Вилосипедниця• вчера в 18:03
Помилковий приватний платіж
Батько випадково перерахував зі своєї зарплатної карти 3500 на карту іншої людини.
Щось пішло не так, скопіював не той номер карти ((
Що можна зробити?
Звернувся в той банк, в якому ця зарплатна карта відкрита, вони нічого не можуть зробити.
З карти Кредит Агріколь на карту Приват.
Кинув 1 грн з коментарем номер телефону, поки нічого.
Які ще варіанти?
Що можна зробити?
Які ще варіанти?
Сиреневая цапля• вчера в 19:09
Ответ дляВилосипедниця
Я звернулася, тільки що сама телефонувала.
Оператор сказала, що не може допомогти 🤷🏼♀️
Дослівно «система не пропустить якщо я введу дані картки на яку було здійснено платіж. Звертайтеся в банк з якого був платіж»
По телефону Кредит Агриколь сказали, що нічим не можуть допомогти.
Але в понеділок поїдемо
Открыла чат гпт.
’Банк не може самостійно повернути кошти без згоди отримувача — це законодавче обмеження.
Якщо гроші пішли на існуючу карту іншої фізичної особи, то вони вже належать їй, і банк не має права їх списати без її дозволу.’
Сиреневая цапля• вчера в 19:10
Автор, вот что советует чат гпт. Надеяться на порядочность получателя я бы не стала. Нужно действовать оперативно.
Вилосипедниця
• вчера в 19:10
Ответ дляСиреневая цапля
Открыла чат гпт.
Це зрозуміло.
Але банк може ініціювати повернення, звʼязатися з отримувачем і повідомити йому, що кошти зараховано помилково.
Вилосипедниця
• вчера в 19:11
Ответ дляСиреневая цапля
Я вам вдячна
Сиреневая цапля• вчера в 19:12
Ответ дляВилосипедниця
Це зрозуміло.
Да, поэтому завтра идите в отделение (хотя они не работают на выходные ) и пишите заявление.
Вилосипедниця
• вчера в 19:12
Ответ дляСиреневая цапля
Вони завтра не працюють, лише з понеділка
Сиреневая цапля• вчера в 19:12
Ответ дляВилосипедниця
Я вам вдячна
Надеюсь, что вы вернете деньги. Если что, отпишитесь в этой теме, чем все закончилось. Удачи вам!
Вилосипедниця
• вчера в 19:13
Ответ дляСиреневая цапля
Дякую
Напишу
Кусюче сонечко• вчера в 19:17
Интересно, у Привата появилась функция повернути кошти. Сколько она светится я не знаю. Но такого раньше не было.
Невидимка Майя• вчера в 19:31
Той помилковий отримувач має погодитись переслати. Але не розраховуйте на це. Тільки подавати через суд позов.
Най хоч раз• вчера в 20:31
Мені так колись зайшли, ох і важко було повернути назад, мій банк зв´язувався з тим банком після того як я не завершувала дзвінок а все питала які варіанти повернення,я сказала щоб заблокували платіж до вияснення, це зайняло трохи часу.Ще було що 2 рази мені перерахували.А ще раз десь через 1.5 місяці я зрозуміла що грошей забагато, і довго виясняла що кому не дійшло.Виявилось що якимось чином той банк вернув назад мою суму і ні я ні отримувач не замітили.Це все я замітила випадково.Та людина може і не в курсі що їй щось прийшло.Я думаю про людей хороше.
Вилосипедниця
• 1 час назад
Ответ дляСиреневая цапля
Гроші повернули 🙏
Вилосипедниця
• 1 час назад
Сиреневая цапля• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Коли вчора відправляла 10 грн з коментарем, то побачила ось це )
Дійсно вірте в дива
Отличная новость, поздравляю!