Не прохожу мимо• 11 января в 23:09

Забирают ли с бронью сейчас? Раскажите случаи

Телячі ніжноСті• 11 января в 23:40
Ответ дляЛуноликая Вика
А які аргументи були ? Іхали у відпустку ?
Ехали в отпуск. Придрались к тому, что у нас не было доказательств того, куда именно мы едем. Не было брони в отеле, т.к. ехали в гости.
Мы быстренько исправились, сделали бронь на booking. И поехали на другой КПП.
И там уже не придирались.
Губи до вух• 11 января в 23:56
Ответ дляПоследний вагон
50 відсотків чоловіків підприємства має бронь. У мене сусід в епіцентрі теж має бронь.
Наш директор, щоб всі хто реально працює мали бронь, то для кількості направ лівих чоловіків,які просто рахуються для квоти
У нас на підприємстві всі чоловіки мають бронь
Акукарача• 11 января в 23:57
Ответ дляЧервона калина
Мій машиніст потягів , бронь у всих з ким працює на залізниці
Я прошу прощения за вопрос не по теме. Какая зарплата у машиниста поезда? У сына мечта быть машинистом.
Последний вагон• 11 января в 23:59
Ответ дляГуби до вух
Є окремі категорії критичності, що 100 відсотків броні - енергетика, оборонна промисловість, як приклад
Любительница• 12 января в 00:21
Ответ дляТішуся неперетішуся
Знакомый ехал по дороге на западную. Забрали. Пока привезли его, брони уже не было. Это бизнес такой. Ценник от 10 к. Нет денег - на мясо. Там и инвалиды, и косые, и хромые.
Як так? Якамспеціальність у знайомого? Бронь же фіксується на підприємстві...підприємство подає, веде облік.
Капитошечка• 12 января в 00:21
Ответ дляАнонім-ка
Почему сразу методичка, а не то, что беспокоит людей?
Подорожі і туризм...точно не методичка...і мойші тут як тут
Любительница• 12 января в 00:21
Ответ дляТріль підпільний
Ну реально методичку погнали.
4й день спасу нет. То инвалиды на разминирование, то заброненые в десант.
Делайте паузы, что ли.
Ага
Любительница• 12 января в 00:22
Ответ дляАкукарача
Нормальна, не льотчик, не моряк, але і не водій тролейбусу
Любительница• 12 января в 00:23
Ответ дляЧекаю завтра
А мне интересно как раздают эту бронь, муж на промышл.предприятии, бронь не дают, а куму на новой почте дали
То це до відділу кадрів питання. Не критична інфраструктура?
Акукарача• 12 января в 00:26
Ответ дляЛюбительница
30? 40? 50? Хоть примерно
Любительница• 12 января в 00:29
Ответ дляАкукарача
30? 40? 50? Хоть примерно
Точно не скажу там впливає багато факторів, далеко не 30
Акукарача• 12 января в 00:30
Ответ дляЛюбительница
Спасибо!
Любительница• 12 января в 00:35
Ответ дляАкукарача
30? 40? 50? Хоть примерно
В мене знайомий пішов вчитися на машиніста в коледж, працював помічником машиніста, поступив в авіаційний на стаціонар, працював авіатехніком в мау, це вже було 1-1,5 тис дол міс, паралельно вивчився на льотчика( за свої, дрказав дівчині, з якою зустрічався , а вона ним крутила як хотіла, не зійшлися, що може літати), перевчився на аербас, літав в Розі вітрів починаючи з другого пілота, зараз за кордоном першим пілотом.
Акукарача• 12 января в 00:35
Ответ дляЛюбительница
Обалдеть! Вот это он молодец!
Чекаю завтра• 12 января в 00:36
Ответ дляЛюбительница
Ні, просто цікаво, чим працівник на пошті важливіший працівника на промпідприємстві, у відділі кадрів нічого не кажуть
Любительница• 12 января в 00:38
Ответ дляАкукарача
Обалдеть! Вот это он молодец!
Так. Одружився, побудував будинок, твоє діток, не знаю чи родина зараз в Україні, думаю, що ні, дуже порядний( в них родина така достойна) , а його молодший брат обдарований музикант(консерваторія, філармонія , іноземних.контракти), теж кар´єра за фахом вдалася.
Любительница• 12 января в 00:40
Ответ дляЧекаю завтра
Все вони знають, кажу як працівник суміжного відділу. На кожному підприємстві є відповідальний за бронь.
Любительница• 12 января в 00:43
Ответ дляЧекаю завтра
На НП могли забезпечити, 50% , а на Вашому ні.
Знайомий з торгівлі ( електроніка, офіційно.представник) пояснив, що додатково набрали чоловіків пенсіонерів/інвалідів і цим забезпечили 50% необхідних кадрів під бронь. Тобто на кожного взяли ще пенса в штат. Не всі можуть собі такі витрати дозволити
Прагматик флегма• 12 января в 02:11
Ответ дляЛюбительница
Предложили бронь на подобном предприятии. Приходишь сам и приводишь друга, которому служба не грозит ( в нашем случае тесть-пенсионер). Но если ВОС не подлежит бронированию, то такая бронь в момент снимается при попадании в ТЦК. Поэтому нет смысла тратиться и светиться 🤷‍♀️
Тішуся неперетішуся• 12 января в 09:07
Ответ дляЛюбительница
Все изменено в базе )) таких случаев сотни.
Малая еще та• 12 января в 09:14
У чоловіка є бронь і всі працівники заброньовані. Зупиняли, перевіряли, все добре без питань.