АяВсёЗнаю• 10 января в 17:25
Пневмонія - завжди антибіотик?
Одні кажуть, що якшо вірусна (по аналізу крові) - то антибіотик не треба і навіть не можна. Інші - шо треба у будь-якому випадку. Як лікувати?
Люблю порядок• 10 января в 17:28
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ви ж не будете лікувати за вказівками порадниць ?
А четакова?
успокойте_Меня• 10 января в 17:29
В даному випадку антибіотик для перестраховки. Я одразу і противірусне приймала і антибіотик при пневмонії. Бо не було часу гратися в доказову медицину.
Люблю порядок• 10 января в 17:29
Особенно мне нравится ’ одні кажуть’...
Это кто такие эти одни- эксперты тиктока? В медвузе у всех одна программа
Леплю из пластилина• 10 января в 17:29
Ответ дляуспокойте_Меня
Які противірусні ?
АяВсёЗнаю
• 10 января в 17:38
Ответ дляЛюблю порядок
Особенно мне нравится ’ одні кажуть’...
Лікарі. Моя сімейна і мамина не сходяться у думці)
УраганнаЯ• 10 января в 17:43
Автор, до винаходу антибіотика від пневмонії помирали 98% хворих. Хочете перевірити чи ви ввійдете у 2%?