А_мій_самий_самий• 02 января в 09:57
Чи то ціни високі, чи я бідна? Замовила косметики і сиджу шокована
Купую собі косметику десь раз на 3 місяці.
І ось все закінчилось.
Обрала самий дешман, недороге.
Що на вашу думку тут зайве?
На голові лупа, дезік скінчився, маска ця нічна суперова, дешевше точно не буде; скраб цього виробник обожнюю, сироватки дві краплі залишилось на дні, тонера аж 500 мл, надовго буде.
За базовий догляд 2700, просто базовий, щоб люди не хрестились коли бачать.
І ось все закінчилось.
Обрала самий дешман, недороге.
Що на вашу думку тут зайве?
А_мій_самий_самий
• 02 января в 12:51
Ответ дляДваДваВісім
У вас раз в 3 месяца все заканчивается? На фото дешевые и бестолковые продукты.
Чого це безтолкові?
Покажіть свої
ДваДваВісім• 02 января в 12:52
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Серйозно? В мене гіпотиреоз, суха шкіра навіть коли аналізи в нормі, а взимку то взагалі капець. Мені хочаб 2 рази на тиждень треба наносити молочко для тіла. Без керма для рук та ніг я взагалі не живу - шкіра на пальцях рук тріскається, пʼятки за простирадло чіпляються
В Авроре есть датчик температуры и влажности воздуха. Купите и замерьте. Может вам воздух нужно увлажнить, а не себя глицерином поливать?
забиякина• 02 января в 12:56
В мене крем 130 гривень
Помада 150
Тоналка 150.
Немає грошей на все на данний момент
Помада 150
Тоналка 150.
Немає грошей на все на данний момент
Дева Мария• 02 января в 12:57
Не понимаю и половины зачем это . Скраб , на будущее , мойтесь хорошей мочалкой и будет хорошая кожа . Так же можно использовать кофейную гущу с оливковыми маслом вместо скраба . Есть специальные щетки на сухую кожу . Ночные маски вообще не понимаю , они забивают кожу , поры .
Вітаміни косметика• 02 января в 13:00
усе ок шампунь яб інший узяла..Себе треба радувати хоч трошки
Попа как у Кардашьян• 02 января в 13:01
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вони жахливі, я ними користувалась.
Лупи ще більше
Может просто пойти к районному дерматологу?
А_мій_самий_самий
• 02 января в 13:02
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А почему именно к районному?
Мій не такий• 02 января в 13:03
Ответ дляПасти Ла
Кому кава як скраб сушить шкіру, даю лайфхак: змішуєте кавову гущу з ополіскувачем для волосся і натираєтесь - шкіра оксамитова
тако ось хто в Спортлайф у душовій вечно кавою мажеться - вонідло на усе стоїть
не усім подобається таке казнащо
Попа как у Кардашьян• 02 января в 13:04
Ответ дляА_мій_самий_самий
А почему именно к районному?
Так у вас же цель экономия,или к чему вы сокрушаетесь суммой?
Пліснявілий сир• 02 января в 13:15
Ответ дляЧесно брешу
Тут встану на захист цієї опції. Те, що вам не потрібно додатково зволожувати шкіру, не означає, що так у всіх. В моєму випадку, я маю використовувати не просто зволоження, я засоби серій атопік десь з листопада по квітень. Інакше шкіра, особливо на ногах, буде виглядати, як у старої ящерки.
Ну то болезнь какая-то, которую обычным молочком не решить.
Щепотка_совести• 02 января в 13:21
Посмотрела на список. Реально лучше б пасту нормальную купили.
Для меня это все - куча мусора. Мне не нужного. И дезики я покупаю раза в 2 дешевле.
Чумачечая Весна• 02 января в 13:23
Ну шампунь от дерматита я бы заменила пастой сульсена, или берёзовой водой( классная вещь, сама недавно распробовала, и стоит копейки). Ампульная сыворотка классная,му меня такая и ещё тонер этой фирмы нравится. Все остальное вроде норм.
Удальонка• 02 января в 13:27
Ответ дляНа границе
від лупи прекрасно допомагають шампуні типу Head&Shoulders, Clear, Wash&Go. я ніколи не купую за 600 грн шампунь.
Ох, люди без проблемного волосся і з нормальним скальпом, якби ви знали, як я вам, таким простим, заздрю :) є типи волосся, котрі ваш Кліар просто доб´є. У мене так. Тому у мене декоративна косметика може бути з Єви з розпродажу, а от шампуні коштують як півавтівки :(
ДваДваВісім• 02 января в 13:30
Ответ дляА_мій_самий_самий
Чого це безтолкові?
Покажіть свої
Для тела так. 2 раза в год максимум покупаю
Гель 300
Скраб 400
Набор гель и молочко до 1000 был.
Гель 300
Скраб 400
Набор гель и молочко до 1000 был.
ПесиКот• 02 января в 13:41
Шампунь від лупи замінити на пасту Сульсена 2%. Коштує 100грн. 2р в тиждень використовувати на шкіру голови. Хватає надовго і діє найкраще
Карамбулкул• 02 января в 13:46
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Якщо запит - щоб не обсипало, то можна і дитячим кремом мазатися. А якщо є питання антиейдж, пігментація чи пост акне, втрата еластичності, тут просто виробництво нормальне засобів коштує не копійки. Пептиди, ретинол чи ретаниль, це не може коштувати 500 грн просто фізично.
Я користувалася Medi-peel bor-tox здається так лінійка називається, так косметолог хвалила мою шкіру, казала що шільна і доглянута. Спитала за догляд, я посоромилася казати що користуюся недорогими засобами, назвала більш дорогий бренд. Косметолог така, о зразу видно, що якісний догляж. Мені тоді 33 чи 34 було.
ПесиКот• 02 января в 13:46
Ответ дляПарасюха
А чем заменить скраб? Кофейной гущей? У некоторых очень сушит кожу от кофе.
Не вздумайте кавову гущу використовувати, забєте труби так, що прийдеться на сантехніка купу грошей витрачати. Самі зробіть цукровий скраб, купіть олію якусь живильну, цукор коричневий.
ПесиКот• 02 января в 13:46
Ответ дляПарасюха
Мне стало любопытно. Почему, к примеру, скраб лишний? Чем пользоваться?
Скраб самому можна зробити
Чесно брешу• 02 января в 13:53
Ответ дляПліснявілий сир
Обожнюю Порадницю за вміння місцевих жіночок ставити діагнози через екран
А_мій_самий_самий
• 02 января в 13:53
Ответ дляДваДваВісім
Гель 300
Скраб 400
Набор гель и молочко до 1000 был.
Гель 300
Скраб 400
Набор гель и молочко до 1000 был.
І що, вам одного гелю і скрабу вистачає на рік?
Хто вам сказав, що ваш догляд не безтолковий?
Українська Мрія• 02 января в 14:09
Ответ дляПліснявілий сир
Молочко для тела можно не брать и ничем не заменять.
А вы не думали, что есть люди которые не могут не увлажнять кожу? Мне в осеннее-зимний период это необходимо, и какое нибудь мне тоже не подходит.
Мадам Подлинник• 02 января в 14:18
Ответ дляДваДваВісім
Гель 300
Скраб 400
Набор гель и молочко до 1000 был.
Гель 300
Скраб 400
Набор гель и молочко до 1000 был.
і чим це принципово відрізняється від покупок автора? Тим, що вам підходить? Так і автор купує те, що їй підходить, а ціновий діапазон у вас +/- одинаковий
Глас_Народа• 02 января в 14:49
Ничего тут нет не нужного. 🤷 Да и по ценам ничего фантастического.
Поражает что скоро наличие шампуня Кропива и брусок мыла будут называть нормальным уходом.
Пасти Ла• 02 января в 15:29
Ответ дляПесиКот
А чому саме коричневий?
ДваДваВісім• 02 января в 16:03
Ответ дляМадам Подлинник
Гарні диньки• 02 января в 16:52
Ответ дляСумка з негодою
Да, 💯
Я теж так думала. А тепер без керма після купання шкіра сохне, тягне, пече..
Гарні диньки• 02 января в 16:56
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я нею користуюсь вже дуже давно, і знаю, що дешевше вона вже не буде , ще і 100 мл.
Дуже добре зволожує, прибирає набряки, освітлює. Шкіра мʼяка і ніжна після неї. Мій фаворит багато років
У вас який тип шкіри?
Гарні диньки• 02 января в 16:59
Ответ дляPrervana
Что это за странные штуки у вас в заказе? Зачем оно всё? Шампуни с клотримазолом, хед ен шолдерс и сульсену отменили?
А кому вони допомогають? У мого чоловіка і сина лупа без певного догляду. То сульсена і хед ее шолдерс як мертвому припарка. Від першої ще хоч якийсь ефект, від другого - ще гірше.