Ms. Похвала• 2 часа назад

Почему у нас так дорого стоят книги?

Вилосипедниця• 2 часа назад
А где они дешево стоят?
Забула що?• 2 часа назад
Везде дорого..у нас было дешевле всего
Обращеница• 2 часа назад
А снконхенді можна їх купувати на кілограм
А бібліотеки взагалі безкоштоані
Будьте так ласкаві• 2 часа назад
папір дорогий. податки високі. беріть електронні!
Мой_ужин• 2 часа назад
Так пачка бумаги для принтера видели сколько стоит? А там обложка, печать, картинки.
автор Ms. Похвала • 2 часа назад
Ответ дляЗабула що?
Везде дорого..у нас было дешевле всего
Сейчас не так
к.Буланова• 1 час назад
У нас в бібліотеці безкоштовно. Повністю оновлений фонд
к.Буланова• 1 час назад
Ответ дляМой_ужин
І не тільки. Авторські права забули
автор Ms. Похвала • 1 час назад
Ответ дляБудьте так ласкаві
Не вижу смысла, они часто не намного дешевле (и есть альтернатива бесплатная)
Будьте так ласкаві• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
не знаю, на якабу різниця велика. а якщо у вас є альтернатива безплатна, то користуйтесь.
Непогодка• 1 час назад
В Германии дороже
Ну що ви, мамо!• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Сейчас не так
Дешевше, ніж кілограм ковбаси.
І правильно Вам вище написали, бібліотеки безкоштовні. Які саме книги Вас цікавлять?
Ну що ви, мамо!• 1 час назад
Ответ дляк.Буланова
Яке місто? Цікаво за який кошт його оновили. Так щоб повністю. Це ж як мінімум десять тисяч нових книг треба. А то і 20.
Від держави та міста 20-50 книг на рік, це крапля в морі.

90 відсотків поповнень, це подарунки небайдужих людей, яких ми шукаємо постійно. Дійсно кілька сотень на рік вдається назбирати. Багато цікавих новинок. Але щоб повністю оновити, це роки пройдуть.
к.Буланова• 54 минуты назад
Ответ дляНу що ви, мамо!

Невеличка бібліотека в селі в Київській області. За 5 років оновили фонд з місцевого бюджету, плюс спонсорські книжки, плюс подаровані.
к.Буланова• 47 минут назад
Ответ дляНу що ви, мамо!

Просіть книжки в місцевої влади, хто шукає, той знайде
Ну що ви, мамо!• 45 минут назад
Ответ дляк.Буланова
Скільки тисяч фонд бібліотеки, не знаєте? Це ж колоссальні кошти. Невже може бути, щоб місцева влада дала мільйон або два на оновлення фонду? Рахуйте, навіть кілька років тому, одна книга , це 200-300 грн, то 3-4 тисячі книг це вже мільйон. Невже в селах такі бюджети? Село мільйонерів? У великих містах не виділяють майже нічого. Звучить як фантастика, добре якщо правда.
Ну що ви, мамо!• 36 минут назад
Ответ дляк.Буланова
Місцева влада під час війни не виділяє нічого, навіть на канцтовари, не до того, прифронтовий регіон, до війни виділяли 3-5 тис грн на рік максимум на одну бібліотеку. Тобто купували в кращому випадку 20-30-50 книг на рік. По держпрограмі отримували 20-30 книг на рік. Книги завжди шукаємо самі, шукаємо дарувальників, приймаємо участь в різних акціях і проектах. Звісно до війни люди дарували переважно російське, тому воно й переважало в фондах. Прекрасно якщо десь інакше. Наскільки простіше працювать в такому випадку.
к.Буланова• 12 минут назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Скільки у фонді не знаю, але знаю, що за пару років купили біля 500 різних книжок - це якщо рахувати по книгам, деякі з них ще й у кількох примірниках і ще були якісь книжки до цього. Село небідне, але справа не в стільки в статках, як в тому, наскільки місцева влада готова вкладати коштів у розвиток громади. Бо є сусідні, навіть багатші громади, але там з розвитком бібліотек не так все добре