Карма хамелеона• 04 января в 16:46

Про тік-ток

Підпилась на одну сільську жіночку. Вона баулами таскає секонд.
на великих дам. Одяг так собі. Останній чи передостанній день.
ціни нижчі, чим на Шафі в 2-3 рази.
цікаво, чи справді йде така торгівля?
по відео видно, що в неї вже гори того одягу.
але ж і націнка на секонді велика.
яка ваша думка? чи справді продажі пішли в Тік-ток?
очки_ннадо• 04 января в 16:49
Крінжатіна, але да, купують 😁
Галябалована• 04 января в 16:49
Іде, у мене подруга ходить на завози чисто щоб знімати речі та перепродавати перекупам прямо там в секонді. Так от я якось потрапила з ними на ранкову каву, вони купують зранку на 2-3 тисячі, а потім на ефірах тіктоку в цей же день продають на 6-10 тисяч ці речі. Мало що залежується, головне обрати певний напрямок - от як ваша жіночка обрала речі великих розмірів - і напрацювати собі базу клієнтів.
Из Кукуева я• 04 января в 16:50
Рослини купувала через тік ток. Але в продавчинь є вайбер сторінки, в когось сайти.
автор Карма хамелеона • 04 января в 16:52
Ответ дляГалябалована
я штори і постіль продаю, теж сек.
але це громіздкий товар.
думаю, як його можна в Тік-ток показувать?
Галябалована• 04 января в 16:54
Ответ дляКарма хамелеона
я штори і постіль продаю, теж сек.
але це громіздкий товар.
Виділити кімнату, натягнути шнурок і повісити штук 10, вийти в ефір і по колу продавати конкретно ці 10 штук. І так щодня, міняючи товар. А взагалі пошукайте в тіктоці подібних продавців і подивіться як вони продають, явно мають бути
автор Карма хамелеона • 04 января в 16:56
Ответ дляГалябалована
Дякую за поради, подивлюсь. я коли почала продавать штори, то кожну вішала на карниз на вікні.
Схудла, лазячи по стремянці. але фото красиві були на вікні саме.
Бубль Гум)• 04 января в 17:10
Ответ дляКарма хамелеона
І як з них запах виводити?
автор Карма хамелеона • 04 января в 17:19
Ответ дляБубль Гум)
І як з них запах виводити?
нашатир і стірка з ополіскувачем.
Бубль Гум)• 04 января в 17:22
Ответ дляКарма хамелеона
нашатир і стірка з ополіскувачем.
І скільки це нашатирю треба на штори? Вони ж важкі.
автор Карма хамелеона • 04 января в 17:25
Ответ дляБубль Гум)
не багато.
він прибирає запах