Настасья Пицун• 09 января в 19:00
Чоловік не хоче їхати закордон
Я вже котрий рік підряд про це кажу,щей на їздить на моїх батьків ,що вони кажуть їхати закордон там є українські школи ,вони дорослі люди і повині не вмішуватись в наші справи ,а я ж вважаю,що вони все правильно радять
Його відмазки,щоб не їхати це:
Мені соромно ,як чоловіку виїздити закордон під час війни
Я не зможу жити в жаркому кліматі в мене буде рак шкіри (багато родимок на тілі)
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном
Звинувачує мене ,що я хочу жити закордоном за чужий рахунок (тобто його)
Я йому казала іти служити(ти ж так хотів) ,і гроші нам переказуй ми поїдемо вдвох без тебе,теж не хоче бо типу тих грошей не вистачить йому в Україні ,якщо він нам переказувати буде на життя закордоном
Мені особисто вже вистачило випадків вночі повертатися під вибухами із роботи,я хочу в країну ,де спокійно
Залишити його та дитину і поїхати самій?
А що робити коли людина настільки вперта
Його відмазки,щоб не їхати це:
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном
Настасья Пицун
• 09 января в 23:06
Ответ дляМаю сечі
Ви шо під нуль тратите? уже давно повинні бути тис 15-20 доларів. Ви,як дружина,повинні були не тринькати,а відкладати.
Звісно,купую продукти і таке інше
Колдунья-вещунья• 09 января в 23:12
Ответ дляНастасья Пицун
Немає таких аліментів 25-30 тисяч
Поїдьте в Німеччину. Вони вас зобов´яжуть подати на аліменти. Німеччина буде вам платити їх, а йому вони будуть іти в борг.
Шкварочка• 09 января в 23:19
Ответ дляНастасья Пицун
Звісно інакше би не говорили мої батьки виїздити щоразу ,як я з ними по телефону розмовляю
В нього є ще діти, крім вашої спільної?
Най хоч раз• 09 января в 23:39
Ответ дляНастасья Пицун
Так грошей немає на це в мене,а він допомагати не хоче
ну вам же батьки так радять, то нехай і гроші дають згідно їх порад. А то батьки хочуть керувати дорослим чоловіком і його грошима.
Настасья Пицун
• 10 января в 00:13
Ответ дляНай хоч раз
Вони бажають ,щоб ми разом виїхали,а не я сама
Най хоч раз• 10 января в 00:15
Ответ дляНастасья Пицун
вони не можуть БАЖАТИ за інших. бажати можна за себе.
Бажають - нехай виїжджають. А ваш чоловік НЕ БАЖАЄ
І якщо ваші бажання не співпадають - кожен іде своєю дорогою
ЧорноброваЯ• 10 января в 00:16
Ответ дляНастасья Пицун
Там зп не 20 тис,в нього знайомий пішов служити і тільки тоді почав і його сімʼя шикувати ,а до цього реального зп була 20 тисяч в нього
Він зараз заробляє 100 000 щ ваших слів, то який резон йти служити. У вас відношення до чоловіка не як до людини,як як до банкомата. Якщо він хоч трішечки при тямі, то розлучиться з вами і буде правий
Най хоч раз• 10 января в 00:17
Ответ дляЧорноброваЯ
я за жіночу солідарність, але тут реально шкода чоловіка
ЧорноброваЯ• 10 января в 00:20
Ответ дляМетровий сантиметр
Шикувати, поки він на передовій по 3 тис за добу отримує?)
У мене чоловік служить, офіцер в медроті. У нього з/п трохи вища за 20 тис.
Все вірно. Мій чоловік нажаль вже загинув. І так, зп була 20 тисяч, навіть ті що на бойових завданнях не отримують більше, бо їх доводять по бумагам типу до лінії, де ще не передбачені додаткові доплати, і так, все, що вище 20 тисяч, це лише додаткові виплати, ситуативні і дуже нестабільні і багато від чого залежать. Але любляча дружина хоче свого чоловіка і батька їх дитини відправити на фронт. Скажіть чесно, хочете виплати отримати? Можу вас розчарувати, це дуже нелегко, а моментами неможливо
ЧорноброваЯ• 10 января в 00:22
Ответ дляНастасья Пицун
Так шикують,ви не вірите,що є такі котрі були нішебродами до повномасштабної,а стали шикувати коли пішли підписали контракт?
Так є і немало таких.
Там ще якась доплата за кожен день перебування на фронті і всякі збори є ,та можливо відмивання коштів
Так є і немало таких.
Ну от ви йдіть служити. А то написужте про безпеку і таке інше, хоча насправді, все, чого ви хочете, це халявних грошей, вам плювати навіть на життя та здоров´я чоловіка. Виглядаєте гидко
Хачапууури• 10 января в 07:19
Ответ дляНастасья Пицун
Із житлом немає жодних проблем коли є гроші його зняти,як і в Україні і в принципі всюди по світу
разве что через букин посуточно. просто так вам не сдадут в аренду квартиру, дале если вы покажете что у вас мешок денег. нужен контракт
Хачапууури• 10 января в 07:25
Ответ дляНастасья Пицун
І весь цей час я казала виїздити ,але жили як він хотів
кто платит деньги, тот и заказывает музыку
Хачапууури• 10 января в 07:29
Ответ дляНастасья Пицун
Так а платити за це ,хто буде відводити та забирати. Коли я на роботі?
вы из зарплаты
Якось так і живу• 10 января в 10:08
Ответ дляНастасья Пицун
А є робота десь на пів дня?
Звичайно є. В Європі більшість матерів малих дітей так працюють. Я в Німеччині, в мене робота з 11:30 до 15:30. Садок з 7:30 до 16
Неробименінерви• 10 января в 10:57
Ответ дляНастасья Пицун
Ви навіть не відповіли за скільки ви знімаєте
ви погано ще читаєте, вам точно нікуди їхати не треба.
Настасья Пицун
• 10 января в 13:06
Ответ дляХачапууури
вы из зарплаты
Це так ,але зп на все не вистачить однієї,тому розглядаю сама поїхати закордон
Настасья Пицун
• 10 января в 13:07
Ответ дляЧорноброваЯ
Такий,що він сам хотів іти служити
Настасья Пицун
• 10 января в 13:08
Ответ дляЧорноброваЯ
І я не писала про його зп тут,я не знаю яка в нього зп взагалі то
Настасья Пицун
• 10 января в 13:09
Ответ дляНеробименінерви
Це вже після мого коментаря ви відповіли.
Настасья Пицун
• 10 января в 13:10
Ответ дляЯкось так і живу
Ким працюєте?
І робота на такий проміжок часу не дасть повноцінної зп
Неробименінерви• 10 января в 13:10
Ответ дляНастасья Пицун
ви ще в часі не розумієтесь, як ви дитину виховуєте?
Настасья Пицун
• 10 января в 13:11
Ответ дляЧорноброваЯ
Підуть після вас
Настасья Пицун
• 10 января в 13:15
Ответ дляЧорноброваЯ
Лікуйтесь,я не говорила ,що хочу його відправити на фронт ,він сам казав ,що хоче піди служити,а я не відпускаю
Настасья Пицун
• 10 января в 14:47
Ответ дляХачапууури
Цікаво як же інші знімають житло закордоном
Настасья Пицун
• 10 января в 14:48
Ответ дляНеробименінерви
Я перепитала у вас запитання ,бо ви відразу не відповіли
Хачапууури• 10 января в 15:46
Ответ дляНастасья Пицун
сначала живут у знакоміх пока оіормяь доки и Джобс центр не поможе оплатить квартиру, которую помогают опчть де щнакоміе искать или через лагерь. Во францит тоже так
ЧорноброваЯ• 10 января в 15:50
Ответ дляНастасья Пицун
Читати навчіться. Ще раз, нащо йому йти служити заради міфічних 100 000, якщо за вашими ж словами він стільки заробляє на своїй роботі?
Хачапууури• 10 января в 15:52
Ответ дляНастасья Пицун
ну вам только ехать туда где пособия. сами вы не вытяните без поддержки мужа. Мои знакомые кто на пособиях жили всеравно работали на Украину. украинцы привыкли к хорошему уровню и вы не исключение будучи женой ацтишника. вам сложно будет проживать на бюджет среднестатистического немца. У меня подруга во Франции. квартира 600 евро однушка. но если взять коммунальные в летний и зимний период , то в среднем 1000 евро выходит. зарплата 1600 . это не те деньги на которые привыкла жить. поэтому работает ещё и на Украину.Но у нее нет детей, поэтому занималась языком серьезно....У вас другая ситуация
ЧорноброваЯ• 10 января в 15:52
Ответ дляНастасья Пицун
Колись казав. Очевидно зараз не хоче. Хотів би, вже б давно там був. То ж не розповідай е тут байки. А лікуватися, то вам треба, бо у вас якесь відставання в розвитку, бо ви в віці дорослої жінки нездатні самостійно приймати рішення і не здатні забезпечити себе і дитину
Настасья Пицун
• 10 января в 15:53
Ответ дляЧорноброваЯ
Я не знаю скільки він заробляє ,він мені не каже про це