ЯсноВидящая• вчера в 13:25
А можно ли православному ходить на йогу?
Сегодня сержусь• вчера в 15:00
Ответ дляSvitlo_
Конкретні приклади людина може розказати про себе. Я йогою не займаюсь, як і не лізу в ящик з напругою 220
Тобто навіть чужих прикладів, на основі яких зроблені висновки, немає?
Ответ дляСегодня сержусь
В мене і немає особистих прикладів хто б оголені проводи брав в руки. Але я розумію, що цього робити не можна.
Мені достатньо знати - що це духовна практика і тому для мене неприйнятна.
Кракадэ• вчера в 15:04
Ответ дляКидстаффовка
якщо йога розглядається як фізкультура - розтяжка, вправи для тіла, дихальні техніки - це нормально, бо це піклування про тіло, а не духовна практика чужої релігії
Помимо теории есть ещё практика духовной жизни.
Бесы очень ждут православных на йоге
Кидстаффовка• вчера в 15:05
Ответ дляSvitlo_
Звісно я висловлюю (точно так як і ви) свою чітку особисту оцінку. І звісно я вважаю її корисною. На форумі всі висловлюють свої особисті оцінки, тоді коди вважають їх корисними для людей.
Це ж не теологічні дебати. Це форум простих людей.
Так, це ваша особиста оцінка, і ви маєте право її висловлювати.
Але те, що ви вважаєте її «корисною», не робить її обов’язковою чи правильною для інших - це просто думка, а не норма чи факт.
І оскільки це лише суб’єктивна оцінка, то й стверджувати, що ви «корисно проводите час»)))), теж під питанням - адже у підсумку все це лише балачки та обмін думками.
Кракадэ• вчера в 15:06
Ответ дляSvitlo_
Я Вас поддерживаю
Кидстаффовка• вчера в 15:08
Ответ дляКракадэ
Бесы очень ждут православных на йоге
сприймати фізичні вправи як загрозу - це перебільшення, яке не має під собою доказів)))
Ответ дляКидстаффовка
Точно так само як і ваш висновок, що я не ціную час - теж під питанням, бо це ваша суб´єктивна оцінка. І своєю суб´єктивною думкою ви хочете впливати на мої дії.
Кидстаффовка• вчера в 15:31
Ответ дляSvitlo_
Чим для тіла не підходить просто фітнес?
так, а чим йога не підходить?
Ответ дляКидстаффовка
І ще питання - де я стверджувала, що моя думка норма чи факт? Ви бачили мене з лозунгами біля залів де займаються йогою?
Кидстаффовка• вчера в 15:38
Ответ дляSvitlo_
Медитація - це фізична вправа чи духовна практика?
Медитація - це група ментальних вправ. Більшість йоги - саме фізичні вправи: розтяжка, дихальні техніки, піклування про тіло. Тому судити про йогу виключно як про духовну практику, некоректно.
Кидстаффовка• вчера в 15:40
Ответ дляSvitlo_
Так, це теж моя особиста оцінка, і я її висловлюю саме як думку, а не як правило для вас. Різниця в тому, що я не намагаюся переконати вас змінити свої дії - просто вказую на логічну невідповідність у ваших твердженнях))) не більше))
Кидстаффовка• вчера в 15:42
Ответ дляSvitlo_
Бо це не просто фізичні вправи - це духовна практика.
Ви це стверджуєте як факт, чи це лише ваша особиста суб’єктивна думка, яка нічим не обґрунтована?))))
Ответ дляКидстаффовка
Я хоч когось переконую перестати ходити на йогу? Яка невідповідність в моїх твердженнях?
Кидстаффовка• вчера в 15:46
Ответ дляSvitlo_
Ви свої коментарі самі писали чи з кимось на пополам, тому не все пам´ятаєте?)))
Ви говорите, що не переконуєте, але у попередніх коментарях ви стверджували, що йога - «не ок» і що хтось «не піде на йогу» через ваші слова. Саме на цій суперечності й ґрунтується моя репліка про логічну невідповідність.
Ответ дляКидстаффовка
Я висловлюю думку, а переконання - це спробувати когось змінити сформовану думку. Кого я переконувала?
Ответ дляКидстаффовка
Звісно, я вважаю, що йога шкодить християнам, і звісно я пишу свою думку з надією, що комусь вона допоможе. Бо який тоді смисл взагалі писати?
Кидстаффовка• вчера в 15:50
Ответ дляSvitlo_
фото
Ви намагаєтеся переконати мене, що йога - це духовна практика, але цитати з Google або чужі визначення не роблять фізичні вправи духовною практикою. Реальна йога, на яку ходять як на фізкультуру, дуже різноманітна, і оцінювати її виключно через визначення з Google як духовну - це спрощення та перебільшення. Ви ж не ходили на йогу - як можете знати, що там насправді відбувається?))))
Несемо світло разом• вчера в 15:50
Ответ дляSvitlo_
Бо це духовна практика.
І ти або обираєш християнську духовну практику, або іншу. Поєднання ні до чого доброго не приводить
Напишите, какая альтернатива йоги в христианской духовной практике, ну, чтоб мы не совмещали. И до чего не хорошего приведет совмещение.
Ответ дляКидстаффовка
Вас переконати? Ні. Я просто відповідаю на поставлені мені запитання - не більше і не менше.
Ответ дляКидстаффовка
Я й на війні не була, але знаю, що там відбувається.
Але ви чомусь весь час хочете переконати що це безпечно? Для чого? Яку ціль ви переслідуєте?
Кидстаффовка• вчера в 15:53
Ответ дляSvitlo_
Так, а чим йога шкодить? Будуть реальні приклади, а не фантазії?
Несемо світло разом• вчера в 15:54
Ответ дляSvitlo_
А ещё вы сравниваете волчий чл@н и северное сияние
Кидстаффовка• вчера в 15:58
Ответ дляSvitlo_
Порівнювати йогу з війною некоректно. На війні є реальні наслідки та фізичний вплив і наслідки очевидні, а тут ми говоримо про фізичні вправи, розтяжку та дихальні техніки. Як можна ставити їх на один рівень? Ви чомусь весь час хочете переконати що йога це небезпечно? Для чого? Яку ціль ви переслідуєте?))