Мост_Устал• 15 января в 07:37

Лайфхаки виживання. Як викручуєтеся ви?

Я розумію що питання можливо когось і розізлить. Але все ж. Як ви викручуєтесь, питання до людей які живуть в будинках де все електро. Газу немає. При цьому працюєте і вас немає вдома з 7 ранку до 20.00 вечора, і так 5-6 днів в неділю (через суботу чергування цілий день). Як готуєте їжу? Вдома є син підліток і тато з деменцією. Купуєте їжу в супермаркетах?
Цветов Мне срочно• 15 января в 14:19
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В том ролике на 8й мин.- ВЗРЫВ БОЛЬШОГО ГАЗОВОГО БАЛЛОНА ВЫНОСИТ НЕСУЩУЮ СТЕНУ!!!! АААА люди идиоты.....бедные соседи идиотов
такая история ужасная когда-то была Харькове была, отец принес домой баллон в многоэтажку на высокий этаж, а он взорвался. Погибла почти вся семья этого мужчины, люди прыгали с балкона. Мужчина жив, его в тот момент дома не было( так что газовый баллон в многоэтажке это очень и очень опасно.
Я не в теме• 15 января в 17:05
Мой лафхак на все случаи жизни - оставаться чайлдфри. Взрослому без детей всегда и во всем легче и проще. В идеале было еще и животных не заводить, а вот с этим я лоханулась
автор Мост_Устал • 15 января в 20:21
Ответ дляKROX@
На 10000 мАмпер, роутер и модем держит около 12 часов. Ёмкость есть и больше, наш 1700 грн в ноябре стоил.
Дякую ❤️
автор Мост_Устал • 15 января в 20:23
Ответ дляМона Лиза
термос не врятує, купіть туристичну газову плиту і декілька балонів. Розігріти можна. У нас взвгалі світло тиждень було лише вночі, то я і куряче філе змогла дітям посмажити. на ній.
В мене аналогічно, тиждень по 2 години вночі. А зараз немає по 24 і більше годин
автор Мост_Устал • 15 января в 20:24
Ответ дляМозговая пилочка
А почему вы не выехали, вот реально были б проблемы но другие,
У меня много причин. И папа и животные и работа. И я не думаю что там мне будет лучше. Мы там никому не нужны
автор Мост_Устал • 15 января в 20:25
Ответ дляКлевотница
Ну дивіться. Я теж працюю, школа у дитини канікули продовжила… Якщо у вас вихідний завтра, можна навіть переночувати, або на добу. Зробила вам скрін безкоштовних квитків в обидві сторони.
Немає вихідних окрім неділі і 2 суботи в месяць (через суботу)
автор Мост_Устал • 15 января в 20:29
Ответ дляКлевотница
Читайте будь-ласка уважно! В пості я написала і про маршрутки також. Я запропонувала людині допомогу, щоб із дитиною вони зігрітися і змогли нормально собі їсти приготувати, ділюся своєю кімнатою просто так, бо сама мама з дитиною і розумію автора.
І тут вилазите ви, токсична людина зі своїм «мне конечно оно не надо», та там ніхто нічого і не пропонує, ви тут взагалі яким боком??? Ох і люди…
Я Вам вдячна за підтримку і бажання допомогти. Але я прикута. І робота і тато. А Ви дуже хороша і добра людина ❤️
ЗабежАЛОЧКА• 15 января в 20:29
Ответ дляЖена сантехника
А можна фото вашого , будь ласка.
подивіться мої дописи, я давала посилання
Ручки-Крючки• 15 января в 21:43
Ответ дляВимагаю спілкування
Зараз я сама,то нема ніяких проблем,порівняно з тим що було раніше.Зйом,2-є малих дітей в садочку,я по 3-м роботам і 2-є батьків хворих онко.Як я не попала псих диспансер,одному Богу відомо.Зараз вже сам собі належиш,щось купиш,а буває світло є.
В сенсі сама? А діти де?
Аноним_Русалка• 15 января в 22:26
Ответ дляМост_Устал
Лівий берег, Ви не на Троєщині випадково? Якщо Ви недалеко від мене, я з дому працюю, світло іноді буває, можу Вам заряджати.
У нас такі балончики і пальник для розігріву їжі, вже звикла.
Аноним_Русалка• 15 января в 22:38
А коли світло є, то в мультиварку відразу кашу чи м´ясо закидаю тушитися. Одночасно на плиті готую суп/борщ, в духовку напівфабрикати: ковбаски в рукаві, чи люлю-кебаб і поряд овочі накладаю печу.
Бачу_майбутнє• 15 января в 23:46
почитайте про міні піч на сухому спирті. ми на дачі такі використовуємо, коли світла немає
Метелик• 16 января в 00:11
Готовлю в основном в скороварке и что-то жидкое, чтобы если что залить в пищевой термос. Но и скороварка, если укутать, держит хорошо.
Перекрутила 3 кг свинины, порционно разделила и заморозила, морозилку ещё заложила бутылками с водой.
Суп с фрикадельками готовится быстрее, там более в скороварке. Чтобы хоть один раз горячее в день поесть, если по-другому не получается. И жижу термос держит лучше. Ещё аэрогриль выручает, действительно быстрее.
Стараюсь готовить сытное- мясо, рыба, творог, яйца. Как-то каши в холод не впечатляют (((
Термосы с кипятком на чай+ бутерброды, кексы.

Плитка и балончики есть, ни разу не пользовалась. Боюсь страшно.
Зупка_цем• 16 января в 11:55
Ответ дляМост_Устал
Так, на роботі так. Величезний генератор
Можно готовить овощи в пакете. Заодно погреетесь, пока домой везти будете
miss.olja• 16 января в 13:35
Ответ дляМост_Устал
Це така типу ціла система у щитову ставиться так? На скільки кВт робили? Яка вартість вийшло все разом?
Так. Кіловати не знаю, близко 2000$. Тягне все окрім плити і бойлеру. Поки не розряжалась, тому на скільки вистачає не можу сказати.