Вилосипедниця• сегодня в 18:03
Помилковий приватний платіж
Батько випадково перерахував зі своєї зарплатної карти 3500 на карту іншої людини.
Щось пішло не так, скопіював не той номер карти ((
Що можна зробити?
Звернувся в той банк, в якому ця зарплатна карта відкрита, вони нічого не можуть зробити.
З карти Кредит Агріколь на карту Приват.
Кинув 1 грн з коментарем номер телефону, поки нічого.
Які ще варіанти?
Що можна зробити?
Які ще варіанти?
Вилосипедниця
• сегодня в 18:07
Ответ дляА у нас макарошки
никаких, если сам человек не отреагирует
Банк отримувач не може ініціювати повернення?
А у нас макарошки• сегодня в 18:08
Ответ дляВилосипедниця
нет. вдруг вы за услугу какую-то заплатили, не возвращают они сами
Гопница-Советчица• сегодня в 18:08
Не знаю, ну как люди берут чужое? Я бы сразу обратно отправила. Это нонсенс
месяцкие• сегодня в 18:09
Ответ дляГопница-Советчица
Подождите обвинять. Не все постоянно мониторят поступления на карту. Даже не у всех стоят уведомления.
Я б такое не носила, но продаю• сегодня в 18:11
В мене так перед новым годом дочка перекидала, замовляла суші і кинула не туди. Також кинула коментар, ніхто не повернув.
Вилосипедниця
• сегодня в 18:13
Ответ дляГопница-Советчица
Як їх назад відправити?
З цього дурацького CA навіть квитанція не приходить.
Людина не знає хто їй відправив і не може відправити назад.
Вилосипедниця
• сегодня в 18:14
Ответ дляА у нас макарошки
Напевно, якщо б одразу, то можна було б заблокувати платіж.
А так він 31 це зробив і лише зараз признався
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 18:15
Автор, батько повинен повідомити свій банк що була помилкова оплата і надати реквізити карти, на яку було перерахування.Банк отримувача платежу повинен сконтактувати з людиною, до якої надійшов платіж і повідовити про помилкове зарахування .Якщо буде згода від тієї людини на повернення суми вам - банк тоді поверне вам гроші. Зазвичай, це працює так.
Отримувач може бути не в курсі.Наприклад, в мене взагалі перестало працювати смс-інформування від банка при оплаті / перерахуванні коштів. Тому я сама моніторю час від часу коли чекаю на гроші.
Харчовий тріль• сегодня в 18:16
Ответ дляСпасу мир
А де він взяв ту чужу картку?
Можно одну цифру неправильно ввести и такое получится ,карточки часто не именные
Вилосипедниця
• сегодня в 18:17
Ответ дляСпасу мир
А де він взяв ту чужу картку?
У нього чогось та чуда карта забита як шаблон.
Він комусь вже на неї сплачував і для чогось сам не знає як зробив шаблон.
Подивилася, знайшла, що в липні сплачував 1000 грн на неї. Не памʼятає хто це і за що.
А у нас макарошки• сегодня в 18:18
Ответ дляВилосипедниця
ааа, время еще прошло(...жаль
Вилосипедниця
• 2 часа назад
Ответ дляСпасу мир
Може спробувати в відділення Привату підійти? Написати заяву.
Телефонував, кажуть, що він не клієнт Привату, звертайтеся в свій банк.
Вилосипедниця
• 2 часа назад
Людина, яка ставить «рука/обличчя) ви не робите помилок?
Батьку 75 років, так, ще працює, але не дуже дружить з картками і сучасними методами оплат.
Так, не звернувся за допомогою до дітей.
Не розібрався з платіжною системою в Кредит Агріколь, там ідіотський інтерфейс.
До чого ваші смайли?
Невловимий Джо• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
В банку вони вам як папуга будуть товкти ’звертайтесь до отримувача, на карту якого скинули гроші’. Я раз так випадково два рази оплатила замовлену іграшку в інтернеті, але там хоч був зв´язок з отримувачем і людина мені через кілька днів повернула гроші з врахуванням комісії за переказ коштів, коли перепровірила всі надходження.
Зроблено у 80-х• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Неважливо, вчора банки не працювали.
Вам правильно написали звертатися в свій банк, тільки не на гарячу лінію, а у відділення з письмовою заявою і реєстрацією звернення. Погано, що ви сьогодні цього не зробили, адже завтра вихідні.
Далі банк зобов´язаний (!) діяти.
Гроші повернуть.
Далі банк зобов´язаний (!) діяти.
Гроші повернуть.
Вилосипедниця
• 2 часа назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Неважливо, вчора банки не працювали.
Далі банк зобов´язаний (!) діяти.
Гроші повернуть.
Далі банк зобов´язаний (!) діяти.
Гроші повернуть.
Я Вам дякую
В понеділок поїдемо в CA
Сиреневая цапля• 2 часа назад
Ответ дляГопница-Советчица
Те, кто влепил фиолетовую тетку, хотелось вам задать вопрос: вы часто присваиваете себе чужие деньги, что вы при этом чувствуете?
Недавно продала кашемировую кофту за 500 грн, но не посмотрела, что в одном пакете была другая кашемировая кофта такого же черного цвета. Девушка просто присвоила ее себе, упав на мороз. Было крайне неприятно.
Вилосипедниця
• 2 часа назад
Ответ дляСиреневая цапля
І я не розумію, невже людині для щастя треба щось вкрасти?
Воно ж потім не піде на користь
Зроблено у 80-х• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Воно ж потім не піде на користь
У вас поки що ніхто нічого не вкрав. Не поспішайте робити висновки, думати про людей погано ще встигнете. Помилка вашого батька, а ви вже готові звинуватити іншу людину в крадіжці.
Може людина вже хоче повернути кошти, але вчора банки не працювали, завтра- післязавтра теж не будуть. Реквізитів людина не має для повернення.
Ласую колобками• 2 часа назад
Ще почекайте. Свята, та людина може відпочиває і не дивилась що там.
Сиреневая цапля• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Воно ж потім не піде на користь
Наверное.
Когда-то мне по ошибке Ukraine-Express прислал огромную коробку с чужой одеждой, там был Р. Лорен и др. не самые дешевые ТМ.
Я нашла девушку, отправила ей коробку - даже благодарности не получила, но то такое.
Пришла на работу, рассказываю ситуацию, и что меня больше всего поразило - большинство сотрудников искренне недоумевали, зачем я искала владельца коробки, если можно было молча забрать вещи. Я охренела тогда.
Вилосипедниця
• 2 часа назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я відповіла на повідомлення дівчинки, якій не повернули светр.
Читайте уважно
Вилосипедниця
• 2 часа назад
Ответ дляСиреневая цапля
Наверное.
Жесть ((((
Зроблено у 80-х• 2 часа назад
P.S. Ви можете також звернутися до банку отримувача, я б звернулася, і обов´язково зазначити, що в разі неповернення коштів ви будете звертатися до суду з позовом. Ця фраза часто діє якимось магічним чином) і банк починає ворушитися активніше.
Пораду читати уважніше батьку своєму напишіть)
Удачі!
Вилосипедниця
• 2 часа назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удачі!
Я звернулася, тільки що сама телефонувала.
Оператор сказала, що не може допомогти 🤷🏼♀️
Дослівно «система не пропустить якщо я введу дані картки на яку було здійснено платіж. Звертайтеся в банк з якого був платіж»
По телефону Кредит Агриколь сказали, що нічим не можуть допомогти.
Але в понеділок поїдемо