються обома.
До вас, можливо, пом´якшити вимоги, бо біженка і чоловік невідомо де. Але це не означає, що у місцевих теж так. Зовсім ні.
Карма хамелеона• вчера в 23:33
Ответ дляПодвійна веселка
Не все ЕС- Германия!
Подвійна веселка• вчера в 23:35
Ответ дляКарма хамелеона
Не все ЕС- Германия!
Ви в Німеччині? Бо я не в Німеччині. І написане вами протилежне тому, що я реально бачу в західній Європі. Яка у вас країна?
-Ань-• вчера в 23:49
Ответ дляНевидимка Майя
Может на подарки
Подарують дітей педофілам. Там де мама сама виховує і нікому підтримати і захистити.
-Ань-• вчера в 23:55
Ответ дляБратья Капли
Я поняла!
Це ви так поспішаєте задовольнити керівництво закладу освіти, що аж з трусів вистрибуєте.
А у батьків нема обов´язку заповнювати якісь анкети, підписувати якісь згоди, проходити опитування і т.д.
-Ань-• сегодня в 00:11
Педагоги (в тому числі вихователі дошкільних закладів) просто тупі виконавці. Їм дали команду збирати інформацію - вони тупо виконують.
А з якою метою цю інформацію збирають і кому передають, вони не знають.

Якщо щось робиться, значить це комусь треба. Кому?
Ви мама, ви самі вирішуєте брати в цьому участь чи проігнорувати прихання ’шановних педагогів’.
Головне питання чи треба це Вам? Ваш який інтерес роздавати особисту інформацію стороннім особам? Які інформацію про вашу сім´ю ще комусь передадуть, ті - ще комусь передадуть.
Пульт от линолеума• сегодня в 07:39
Ответ дляMs. Похвала
Вся информация собрана на одной платформе. Каждое учреждение имеет доступ к той информации, которая ему необходима, остальные данные не видит. Двадцать первый век на дворе, а люди до сих пор думают, что везде можно болтаться в воздухе, как в их параллельной реальности.
Ну если вам так хочется, то вам никто не запретить в это верить
Да, расскажите, что за платформа, название. А главное, как один единственный ресурс выдерживает такую колоссальную нагрузку Клоунада просто
Пульт от линолеума• сегодня в 07:41
Ответ дляПодвійна веселка
И при чем тут ваша история к обговоренной ситуации?
У вас оплата школы зависит от доходов родителей, ясен пень, что их будут требовать в таком случае