Гарантую неперелевки• Изменено 15 января в 09:02
Чому попит на квартири,а не на будинки,де логіка?
В моєму місті відносно спокійна ситуація з безпекою і дуже виріс попит на купівлю житла.Зрозуміло,що і ціна нерухомості постійно зростає,бо пропозиція на ринку значно менша,ніж попит.
Але що дивує,що купують переселенці квартири,де треба пішки зараз на 5-15 поверх підніматися,немає світла годинами і перебої з водопостачанням через те,що насоси не працюють без світла.
Всіх цих проблем можна легко уникнути,купивши приватний будинок,але розуму в людей немає і вони продовжують скуповувати квадратні менти.Ще й новобудови,де зараз нереально зробити ремонти,бо будівельні бригади ’розписані’ на рік вперед.
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:38
Ответ дляСкромняшка
180 тыс стоит дом в Черкассах в городе, так, чтобы заехать и жить.
Є і за 80
Відкушу все що стирчить• 15 января в 10:39
Ответ дляГарантую неперелевки
Є і за 80
Нет таких домов в нормальном состоянии
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:39
Ответ дляТуфли в чешуе
Ого. Такой ещё попробуй зимой протопи.
Нормально протоплюється,бо утеплений
Ms. Искренность• 15 января в 10:39
Ответ дляГарантую неперелевки
Купити не проблема
Конечно у переселенцев же полные карманы денег 🙈
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:39
Ответ дляРогнеда Карповна
колись і вас попруть
Нє дождетєсь,як кажуть у вас
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:40
Ответ дляГубка Боб
Ахаха
Вам за наличку еще и дешевле продадут, чем по сертификату)
Только денежков у вас нихрена нет)))
В мене на відміну від вас все є
Козачка• 15 января в 10:40
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Но это не свое. Вам его подают.
Ну понятное дело что у нас нет газовых месторождений за домом😂 но наличие тепла не зависит от властей
Козачка• 15 января в 10:42
Ответ длябулоТАЙминуло
За 40 років батьки вже тричі капітально переробляли систему опалення. Жодного разу це не було дешево. Тож я цілком розумію, чому люди в це не влазять - грошей немає га ці ігрища, тільки й всього (ну це крім тих, які просто не люблять приватну забудову і пофіг їм на всі ’переваги’) Обслуговувати будинок дорого
Ну бачте тут кому як пощастить, жити в принципі зараз дорого.
булоТАЙминуло• 15 января в 10:42
Ответ дляMs. Искренность
Переклеить обои и срывать пол в доме и менять трубы - это как бы не равносильно совсем.
К тому же со старыми обоями всё равно можно жить, а с текущими трубами нет
Ще раз повторюсь. Амортизація будинку однакова - що приватного, що багатоквартирного. Але якщо ремонт в приватному контролюєш ти сам, то в багатоквартирному - впливу на цей процес у звичайного жильця майже немає. Тільки й того. Труби доведеться змінити скрізь, як часто - залежить від того, що поставили.
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:42
Ответ дляНичеНипанимаю
В мене, до прикладу, 18й, світла зараз нема 17-20 годин нема і 2-3 години є, будинок повністю на електриці, нема електрики, то нема ні опалення є, ні води. Але я б не витрачала накопичення на купівлю будинку, в якому я в принципі не хочу жити після того,як все скінчиться
Де в кото життя може скінчитися раніше,чим настануть ті ’ нормальні умови’, але хто про це думає
Козачка• 15 января в 10:43
Ответ дляMs. Искренность
Газ тоже могут перебить ракетами(
Есть мангал и грубка, которую можно топить дровами. Муж у меня продумал план на всевозможные варианты. Как не крути, в частном доме - ты на коне в условиях войны.
Ms. Искренность• 15 января в 10:43
Ответ дляГарантую неперелевки
В мене на відміну від вас все є
Вот поэтому, не примерив чужую обувь - не хрен осуждать.
Ваши хоромы все тоже может развалить в один миг и будете бежать с одним чемоданом искать халупу где приткнуться
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:43
Ответ длябулоТАЙминуло
Він дуже великий. Попит на таке житло сильно просів. Ваші 250 ще обслужити треба. Це хто там і навіщо має жити? Це не для бідних точно.
Так, але я думала продати інший будинок,який 70м2,але ціна не влаштовує
Ms. Искренность• 15 января в 10:44
Ответ дляГарантую неперелевки
В мене на відміну від вас все є
Я бы не была так уверена
В голове немного не все
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:44
Ответ дляФісташкова кава
Бо зазвичай у тих, хто живе в будинках є резервне живлення. Немає світла, але все одно є опалення і вода. В квартирі з цим набвгато складніше. Автор пише про це. В будинку, якщо грошей обмаль, то купив генератор за 20 тис. і вже маєш і опалення, і воду. А влітку до відключень генератори взагалі за копійки на олх продавались. В квартирі генератор не поставиш. У всіх сусідів є або генератори, або сонячні станції.
Саме так
Булку Дай• 15 января в 10:44
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
А в будинку ви без ремонту живете? Чи ремонт в будинку дешевший за ремонт в квартирі?
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:44
Ответ дляНичеНипанимаю
Хочете опинитися на їх місці і отримати ту жалюгідну компенсацію втративши все, на що працювали роками?
Ні,не хочу
Весела бджілка• 15 января в 10:44
Ответ длябулоТАЙминуло
Але ви можете це зробити, а в квартирі проблематично. Я ж не кажу, що в будинку немаж проблем - повно і завжди) але квартиру вони теж не минають. Так само псується дах, так само фасад, під´їзд. Але на це у вас немає впливу. Треба ОСББ/ЖЕК, зібрання всіх ’жильців’, половині з яких ’не треба’... У ’спільної власності’ просто свої проблеми. Такі як відсутність власника)
я ’щасливий ’власник і співвласник квартири в Києві і будинку під Києвом .І там і там впала збита балістика ,за 2 роки я не отримала жодної компенсації чи допомоги за будинок ,жодних безкоштовних вікон ,дверей чи допомоги .Ремонт даху і стін порахували більше 15 000 доларів ,і це добре що ще ремонту там не було .Влітку теж саме з квартирою і місцеві організували мурашник ,допомогли забити вікна і двері вставити в цей же день ,була мізерна компенсація від міста, але велика допомога сусідів .Дах повертали довго ,але ми за нього не платили 15 000 баксів хоч .До зими все повернули
Ms. Искренность• 15 января в 10:45
Ответ дляКозачка
Ну да грубка - это хорошо. Тогда да
Мы вначале ее не планировали, теперь уже будет.
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:46
Ответ дляФісташкова кава
Ні, якщо розглядати житло одного класу, то будинки дорожчі приблизно в два рази.
Рані так було завжди,а зараз НІ,тому і створила тему,бо переселенці спотворили ринок житла,який роками будувався за однаковим принципом
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:46
Ответ дляФісташкова кава
Божечки, хто ж продає житло по оціночній вартості?
А як продають?
булоТАЙминуло• 15 января в 10:47
Ответ дляВесела бджілка
У вас форм мажор, а в класичній ситуацій мало хто допомагає сусіду купити камін чи зробити поточний ремонт
Ms. Искренность• 15 января в 10:47
Ответ дляГарантую неперелевки
Да у вас во всем переселенцы виноваты, не рашка которая все испортила
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:47
Ответ дляФісташкова кава
Купують і будинки, і квартири. Сусіди продавали будинок десь півроку тому, виставили за 180 тис., це дешевше ніж його ринкова ціна. Продався за два дні.
В якому місті?
Булку Дай• 15 января в 10:48
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну тоді ясно, чого ви рвете сорочку. Бо ваші 70 м-це бабусина хатина, яку трішки підлампічили і хочете продати по ціні як нормальну 3 кімнатну квартиру в новобудові.
Весела бджілка• 15 января в 10:50
Ответ длябулоТАЙминуло
так ми зараз в принципі обговорюємо життя у війні ,суцільний форс мажор .В інший час ніхто би не проміняв квартиру в Харкові ,Києві чи в Одесі на будинок в Черкасах
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:49
Ответ дляSo_so
Удалено администрацией...
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:50
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Большой семье такой дом в самый раз, только не все его позволить себе могут
Саме так
Гарантую неперелевки
• 15 января в 10:50
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А по вам видно откуда вы, обзавидовалась сразу дому в Киеве и полезло.
Ніколи не хотіла жити в Києві,а зараз то й тим більше