Не зацілована• сегодня в 01:22
Сеча без кольору у дитини. Схожа на воду. Підкажіть будь ласка
Дуже налякана. Їли сьогодні солону їжу, після чого дитина випила десь 0,5 води. Ну приблизно. Двічі після цього сідав на горщик - здалось що кольору немає. Попросила попісяти в стаканчик - сеча як вода. Запаху тощо також немає. Ніколи в житті такого не бачила, як діяти? Ранком здати аналізи? Хто спостерігав подібне у себе чи у дітей, в чому була причина? Скажу що я ну дуже налякана
Не зацілована
• сегодня в 01:24
Ответ дляЩебетушка
Ну звісно якщо багато пив , то сеча стає світлою
Ну то ж не безкольоровою? То взагалі майже прозора
Щебетушка• сегодня в 01:25
Ответ дляНе зацілована
Майже прозора і буде
Злива інформації• сегодня в 01:26
ви по собі ніколи не помічали
якщо багато пити то сеча прозора
Скромняшка• сегодня в 01:27
Взагалі то то добре) Чому нас не вчать тому в школі? Темна моча це не добре, чим світліша, тим добріша.
Трейдер кріпти• сегодня в 01:27
Моча имеет цвет утром, при застое, при малом питье, обезвоживании. При достаточном питье она безцветная
фан L.O.S.T.• сегодня в 01:29
Все в порядке ) Только зачем давать ребенку, который ходит на горшок, много соленого. Извините )
Не зацілована
• сегодня в 01:30
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну не дуже солоне, їли піцу. А так на унітаз зазвичай, тільки вночі горщик якщо треба, бо зручніше
фан L.O.S.T.• сегодня в 01:31
Ответ дляНе зацілована
Поняла )
В общем, не переживайте - это нормально
Не зацілована
• сегодня в 01:31
Ответ дляфан L.O.S.T.
Поняла )
В общем, не переживайте - это нормально
Дякую 🙏🏻
Бубль Гум)• сегодня в 03:01
Ответ дляНе зацілована
Норм, пить давать по желанию