Жена брата Админа• Изменено 15 января в 13:19

путін готовий закінчити війну

ПМ пєскова: путин готов к завершению войны, теперь решения за зеленским

аллилуйя, таких прямых заявлений еще не было, это что-то...ну прям наконец-то
кто что, а мне все равно, я жду мира на ЛЮБЫХ условиях
lilul990• 15 января в 14:04
Ответ дляSolaira
я не писала, що не буде чи не може бути гірше
то ж кажу, якщо є бажаючі зараз - ви можете, ніхто вас не спиняє, а прогнози будувати в таких умовах в яких ми зараз, ну таке...
Не ображайтесь. Війна не припиниться. Це все кружляння трампа в хороводі.
автор Solaira • 15 января в 14:06
Ответ дляlilul990
трамп хоче переключитися на нову війну, на гренландію, то ми йому як кістка в горлі, то і добре якщо хоче це все заморозити
Iphone25• 15 января в 14:06
Ответ дляmeatlug
Мерещится тут только автору.
Путин всегда готов закончить войну. Нашей капитуляцией. И все это понимают. Кто согласен - тот кацап. Точка.
Ок, все одно краще мир
lilul990• 15 января в 14:06
Ответ дляSolaira
Заморозити тут всіх хоче тіки путін
lilul990• 15 января в 14:07
Ответ дляSolaira
Трампа всі кружляють поки він думає шо це йде мирний процес. Але це не мирний процес. Особливо коли росія паралельно готує напад на польські хаби
Iphone25• 15 января в 14:09
Ответ дляRiesling
Удалено администрацией...
А твій на фронті неухилянт?
Авокада• 15 января в 14:09
Ответ дляМоpгана
Ваш путін теж багато чого наговорив: державний переворот, бендеровци, прітеснєніє руського язика, секретноє оружіє, восімьлєтдамбілібамбас...Сам наговорив, сам повірив і сам війну розпочав.
Разницу улавливаете?
він такий мій як і ваш
КокоСина• 15 января в 14:09
Ответ дляSolaira
мені все одно чим він там задовільниться, є бажаючі воювати далі, ніхто не обмежує
Не воювати , а захищатися. Воюють тут ваші узкі підараси
ivareka• 15 января в 14:12
говнюк старый, полгроба из задницы вываливается, а он все кокетничает.
Iphone25• 15 января в 14:12
Ответ дляАвокада
а ты с мечом и в окопе))
З лопатою
Авокада• 15 января в 14:14
Ответ дляIphone25
З лопатою
ну, не так красиво ,но тоже сойдет.
тем более нам так рекомендовали воевать.
Iphone25• 15 января в 14:14
Ответ дляМоpгана
На раші вони беруться.
До речі, адмін просив про саме такі дописи тиснути скаргу або надсилати йому в особисті повідомлення. От як раз той самий випадок.
Удалено администрацией...
Моpгана• 15 января в 14:17
Ответ дляАвокада
він такий мій як і ваш
Це хто написав?
’а что не так? всё в нашем вовке загвоздка. не хочет он компромисса’
Наш український вовка разом з Європою і США узгодити мирний план. Пропонує референдум, погоджується на територіальний компроміс.
Ваш вовка у відповідь закидує Україну всім, чим може, знищуючи тисячі людей, міста, енергетику, виробництво, порти, залізницю. І припиняти це не збирається. Ба більше, він цю війну і розпочав під надуманим приводом.
Так шо різні у нас з вами президенти вОвки
Iphone25• 15 января в 14:16
Ответ дляkissulichka
Удалено администрацией...
18 на майдані акція проти тцк
Vesy• 15 января в 14:16
Ответ дляmeatlug
Мерещится тут только автору.
Знак вопроса. Вы все это кто?
Авокада• 15 января в 14:18
Ответ дляМоpгана
Це хто написав?
наш зелибоб так хочет, но почему то только на своих условиях,на которые пукин не согласен.
значит надо искать компромисс.
а вы выставляете зелибобову болтавню за действия пока гибнут солдаты ЗСУ.
и прекратите мне тыкать своего пукина. он не мой.
у меня есть свой геноцидник-урод.
Моpгана• 15 января в 14:19
Ответ дляIphone25
18 на майдані акція проти тцк
Удалено администрацией...
Моpгана• 15 января в 14:24
Ответ дляАвокада
значит надо искать компромисс.
у меня есть свой геноцидник-урод.
Яка звична російська маніпуляція - все перевертати з ніг на голову.
Нас там нет
Мы стреляем только по военным объектам
Мальчика в трусиках распяли
Любой шахтёр в военторге купит автомат калашникова и танки
Iphone25• 15 января в 14:21
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Iphone25• 15 января в 14:22
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Авокада• 15 января в 14:23
Ответ дляМоpгана
Нас там нет
Мы стреляем только по военным объектам
Мальчика в трусиках распяли
Удалено администрацией...
Iphone25• 15 января в 14:25
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
Авокада• 15 января в 14:27
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
kissulichka• 15 января в 14:28
Ответ дляIphone25
18 на майдані акція проти тцк
Ну я-то приду, но остальные как? Все же боятся, что мне там одной делать?
Iphone25• 15 января в 14:32
Ответ дляkissulichka
І я прийду
І багато хто інших
Кияни так точно
Caramel-932d• 15 января в 14:34
Ответ дляСкіфська пектораль
Сдадим вашу область и вас за мир?
Лучше что б эту область просто выжгли до основания? Но не сдадим
Caramel-932d• 15 января в 14:41
Ответ дляАвокада
так он много чего говорил...кордоны 91,а другой- о кофе в Ялте))
Блек аут в Москві теж патякав шо буде,» хоч з чортом підпишу договір аби був мир» теж його висери
Caramel-932d• 15 января в 14:45
Ответ дляМоpгана
Нас там нет
Мы стреляем только по военным объектам
Мальчика в трусиках распяли
Нема там ніякої провокації , є факт наша влада дуже НЕ хоче закінчення війни.видумають брєдні про якесь НАТО ( де нас не кличуть) придумують дурнуваті пункти не миру.
Wendy Rhoades• 15 января в 14:45
Ответ дляЖена брата Админа
пусть идет в жопу верхушка
на любых - это если скажут, но за это анонима Жена брата Админа надо выселят в Сибирь) Можно и принять)
Ириска222• 15 января в 14:47
Ответ дляСтрекозей
Любые условия - это новая война через пару лет
Эти пару лет можно побыть живыми