Милота• 15 января в 00:51

Ну не можу я з чоловіком

Дівчата в кого так було ? Одружена 4 роки . Чоловік зовсім не проявляє ініціативу. Постійно то на роботі , то з колегами. Додому приходить то спить до ранку то сидить в танки грає , то новини дивиться. Зовсім до мене майже ніяк. Так набридло говорила , сварилася. Ніяк не хоче чути ми молода сімʼя. Я сиджу постійно в соц мережах шукаю з ким спілкуватися приймаю компліменти від інших, хочеться від нього а нуль .
Марс атакует• 15 января в 07:06
Ответ дляКукарикуууууу
Рожайте
На ребёнка переключите внимание.
С ним потом проще строить новые отношения

пс: лучше б вы сидели на сайтах знакомств или занимались собой

ппс: 🤦‍♀️сарказм никому неизвестное слово?
Смайл з табличкою треба і давно
Блондинка в Законе• 15 января в 07:40
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Як можна взагалі на одному кілометрі срати сісти з тим хто грає в танки ? Хай вже краще дрочить чи порно дивися, але танки це срака
Це дивно-дивно, але щось у вашій думці є 100%.
У багатьох спостерігала погіршення у стосунках, але якось не пов´язувала.
Можливо, чоловік знайшов би і інший спосіб уникати сім´ї, але танчики-це маркер.
ОбережнаЯ• 15 января в 08:09
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Не знаю, для мене танчики то якась прірва.
Запамʼятався чоловік сусідки, я його роками бачила лише зі спини за компом з тарілкою або пивом і ці танчики. Коли не зайдеш він в цій позі, але судячи по реакції на моє перше повідомлення, тут купа жінок живе з танківтами.
Мій колишній шеф перестав вести бізнес, бо ’у меня бой’))) все пішло коту під хвіст: не робив вчасно закупки, торгувати було нічим. Дружина пішла теж, бо життя не було ніякого. Програє і агресивно себе веде
Элька-Карамелька• 15 января в 08:33
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А на советчице сидеть норм?
Элька-Карамелька• 15 января в 08:34
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Українська кіберкоманда NAVI вигравала багато престижних турнірів з Counter-Strike 2 у 2024-2025 роках, зокрема PGL Major Copenhagen 2024 (перший Чемпіон світу з CS2), IEM Rio 2024, ESL Pro League Season 20 та Esports World Cup (EWC) 2024, здобуваючи титули та значні призові, підтверджуючи свій статус одного з лідерів світового кіберспорту.
Ключові перемоги NAVI у 2024-2025 роках:
PGL Major Copenhagen 2024 (березень 2024): Перший мейджор у CS2, де NAVI перемогли FaZe Clan 2:1, ставши чемпіонами світу та заробивши $500,000.
ESL Pro League Season 20 (вересень 2024): Перемога над турецькою Eternal Fire 3:2.
IEM Rio 2024 (жовтень 2024): Тріумф над німецькою MOUZ 3:1, здобувши $100,000.
ЭтаваНиМожетБыть• 15 января в 11:23
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви мене хочете в чомусь переконати? Ви мене не переконаєте! Хочете жити з танкістом живіть. Тільки ви в нього ніколи не будете на першому місці
175см55кг19лет (она)• вчера в 13:27
Ответ дляжар-птица Нюра
вы думаете что танкистам чуджо порно и дрочка? там тоже есть перерывы в боях
був гравець, став мiністр оборони!