tanysha777• 10 января в 09:09
Ніколи 73 % недоумків не визнають, що вони зробили з Україною
Хтось це робив навмисно в очікуванні рускава міра, а хтось тому, що повністю дурний
jannjann77• 10 января в 09:12
Ответ дляtanysha777
А зараз говорять - Мы ж не думали, что так будет...
Повбивала б гадів.
tanysha777• 10 января в 09:18
Ответ дляjannjann77
Повбивала б гадів.
Аналізувати?
Оперувати фактами?
Робити висновки? - все це невідомі словосполучення
А думати - то взагалі боляче
Бідна Україна
Оперувати фактами?
А думати - то взагалі боляче
Бідна Україна
Mira29-c3c3• 10 января в 09:24
Ответ дляПетрик
Так зараз кого не спитай, ніхто за нього не голосував ;)
От -от .
Coffee is Love• 10 января в 09:38
Ответ дляlilu502
Не приємно дивитися, що обрали вирок для України?
Ви думаєте, що ті хто обрав ось це - подивлять відео і зроблять висновки?
Набридли вже беззмістовні теми, аля Манька чи Триндичіха.
Таро Клеопатра• 10 января в 09:54
Ответ дляtanysha777
если брать так ещё с 2013 2014 года когда Петя отдал Крым и пустил войска
на Донбасс. Вас это не смущает
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
Це заслуга найвеличнішого Зеленського?Який навмисно оголив столицю і відвів все,що можна,що би не було чим захищатися.
Чи тих,хто зізвонився і по горизонталі без президента захистистив нас?
І гавна вашого мені не треба.
Перші похорони моїх друзів були в березні,коли навіть квітів не купити їм було.
Ви ціни за столицю не знаєте.А була вона із-за ’помилок’ Зеленського дуже високою.Ніколи не цікавились скільки людей загинуло в той час під Києвом?
І гавна вашого мені не треба.
Ответ дляwind-d470
Ну ще кажуть,що це порох винен,їм прийшлося
Хуже не будет.
Хоч паржом...
Тепер отримали не локальну війну на Донбасі,а повномаштабну від якої в Зеленського відпетляти,не вистачило клепки.Зараз всі відчуваємо наслідки такого мудрого правління.
Хоч паржом...
Ответ дляРеверанс
І гавна вашого мені не треба.
Ну, овно овном не испортишь. Поинтересуйтесь, сколько погибло людей за время правления путлера. В норд остах, в Беслане, в подлодке, в взорваных домах волгодонсков. Сколько убито просто так по одному растрелено, отправлено Немцовы, Литвиненко и тому подобные люди.
Такие, как вы, бестолковые, надеются,что их это не коснется, маньяк будет убивать кого угодно, только не их семьи, их друзей. А во всем Зеленский виноват, а как же.
Чечню тоже Зеленский расстреливал?
Ответ дляЭ-велин@
Чечню тоже Зеленский расстреливал?
Удалено администрацией...
Ответ дляЭ-велин@
Та да, Петя ничего не миг, только Зеленский миг
Порошенко повиставляв перші блокпости по Києву після нападу росіян з 206-ю.Зеленському було ніколи займатися такими дрібними питаннями.Він вчився варити Мівіну в бункері.Роздав зброю в перші дні і повиставляв наряди саме Порошенко,подобається це Вам чи ні.Свої прямі обовязки Зеленський про..в.Замість нього накази віддавали Залужний і Наєв.
Ответ дляЭ-велин@
Чечню тоже Зеленский расстреливал?
А нахрен ваш лез во власть с лозунгом Просто перестать стрелять? Я как раз в курсе про вышеописанное вами,а зеля чего то нет.
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Солнышко-93c6• 10 января в 13:39
Автор, я лично не вижу разницы между Зе и По. Это как выбор между двумя сортами г###.
Шо вы хотите доказать? Шо одно лучше пахнет, чем другое?
Обоснуйте, чем по-вашему, сывочолый лучше пианиста?
Как говорится: обоє рябоє.