Электричка• вчера в 13:32
есциталопрам призначив невролог 14р дочці
В кого діти приймали побічні дії були? Як переносили препарат.
Призначення через вибірковість в їжі ( дефіцит ваги та вітамінів і аналізи теж показують не все норм, ЕКГ теж)
ПуГоФФка• вчера в 13:36
Не змогла на нього зайти, мусила покинути прийом - почалась нічна збудженість та суїцідальні думки, проте вдень спала весь час. Підібрали інший
Электричка
• вчера в 13:45
Ответ дляSofa-c55b
я на нем набрала 15 кг, так что я бы попросила какой-то аналог без таких побочек, потом вес скинуть сложно
Ну в моєї зараз недобір по вазі до нижньої межі десь 5-7кг.
Мене більше цікавить не вага. А як взагалі переносять препарат, цікавить підлітки
Квітка Миру• вчера в 13:47
Ответ дляSofa-c55b
Ну, я свой вес вернула после отмены. А так препарат понравился, легко зашла, легко сошла, проблему решил
БогЛюбитьТебе• вчера в 13:48
Витамины не назначали?
Касательно препарата. У каждого разный организм. Если например есть излишняя эмоциональность и признаки всд то может быть головокружение, тошнота, бессонница.
Если же нет никаких особенностей то должен препарат переноситься нормально. Желательно начинать с маленькой дозировки.
А что воольше за избирательность? Что не нравится и почему?
Квітка Миру• вчера в 13:52
Ответ дляSofa-c55b
а как вернули если не секрет? сам ушел или не дефиците сидели?
Небольшой дефицит в начале, а потом как-то само, я уже не придерживалась. Год почти уходили 13 кг, питание я не меняла, я и так на диете 5 по жкт
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 14:01
Автор, расскажите подробнее о причинах, анализах. Сыну 12 лет, весит 35 кг, рост 152 см. Тоже конкретный недобор.(( При этом ест хорошо, но не любит мясо и рыбу.
Но к неврологу мне и в голову не приходило обращаться.
Амбасадор щастя• вчера в 14:06
Моей в 14 назначили серлифт. Через неделю приема она перестала спать. И при этом препарат не отменили 3 психиатра, и не заменили. Уже 3 года не принимает, и страдает хронической безсонницей. У эсцмталопрама тоже в побочках безсонница. Если у нее нет депрессии и тревоги, то я бы не рисковала. От депрессии и тревоги кстати не помог
Хачапууури• вчера в 14:16
Таке не призначали, але вагу набрати допоміг кардонат (хлопець 12 р.). Він і для серця хороший, нам педіатр рекомендував, він містить L-карнітин. Був недобір ваги при високому зрості, синусова аритмія.
Электричка
• вчера в 15:54
Ответ дляХачапууури
Кардіолог призначив його теж.
Электричка
• вчера в 15:56
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
При недобір вазі вас мають направити до невролога, а невролог на еег і рег, виключити патології які на це може впливати
Электричка
• вчера в 16:11
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Аналізи ттг т3 Т4
Вітаміни Д, В12, фолієва, цинк, ще щось , алт, аст, загальний, феритин, залізо, загальниц білок,білірубін, глюкоза,
Це все від педіатра
Консультації ендокринолог, невролог, психіатр.
М´ясо і рибу і яйця необхідно обов´язково їсти.
Скарги швидка стомлюваність, погане навчання, вибірковість з дитинства дуже обмежений список продуктів, вялість, бліда, іноді бувають випадки на межі втрати свідомості.
Це все від педіатра
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 16:15
Ответ дляХачапууури
А який лікар призначав?
Хачапууури• вчера в 16:53
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А який лікар призначав?
Педіатр в спеціалізованому неврологічному центрі. Нас туди невролог направив.
Скарги схожі були, з навчанням нормально, але втрата свідомості, запаморочення, вибірковий апетит, вночі стан на межі панічних атак.
Черпак_для_фантазий• вчера в 18:11
Ответ дляЭлектричка
Аналізи ттг т3 Т4
Це все від педіатра
Ну а тривожність чи депресія у неї є? Нащо їй АД? Ви самі їх колись приймали?
Электричка
• вчера в 19:26
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я ні. Начебто вони їй допоможуть, покращує апетит, збільшення ваги , покращення поведінки. Вона геть не вчиться зовсім Невролог призначає.
Психолог теж питав чи призначали
Психіатр не призначав, один взагалі заявив що це не його профіль, це до гастроентеролога. Другий сказав що до психолога треба на терапію. Антаваті їй ще призначили, сироп вона не хоче пити не смачний. А таблетки вона не ковтає.
Психолог теж питав чи призначали
Электричка
• вчера в 19:25
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
До психолога не пробували?
В 23/24 ходили до одного толку мало. Зараз знову до іншого, але вік 14 років , типу не я повинна її змушувати ходити,а вона сама має прийняти рішення про бажання. Раніше мені якісь методи впливу на ситуацію казали, тепер тільки з нею переважно буде робота. Вона ходити не хоче проблеми не бачить (((
Черпак_для_фантазий• 2 часа назад
Ответ дляЭлектричка
Психолог теж питав чи призначали
АД мають куча побічних дій, якщо немає тривоги чи депресії, то навіщо їх пити?
Ви робили УЗД черевної порожнини? Може у неї проблеми з жовчним чи печінкою
Якщо не хоче м´ясо/рибу/яйця, може спробуйте їй протеїн у йогурт давати
Электричка
• 48 минут назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В гастроентеролога були , пройшли обстеження. Все ок. Протеїн їй теж не подобається на смак вона його відчуває. Йогурт не п´є