Теща дочки• вчера в 11:35

Де ви знаходите подруг у дорослому віці?

Багато подруг повиіжджало, працюю дистанційно, катастрофічно не вистачає спілкування. Де ви знайомитеся? Я пробувала в Threads , але дуже пасивні усі. Думала піти на курси іноземних мов,типу спікінг клаб, але зараз масово всі онлайн перейшли. Підскажіть, де ви знайомилися і знаходили спілкування? Можливо хтось ходить на курси мови офлайн, підскажіть школу. Для довідки мешкаю в м. Киів, мені 34.
празники не помню• вчера в 11:36
Зачем они нужны?
НетЕщеНаверное• вчера в 11:37
Робота, хоббі, якісь тематичні зустрічі, чати по інтересам
Твоя подружайка• вчера в 11:37
за спільними інтересами ’діти’
БЦАшка• вчера в 11:37
Меня подобрали в подруги
А так да была пассивной, просто устала, все разьезжаются, сидят дома
Идеальная оптимистка• вчера в 11:38
Фітнес, з дітьми прогулянки, собачники, теніс
автор Теща дочки • вчера в 11:38
Ответ дляИдеальная оптимистка
я теж думала на фітнес піти, хоча дуже лінь , але кажуть, там можна познайомитися з дівчатами.
Успокойся_Успокойся• вчера в 11:40
История. Мама имела подруг, так называемых, но они отстронились по своим понятиям (политическим, религиозным и т.д.).
Итог: нафига нужны виртуальные подруги, которые за 3 года в гости не зашли...
ОдинРазНадетое• вчера в 11:40
Дитині 8 років, возю по гуртках, от тепер виходить спілкуюсь тільки з мамами його друзів. Ну в розряд прям друзів вони не переходять, но таке кави випити та якось час провести.
А взагалі ряди друзів реально тільки рідішають, не поповнюються то точно.
Идеальная оптимистка• вчера в 11:40
Ответ дляТеща дочки
Треба ходити на те, що вам подобається.
Через силу не треба
Успокойся_Успокойся• вчера в 11:41
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вік!!
Після пенсії? Утопія.
Сіточка• вчера в 11:42
На фоні дітей, в садочку, школі, на гуртках. Обросла подругами так, діти наші давно повиростали і не спілкуються, а ми дружимо )
Инфотуфелька• вчера в 11:48
Нашла несколько подруг в автобусных турах, когда ездила одна. Можно найти подруг в фитнессклубе, на груповых занятиях.
Пластилин_Колец• вчера в 11:49
Прям, щоб подруг, то не знаходжу.
Є пара подруг досить давніх, але бачимося все рівно не часто - сім’ї, робота, діти.
От на бачаті з дівчатами спілкуємся, можемо десь вийти інколи.
Тоска в носках• вчера в 11:51
Мне маленький сын находит. С кем он дружит во дворе и в садике с теми мамами и я общаюсь. И там уже чувствую моё не моё. Но приходится общаться и с не очень приятными сын просит
іронічна антитеза• вчера в 11:53
Релокувалося в нове місто трохи більше року назад ( і плакала, і псіхувала перші два місяці ала, але...), нова робота, дуже дружний відділ з своїми корпоративними традиціями. Підтримали .
Десь перед Н.роком злетіла в інстаграм
реклама Жіночого кола місцевого. Формат мені зайшов: спа/сауна, баня/ метафоричні карти, психологічні практики/ щоразу нові жінки. Все розрадили, підтримали.
Далі я стала гуляти на природі, коло річки,
в парках, я моржую, купаюся в джерелі воді , от Всесвіт мене познайомив з моєю теперішньою
подружкою яка старша за мене лишень 6 днів, спільне хоббі. Ще я їздила в поїздку вихідного дня( зараз на екскурсію одні дірки) з прекрасною повною позитивною енергією дівчиною. Яка стала ще одною моєю подружкою, ще в Жіночому колі познайомилася з дівчиною, яка має спільні зі мною погляди. За рік маю велике коло знайомих завдяки Жіночому колу клуба ’ Жіноче сонце’ , от на днях цей клуб святкувати 5ліття.
Рожева юбка• вчера в 11:52
У меня были подруги в Украине до войны , когда война началась и я уехала , подруги за три года растворились , все реже и реже начали созваниваться . Приобрела знакомых за границей сейчас . Совсем близких таких подруг уже нет . С возрастом уменьшается количество подруг . Наверное это жизнь и ты все равно останешься один . Люди общаются друг с другом пока ты можешь им дать какой - то эмоциональный или материальный интерес
Xвостокрутелка• вчера в 11:58
У вас певно немає дітей, чоловіка?
Тоді може краще шукати друга чоловічого полу?)

Бо якщо є сімя, то питання пошуку подруг жіночого полу дивне
Брюльтик• вчера в 12:05
Я не в Україні. Знайшла подруг на мовних курсах, в розмовних кафе. Але чи подруг, не знаю. Я вже доросла, у кожного свої таракани, вони мені якісь дивні, я мабуть також їм такою здаюсь.
Справжні подруги в мене ті, що з студентських в шкільних років. Постійно спілкуємось онлайн, хоч і не так часто,як хотілося б.
автор Теща дочки • вчера в 12:08
Ответ дляXвостокрутелка
У вас певно немає дітей, чоловіка?

немає чоловіка і дітей.
Xвостокрутелка• вчера в 12:10
Ответ дляТеща дочки
немає чоловіка і дітей.
співчуваю, але все одно пропоную краще шукайте чоловіка! нащо вам ті подруги?
послухайте старушку)) я діло кажу
Чумацький Шлях• вчера в 12:10
Теж хочу собі знайти подругу, я чоловік
автор Теща дочки • вчера в 12:11
Ответ дляXвостокрутелка
послухайте старушку)) я діло кажу
цим я теж займаюся паралельно. але це окрема тема і теж нелегка))
А що таке?• вчера в 12:13
Знайшла парочку захоплень, які передбачають спілкування з людьми. У моєму випадку книжкові клуби, театральний клуб. Треба відштовхуватися від того, що цікаво вам
Xвостокрутелка• вчера в 12:13
Ответ дляТеща дочки
Раджу зосередитися саме на ній) якщо з,явиться чоловік, то подруги самі по собі відпадують з часом...Маю на увазі звісно не тих єдиних в житті подруг, які з нами з дитинства/молодості.
автор Теща дочки • вчера в 12:16
Ответ дляXвостокрутелка
Я вже дуже розчарувалась в чоловіках, дуже багато було покладено сил на пошук чоловіка, нічого особливо не вийшло. Очевидно, щось я роблю не так, бо Бог мені не посилає сім´ю. Або ще не прийшов час. Зараз дуже важко найти норм чоловіка. Тому хочу хоча б спілкування з дівчатами. А там як Бог дасть.
автор Теща дочки • вчера в 12:18
Ответ дляА що таке?
Книжковий клуб це ви читаєте книжки , а потім приходите і обговорюєте іх?
Xвостокрутелка• вчера в 12:21
Ответ дляТеща дочки
Розумію. Але ви не покидайте надію... всяке буває
В мене до 38 років було два невдалих шлюби і я була повністю розчарована у чоловіках і більше не планувала стосунків. А він взяв і знайшовся) Успіхів Вам!
А що таке?• вчера в 12:23
Ответ дляТеща дочки
Так. Ще в тих же книжкових іноді збираємось на обговорення фільмів, серіалів і тд. Якщо таке цікаво, то прикольне проведення часу
НашлаПерепискуМужа• вчера в 12:27
Ответ дляТеща дочки
Хто каже?)
Рік на йогу ходила, не знала як кого звуть)
НашлаПерепискуМужа• вчера в 12:31
Ответ дляРожева юбка
Ага, звісно)
Це ВОНИ розчинилися. Ви тут на до чого) дзвонили-писали, а вони отак.