ЖивунаБагамах• сегодня в 11:52
Термос для гарячих напоїв
Шукаю термос, який зберігатиме напій теплим, хоча б, протягом 8 годин.
Бо маю дома три термоси і через 4 години в них вода стає прохолодною, або й холодною. При чому, термоси недешеві і спочатку тримали дуже добре. Перевіряла і щільність резинки, перевертала - не протікають. І при наливанні гарячої води поверхня не нагрівається. Скоріш за все, утворились якісь мікротріщини в колбі.
Тепер шукаю щось дешевше. Може в когось є такий термос Кайт. Як він тримає температуру?
Ласую колобками• сегодня в 11:56
В Епіцентрі під акцію попали, отримали термос Крауфф, тримає довго.
No problems• сегодня в 11:58
В мене 3шт Zojirushi.В чоловіка на 1.5л,в мене на 0.5 і 1л. Зранку заливаєш кіп´яток, в обід пити не можна. В 16.00 гаряче, але можна пити,дмухаючи трохи.
Але дорого.Купували всі на Амазон по акції.Десь по 23-28$
ГонУрова дівка• сегодня в 11:59
Ответ дляNo problems
Zojirushi у меня на 2 литра
Кур да месяц назад,вода реально кипяток через часов 6-8
До этого 3 года был термос Трамп на 2,6 литра ,но внезапно перестал держать тепло .
Я им тоже была довольна
ЖивунаБагамах
• сегодня в 12:00
Ответ дляГонУрова дівка
Zojirushi у меня на 2 литра
Я им тоже была довольна
Я вже розчарувалась в дорогих. Почали халтурити з якістю.
З бісиками• сегодня в 12:02
В Метро их термосы, держит очень долго весь день горячее. Себе купила, довольна.
No problems• сегодня в 12:03
Ответ дляГонУрова дівка
Zojirushi у меня на 2 литра
Я им тоже была довольна
Если перестал держать, то где то произошла разгерметизация. Там между стенками вакуум,благодаря ему термос держит.
В тех дешёвых что не держат с самого начала,просто двойная стенка,там воздух не откачан,там воздух.И поэтому он не держит почти.
На привозе• сегодня в 12:05
Ответ длязаварний look
Zojiruszi сутки держит. Но объем у меня 640 мл
Він дешевше?
ГонУрова дівка• сегодня в 12:08
Ответ дляNo problems
Я вычитала в чем может быть причина
Просто странно ,мы его не роняли
Использовался он только в периоды отключений электроэнергии
Просто странно ,мы его не роняли
На привозе• сегодня в 12:09
Ответ дляГонУрова дівка
Это дорогая марка
Так автор пише ’ дешевше ’
В мене 4 Zojiruszi термоси
ГонУрова дівка• сегодня в 12:10
Ответ дляНа привозе
Так автор пише ’ дешевше ’
В мене 4 Zojiruszi термоси
Ей предложили Метро
Я не знаю как Кайт сейчас,но лет 5-6 назад в школе дарили детям термосы этой ТМ ,то фигня полная
Магиня• сегодня в 12:14
Возможно падал? Когда пустой, послушайте ухом как ракушку, есть ли шум. Хороший термос шумит.
У ребенка такой, держит нормально, год ему уже, вот два месяца отключений пользуемся каждый день.
Ардесто 1 л из недорогих. Рзтк, сила.
Или вы маленький объем ищите?
Ардесто 1 л из недорогих. Рзтк, сила.
Или вы маленький объем ищите?
ЖивунаБагамах
• 2 часа назад
Ответ дляМагиня
Ардесто 1 л из недорогих. Рзтк, сила.
Или вы маленький объем ищите?
Ардесто 1 л из недорогих. Рзтк, сила.
Или вы маленький объем ищите?
Та ні, не падав жоден з термосів. Якось самі по собі перестали тримати температуру.
Шукаю від 500 мл до 1 л.
У вас такий, як на фото, чи якийсь інший термос Кайт? Просто десь у темах бачила хороший відгук саме такий, тому й шукаю ще відгуки.
Дома є ще кілька дешевих, але вони взагалі не тримають. То просто ємність для рідини, а не термос. Хоча гарні, з чохлами. Дітям колись хтось дарував. Так і валяються.
Шукаю від 500 мл до 1 л.
ЖивунаБагамах
• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Зайдіть в копійочку, там термосів дуже багато і не дорогі
Хотілося б, щоб тримали температуру. Тому й шукаю за відгуками.
ЖивунаБагамах
• 2 часа назад
Ответ дляМедсестричка
У меня термос Fissman, держит горячей воду 24 часа
Дякую. А який у вас об´єм?
Магиня• 1 час назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Шукаю від 500 мл до 1 л.
Да, такой же. Но он хорошо держит дольше 8 часов. Мы правда дома, не знаю, может на морозе он и не выдержит.
Попробуйте залить кипятком на 1/3, прогреть, а потом заливать.
ЖивунаБагамах
• 1 час назад
Ответ дляМагиня
Дякую. Пробувала, я постійно так роблю - наливаю і прогріваю. Не допомагає. Там якась розгерметизація відбулась, скоріш за все.
Магиня• 59 минут назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Вы говорите, что у вас их три((( это ж какой-то брак.
Попробуйте тогда не прогревать. Наливайте не до краёв, не крутой кипяток. Я этот не прогреваю, прогреваю пищевой, он плохо держит.
ЖивунаБагамах
• 48 минут назад
Ответ дляМагиня
Так, три. Один взагалі новий, син подарував. В нього такий самий, тримає добре. Мій теж добре тримав, хоча там малий об´єм. А потім просто в один момент перестав тримати. Я вже як тільки не тестувала його: і ущільнюючі резинки виймала, промивала і назад чіпляла, і перевертала чи не протікає, і наливала крутий кип´яток і пробувала чи стінки не нагріваються - все ідеально, але через кілька годин вода повністю холодна, при чому, в приміщенні. Про вулицю навіть мова не йде.
Душа компанії• 45 минут назад
В мене від Трамп, це наш виробник. Є для їжі, є для напоїв, обидва тримають гарно, дарували на минулий НР.
ЖивунаБагамах
• 42 минуты назад
Ответ дляДуша компанії
От Трамп і протікає...(
Медсестричка• 8 минут назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Он у вас не падал?