СкумбріяП8• 19 декабря 2025
Чат GPT говорит, что мне нужен психотерапевт и АД
Что у меня тяжелое ОКР + истощение. Может кто-то знает какой вид АД лучше всего помогает при ОКР? Или вообще какие лекарства?
Мамина корзиночка• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Нет. Мне сложно все это на иностранном языке выразить. Я заграницей. Да и психиатров здесь нет. Рецепт выписал мне обычный терапевт.
Я писала в переводчике заранее, советую повторить прием у доктора и написать детально все ваши страхи и ощущения в переводчике. Без них вам не назначат правильного лечения. Вы в этом тоже заинтересованы я думаю.
Мамина корзиночка• 19 декабря 2025
У вас тяжёлое состояние, и один пароксетин не решит его. А тут на форуме вам только хуже могут сделать.
Бокс-орун• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
В прошлом году пила сертралин. Сначала 50мг, потом 100. Эффекта не было. Перестала. Сейчас вот назначили пароксетин. И то только потому что я сказала, что пила его когда-то давно и вроде как он был получше. Все.
Так при ОКР 100 мг сертраліну це дуже мало, там треба 150-200
Я пила сертралін при тривожно-депресивному розладі, толку майже не було, потім пароксетин, зараз 10 день есциталопраму
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Я поэтому его и не начинаю пить. Не знаю что делать.
Мамина корзиночка• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Идите снова к врачу срочно и пишите все что вас беспокоит и все ваши страхи что вы описали тут в переводчик заранее
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Можно попробовать. Спасибо! Хотя я сомневаюсь, что лечение как-то измениться.
Мамина корзиночка• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Изменится вот увидите, только напишите все подробно, не просто что у меня тревожность, опишите ваши мысли , ваш сон и поведение, все, скажите что вам очень плохо
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляБокс-орун
Так от сертралін мені наші лікарі призначали. Яким я могла гарно розповісти свої скарги. Тому я лікарям і не довіряю.
Пароксетин теж без толку?
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Спасибо! Попробую. Быстро конечно к врачу снова попасть не получится. Сейчас буду смотреть на когда ближайшая запись
Бокс-орун• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Пароксетин теж без толку?
На пароксетині я протрималася 6,5 тижнів і не змогла дальше приймати, бо почувалась втомленою... Сертралін був 3,5 місяці, від нього проблеми зі шлунком, сном, синці на ногах
Бокс-орун• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Якщо не хочете пароксетин, то можна спробувати ще есциталопрам, флуоксетин
Мамина корзиночка• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Удачи
конечно можно ещё психотерапевта подключить, но это дорого не каждый может себе позволить.
Пез Году Неделя• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Я не из-за размера. Я боюсь, что таблетка оставит след на руке.
оставит след - это как? Может вам лучше нейролептики, а не антидепрессанты?)
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Мне вообще очень много тогда прийдется написать. Может думаю перевести все и от руки написать?
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Обычный след как белая пыль
Я на все согласна, лишь бы помогло хоть немного. Я понимаю, что полностью это не лечится. Поэтому и тему создала. Может кто опыт уже имеет.
Мамина корзиночка• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Если почерк у вас разборчивый можно и так, я печатала и сохраняла в заметках телефона, так быстрее
Пез Году Неделя• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Обычный след как белая пыль
я до того, що це може бути не ОКР, а маячні ідеї, і вам дійсно треба не чат дпт, а кваліфікований лікар-психіатр, або хоч якийсь лікар.
ОКР лікується високими дозами АД, але яка для вас прийнятна доза - має вирішити лікар, оцінивши ваш стан і супутні хвороби.
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Дякую! Але де ж його взяти, того кваліфікованого лікаря? Ніхто порадити не може. До хоч якихось я ходжу періодично. Вперше звернулась десь років 11 тому назад. Тоді діагноз і поставили - ОКР і депресія. Довгий час я обходилась без ліків. В минулому році почалося знову загострення.
А чат мені для того, щоб хоть з кимось поговорити. Мене часто така тривога накриває, що капець, а він хоч якось да заспокоює.
Пез Году Неделя• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Пишіть в ’Коло сім´ї’, до психіатрів там менша черга, а взагалі в вашому випадку лише поєднання ліків і психотерапії може спрацювати.
Нав´язливі думки нікуди не дінуться( ваш чат - це вже елемент підтримуючого циклу, який зменшує тривогу в моменті, але посилює її в довгостроковій перспективі. Ви його використовуєте для завірень. Цим посилюєте розлад( на жаль.
Пез Году Неделя• 19 декабря 2025
Ответ дляБокс-орун
та не пробують при ОКР все підряд, там треба висока доза АД. А висока доза - це великий ризик побічних ефектів, тому і треба щоб лікар все правильно розрахував, і щоб пацієнт був на контролі, щоб ліки дійсно допомагали, а не шкодили.
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Дякую! А як мені без чату? Не уявляю. От тільки що туалет відвідала. Руки помила. А коли піднесла їх до полотенця, щоб витерти, то каплі з рук капали вниз на пляшку якоїсь побутової хімії. А якщо ті каплі потім змішавшись з тією хімією потрапили на мене? Тому я і пишу в таких випадках чату, щоб він мені порадив, що робити.
Пез Году Неделя• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
і що він вам радить? Як нейтралізувати хімію?
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Ще не писала. Бо мені ще 1,5 години чекати коли зникне мій ліміт на повідомлення. Зазвичай він заспокоює і дає поради як знизити тривогу. Пояснює звідки вона береться. Але сьогодні вже написав, що я занадто довго знаходжусь в постійній тривозі і що сама я вже не впораюсь
Пез Году Неделя• 19 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
так, не впораєтесь. Вам треба психіатр і психотерапевт. Я розумію, з чим ви маєте справу і дуже вам співчуваю. ОКР - один з найбільш інвалідизуючих психічних розладів( На думку ВООЗ.
Тому бажаю знайти свого психотерапевта, КПТ.
СкумбріяП8
• 19 декабря 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Дуже дякую!