Ola2017• 17 декабря 2025

Педрада на Різво 25.12 в школах Києва???

Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Создайте петицию. Ну мало ли
Я только сочувствую издалека. Я в Европе и у меня тут столько выходных, что я в шоке от восторга.
Українська зірочка• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Вчителям можна не ходити в школу іноді на канікулах, але чомусь саме на Різдво треба поставити педраду аби всі мали бути на роботі
Як це ’можна не ходити іноді’???
Під час канікул у вчителів робочі дні, за які вони отримують зарплату.
Завжди на канікулах ми ходили на роботу - проводили наради, педради, методоб´єднання, займались облаштуванням кабінету.
Мейк-ап форева• 17 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Всю жизнь Рождество было выходным днем.
У автора рабочий день. Причем тут причитания всю жизнь? Есть отгулы, есть за свой счёт.
Свекруховна• 17 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
В Європі нема війни.
Сито для думок• 17 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Нет, спасибо. Себе его оставьте. Не нужен он тут))))
Да не отдадим, конечно.Даже если европейцы захотят,в Украине найдётся критическая масса тех,кто на границе стеной станет и его не выпустит.Этот феномен ещё будут изучать психиатры.
АБВГДейка• 17 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
А вы считаете что степень важности пожара и педсовета одинакова? На пожар и в воскресенье выезжают. Почему тогжа украинцы по воскресеньям отдыхают?
Я вважаю, що робочий день це робочий день. Вчителі працюють 25-го грудня, отримують за цей день зарплатню в повному обсязі, тож це нормально - працювати в свій робочий день. Тим більше, святкова педрада це необтяжливо - півгодини балаканини, потім чай з коньячком під презенти від батьків в вигляді коробок з цукерками.
Любви вам!• 17 декабря 2025
Сходите до школи, чаю чи чогось поміцніше поп´єте з дівчатами) У вас корпоратив!
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляПушка заряджена
Правильно . Пойду сейчас к директору и скажу ’Знаешь что , директор , я выснажена . Пойду-ка я на рождественские каникулы с 25 декабря по 10 яневаря .’ . И пофиг , что вся фирма с директором во главе будет сидеть без зарплаты . И на годовые отчеты пофиг .
А вы именно 25 декабря эту работу делаете? А в остальные дни чем занимаетесь?
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Я беру відпустку 6-7 і святкую, тим більше у вас канікули будуть. Вас рідштовхують до того, що святкувать треба за старим календарем
АБВГДейка• 17 декабря 2025
Ответ дляСито для думок
Аналогия неподходящая.Во всех перечисленных вами предприятиях критической инфраструктуры работа посменная.
Ок. Бібліотеки, цнапи, водоканал, громадський транспорт працюють не по змінам, але 25-го будуть на роботі.
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляАБВГДейка
Продовжим вашу логіку, і позакриваєм на свята лікарні, швидку, розпустим чергові бригади енергетиків, мчсників, забороним в свята народжувати, бо акушерки теж хочуть бути вдома на свята, і ще забороним в свята помирати, бо працівники моргів що, не люди?
Вы утрируете. А я серьёзно.
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляСито для думок
И смотрите, сколько тут набросились на автора? Незламнисть и потужнисть прямо молотком и гвоздями вбивают в население.Украинец?Значит терпилометр должен зашкаливать.
Я в шоке, девочки)))
Iphone25• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Вихідний був на Різво? Чи його забороняли?
В державних структурах нема вихідних. Тільки приватні дають
Сито для думок• 17 декабря 2025
Ответ дляМейк-ап форева
А сейчас нет выходных. Война. В других странах есть
Война для низших слоёв населения.Для всех избранных улучшение материального положения.
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Святкувти треба тоді, коли святкує церква, в яку ви ходите.
Пушка заряджена• 17 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Вам подробно расписать , в какой день я что делаю ?
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляАБВГДейка
На різдво презенти? . Чи ваші батьки на кожну святу п´ятницю шось дарять?
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляСвекруховна
Ти диви, як всі заспівали, виявляється святкують Різдво все ж таки 25 грудня, а то в кожній темі чомусь про іншу дату пишуть
Я много раз писала. 15 лет праздную уже 25 т к вышла замуж в такую семью. И со своими потом ещё 7го.
Пушка заряджена• 17 декабря 2025
Ответ дляIphone25
И то не все .
АБВГДейка• 17 декабря 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Вы утрируете. А я серьёзно.
Я теж.
Чим вчителі краші за інших, чому до них повинно бути поблажливе ставлення та чому ми, платники податків, повинні оплачувати їхнє сидіння вдома в робочий час?
Iphone25• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Прочитала ’ Петарда ’
Київ всеодно святкує 7 січня
Ні, тут дуже свідомі
Вони вже перестроїлись
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляАБВГДейка
Ваша логіка не логічна є професвї, які працюють цілодобову, от вони завжди працювали у свята. А є професії без яких нічого не станеться за 1-2 дні.
Сито для думок• 17 декабря 2025
Ответ дляАБВГДейка
Громадський транспорт та водоканал не по змінам?Это что то новенькое.
Мейк-ап форева• 17 декабря 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Як це ’можна не ходити іноді’???
В нас вчителі чергують кілька днів в серпні наприклад. Якийсь 1-2 дні на двотижневих канікулах
АБВГДейка• 17 декабря 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Завжди в кінці першого півріччя батьки вітають вчителів з Різдвом та НР, для вас це велике відкриття?
Кудлата хмаринка• 17 декабря 2025
Ответ дляАБВГДейка
Я теж.
Не только учителя. Все работники не критической инфраструктуры. Ну если вам нравится быть терпилами то ок
Кракадэ• 17 декабря 2025
Ответ дляIphone25
Ні, тут дуже свідомі
Вони вже перестроїлись
Якщо б ’перестроїлись’ , то були б канікули в школах
Лялькодзьоб• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Ой зараз ці церкви як секти оріфлейм, морду ще поб´ють за клієнта.
Після 2022 не ходжу до них взагалі.
Українська зірочка• 17 декабря 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Круто. Зарплату платять, а на роботу можна не ходити. В нас такого не було.
Звісно, що не ходили ті вчителі, хто мав відгули і брав відпустку. А так мали щодня бути на роботі.
Iphone25• 17 декабря 2025
Ответ дляКракадэ
Я про дату рождества , а не про выходные