Престидижитатор• Изменено 2 часа назад

Схудла на 44,3 за рік

Пишу навіть до граммів, бо якщо б Ви тільки знали, як воно важко було 😨
600-800 кк на добу. Намагалася їсти крихти, але зболансовано: білок, зелень, клітчатка, вітаміни. Ну і також спорт, спорт, спорт. Навіть сідниці зжимала та розжимала коли сиділа на роботі (офіс).

Зміни: стриї по тілу були ще від надмірної ваги, величезні, біліють. Шкіра зайва зникає через обтирання льодом. Зникло друге підборіддя. Набагато краще себе відчуваю. Кайф, що можно сидіти і немає живота величезного, навіть ребра та хребет можно потрогати. Потрогати у чистому виді, а не через жир. Були проблем з серцем, пройшла обстеження і вони зникли, як і холестиринові бляшки. Впав тиск: був 160 на 120 в середньому, зараз стабільно 110-100 на 70-60 Почуваю себе.... Навіть не зрівняти з тим як жила
Знову Я• 1 час назад
Ответ дляПрестидижитатор
Так
Интересно, сколько Вы нажрёте через год-два?
Знову Я• 1 час назад
Ответ дляПрестидижитатор
Фото не виставляю. Я не модель. Усі старі фото зпалила, ото страховисько не має існувати до було
Прям сожгли? Радикально, вместе с телефоном?
Стрекоза любви• 1 час назад
Без фоток нецікаво. Плюс шкіра зайва зникає від льоду? Ну таке. Я мало вірю в ці казки, особливо якщо вам вже 45-50.
Морожена_курка• 1 час назад
Ответ дляСтрекоза любви
Да и у молодых,сколько смотрела передач, видео,такие кардинальные изменения веса( примерно - 50 кг) вряд ли обходятся без лишней кожи
Ушла и Пришла• 1 час назад
Фото будет или как а подобной теме и кожа не висит
Щебетушка• 1 час назад
Мені особливо сподобались в цій вигаданій історії два моменти.
Як людина рік жила на 600-800 кк на день і при цьому активно займалася спортом.
І про жим булками.
Асталависта бэйби• 1 час назад
Ответ дляПрестидижитатор
Шлунок зменшився, їсти навіть близько не хочется стільки скільки їла раніше. Енергія є, бо я багато рухаюсь та постійно у свободной час качаю прес. Тільки рівень цукру сильно впав.
Чтобы организм просто нормально работал при 165 рост1300ккал, у вас 800(
Порадоваться за вас не могу , жесть жизнь
Щебетушка• 1 час назад
Ответ дляПрестидижитатор
А, у вас ще і фотоапарат зберігся, на який ви себе фотографували жирною, а потім друкували з плівки фото. Які потім палили
Асталависта бэйби• 1 час назад
Ответ дляШвабристка
Вопрос на хрена себя так истязать видимо излишний. Сбросила 15 кг за 4 месяца на 1800 ккал.))
Я тоже на 1800 сбрасывала с 70 до 60
Швабристка• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Я тоже на 1800 сбрасывала с 70 до 60
Приятно встретить человека без мазохизма.)
Доктор Хаос• 1 час назад
Вы молодец, но все же вопрос, как вы смогли набрать 44 кг?
Асталависта бэйби• 1 час назад
Ответ дляШвабристка
Я про 600 не встала бы с кровати ,
Борець за гаманець• 1 час назад
А мы и не разьедались так
Асталависта бэйби• 1 час назад
Ответ дляНаливайКа
Интересно, с какого веса начинали худеть?
1800 ккал это достаточно много.
Это нормально , вес держу при 2000-2200
Асталависта бэйби• 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
А я не вірю що можна рік харчуватись на 600-800 калорій.
Вірніше так може бути, але при цьому летить здоров´я у чорту.
Спалюються м´язи, летить гормональна система.
Бо я не уявляю як в ці калорії вмістити. І білок для м´язів і вуглеводи для енергії та жири для гормональної системи
Я когда в больнице лежала , в меня 1500 запихивали и много белка и хороших жиров , чтобы не как в народе говорят не « усохла»
Асталависта бэйби• 1 час назад
Ответ длялюблю_тортики
Ничего! Время поможет остаться без волос и зубов. Проверено на себе.
Через года три- пять’ ваша гормональная система не простит такие игры’... И вы вспомните меня ...я это прошла. Научилась принимать себя.
Не пиите себе,что все хорошо. Для форума- можно( они без образования и ,наверно,всему верят).. О холестерине- посмеялась...( С грустью)
О втором подбородке- смешно....на каких неучей рассчитано я не знаю .... Надо совсем оленем быть,чтоб в это верить.. Врачи,что не могут удалить льдом обвисшую шкуру- олени? Надо людям льдом обтираться и обвисшей шкуры не будет! Вот нИгадяи эти врачи...
Вы- Хений!
Весчай исчЬО, сказочница
Я помню Юля Науменко после схуднення на 30 , показывала свое тело в супермаме
Там холодец , и чтобы исправить его много денег и пластики , так ей до 30 было , а у автора получилось
Верим (
Доставучая• 1 час назад
Які проблеми з серцем у вас були?
Доставучая• 58 минут назад
Напишіть що ви їли на 600-800кал.
Я тут с краю постою• 45 минут назад
Это по следам недавней темы ’похудела на 41кг’? Или вы и есть тот же автор?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 39 минут назад
Так а с кожей что после такого похудения? Как вы убрали рыхлость и подтянули дряблость? Или вы так и ходите с фартуком их остатков обвисшей кожи? Результат прекрасный, если не врете. Но вы же понимаете, что для того, чтобы тело было в тонусе такое питание не подходит.
Єдина Країна• 37 минут назад
А ви вкурсі що ви собі гірше робите? В середньому наш організм спалює 900 калорій на підтримку стану. Ви так попрощаєтесь з волоссям, зубами, нігтями. Наступними будуть кістки, місячні. Ви зтих 800 калорій ще й на спорт спалювали. Тобто ваш організм тягнув дефіцит з інших місць. Результат гарний. Але візьміться за голову зробіть собі калораж хоч 1200.
Посудомойка• 32 минуты назад
Авторшо, а чого вам не вистарчило в вашій першій темі? Ви раз на день будете вивалювати, чи що?
Схоже на психічне щось.
Дайте вподобайок• 13 минут назад
Ответ дляПрестидижитатор
Гарний сон)))
Дайте вподобайок• 11 минут назад
Ответ дляМаруська Му
Все правильно пишете. Тільки в темі автора знаєте що найгірше? Що якесь недалеке начитається, сприйме за правду і само почне такий експеримент вже в реалі
Спішу - перекидаюсь• 10 минут назад
Ответ дляArctic777
Вы задолбали больше двигаться
Я уже несколько раз в других темах писала. Со спортом и ,больше двигаться, я не дружу. Похудела с 64 до 53 в течение года. Два раза сидела на диете Магги, первый раз похудела на 5 кг, потом понемногу изменила рацион, ушли ещё 2 и потом второй заход через полгода, окончательно опустилась на 53 и стараюсь в них держаться. Это при том, что мне 55, когда говорят что толстеют от лет, а не от котлет. Самочувствие нормальное, подниматься на 8 этаж не проблема, когда света нет, а раньше после 4 этажа приходилось уже постоять и отдышаться
Дайте вподобайок• 10 минут назад
Ответ дляПрестидижитатор
До побачення
На яке побачення її запрошуєте?
Дайте вподобайок• 9 минут назад
Ответ длялюблю_тортики
Вы- Хений!
Весчай исчЬО, сказочница
Дайте вподобайок• 8 минут назад
Ответ дляArctic777
Она стала скелетом
Вентилятор допомагав)))
Дайте вподобайок• 6 минут назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Це такий вік, що реально може зараз злетіти гормональний фон і скажемо початися клімакс... це ви ризикнули...
Чим автор ризикнула? Фантазіями?
Дайте вподобайок• 4 минуты назад
Ответ дляЗакусенец
Здрасьте, там был другой вес
Ну забула автор,а ліньки шукати було.... 600-800 кал в день.... не придирайтесь