Тану на сонці• 05 января в 05:10
Хвилювалочка
Как вы? Удалось поспать?
Вчителька з мікрорайону• 05 января в 05:37
Писали, что 9 бортов авиации к пусковым рубежам летели, ждали пуски часам к 5 утра и ракеты с них в 6-7 утра. Пока в тг-каналах о пусках не пишут. Ракетоноситель в Черное море вывели, с него тоже несколько ракет запустить могут.
Душа компанії• 05 января в 05:42
Щось партнери нам з розвідданими не те нацвірінькали. Або щось пішло не так.
Дивна ніч...
Шотуткоїться?• 05 января в 05:54
Ответ дляДуша компанії
Дивна ніч...
Так, кацапи летіли і щось передумали, або якись подвох
Папобус• 05 января в 05:56
Ответ дляДуша компанії
Дивна ніч...
Сподіваюсь в кацапів виникли непередбачувані проблеми
Шотуткоїться?• 05 января в 05:58
Ответ дляПапобус
Я спала від учора 18 00 і прокинулася о третій ранку виспана)
Гарний графік 👍
Зупка_цем• 05 января в 06:59
Ответ дляБабуся мороз
ніби ракети на цю ніч , що буде...
Не будет, идите спать
Бабуся мороз• 05 января в 07:00
Ответ дляЗупка_цем
Как это, вы хотели ракеты?
звичайно, що ні, просто пишу, що перенесли вони запуск...
Крим мій• 05 января в 07:42
Я прокинулась коли збивали шахеди, почитала що вилетіли тушки і вирішила, що у мене є пару годин часу і можна спати.
Єдине що зробила - вдягла шорти і поклала одяг поруч на ліжко, на випадок якщо з квартири вибігати.
Мікрорайон небезпечний. Але за 4 роки звикла.
Мене більше виснажує безсонна ніч. Працювати потім не можу, в для роботи потрібна концентрація уваги.
Тому вирішила спати.
Дитина спить в коридорі всю війну, але місце дозволяє поставити ліжко.
Правильно це чи ні, не знаю. Але так наша психіка здоровіша.
Ми виспались. Дитина не прокидалась.
Тому вирішила спати.
Ми виспались. Дитина не прокидалась.
Винник• 05 января в 08:19
Ответ дляПапобус
Не непредвиденные , а неразрешимые. Так будет приятнее.
Винник• 05 января в 08:21
Я сквозь сон слышала, что шахеды сбивали, но на на другой бок перевернулась и на том все.
Тану на сонці
• 05 января в 11:41
Ответ для3@йk@
Боюсь, перенесли просто
На когда? На ближайшее
Скорее всего