Жена брата Админа• Изменено 15 января в 13:19

путін готовий закінчити війну

ПМ пєскова: путин готов к завершению войны, теперь решения за зеленским

аллилуйя, таких прямых заявлений еще не было, это что-то...ну прям наконец-то
кто что, а мне все равно, я жду мира на ЛЮБЫХ условиях
Antoninaya1• 15 января в 13:48
Ответ дляSolaira
Удалено администрацией...
Їм не дадуть. Вони ще не зрозуміли, що цапом-відбувайлом призначають завжди непотріб. В данному випадку це будуть ось ці офісниці, тцкуни нижчих ланок.
Авокада• 15 января в 13:48
Ответ дляSolaira
Удалено администрацией...
а что сидеть заложниками и дальше тут?
Авокада• 15 января в 13:50
Ответ дляSolaira
потому что он знает, что ему жопа, он хочет тянуть и скинуть ответственность на кого-то другого или чтобы некому было ему эту жопу устроить, то есть украинцев
согласна целиком и полностью.
lilul990• 15 января в 13:50
Боже нарешті. Великий миротворець погодився

Тіки завтра ждем чергове Але...
Авокада• 15 января в 13:51
Ответ дляRiesling
Удалено администрацией...
а ты с мечом и в окопе))
Маска-0b9f• 15 января в 13:51
Ответ дляМасяня Я
На жаль верхівка с р@ку піде останньо, спочатку простий народ.
Народ уже там.Очередь за верхушкой.Поэтому они и тянут до последнего
Natalia505• 15 января в 13:52
Ответ дляAntoninaya1
Юля язика в сраці довго тримала, думала що її мовчазна згода з усім, їй подарує індульгенцію. А ні..і за нею прийшли. Павуки гризуть вже один одного. Всі будуть цапами.
Авокада• 15 января в 13:52
Ответ дляNatalia505
Вам звідки це відомо?
а так сказали на марафоне))
lilul990• 15 января в 13:52
Хто там планує кудись виїхати, їдьте тіки не в єс, бо в єс буде мобілізація українських чоловіків у разі повторного нападу на Україну
Natalia505• 15 января в 13:52
Ответ дляАвокада
а так сказали на марафоне))
Звісно...я про це не подумала. Їм можна вірити.
Маска-0b9f• 15 января в 13:53
Ответ дляСтрекозей
Любые условия - это новая война через пару лет
Продолжаем воевать,чтобы не было войны?
Natalia505• 15 января в 13:54
Ответ дляМаска-0b9f
Продолжаем воевать,чтобы не было войны?
Війна це мір...
Antoninaya1• 15 января в 13:54
Ответ дляNatalia505
Писали, що За вже в Україні й активно готується до виборів. Тож Юлі вказали її місце до початку перегонів.
Моpгана• 15 января в 13:54
Ответ дляIn limbo
Оооо! Знайомі наративи - ми винні лише в тому, що обороняємось, а не здалися кацапам одразу. Тобто не хочемо миру.
Де ви такі клоунеси беретеся 🤦‍♀️
На раші вони беруться.
До речі, адмін просив про саме такі дописи тиснути скаргу або надсилати йому в особисті повідомлення. От як раз той самий випадок.
lilul990• 15 января в 13:55
Ответ дляSolaira
Удалено администрацией...
Ви з тих хто хтів зустрічати кацапів з квітами?
lilul990• 15 января в 13:56
Путінська брехня про напад на бункер не спрацювала

Приходиться придумувать находу
автор Solaira • 15 января в 13:56
Ответ дляlilul990
я з тих, хто ненавидить тцкунів і хоче припинення війни, взагалі, головне не війна
lilul990• 15 января в 13:57
Ответ дляSolaira
Ви думаєте путін задовольниться тими 3 селами які він захопив за 4 роки?
автор Solaira • 15 января в 13:58
Ответ дляlilul990
мені все одно чим він там задовільниться, є бажаючі воювати далі, ніхто не обмежує
lilul990• 15 января в 13:59
Ответ дляSolaira
Є бажаючі. І вони воюють. Ви сумніваєтесь?
Coffee is Love• 15 января в 13:59
Ой клоун, готовий він. І що ж й завадило закінчити війну без заяв?
Маска-0b9f• 15 января в 13:59
Ответ дляNatalia505
Юля язика тримала?Вона голосувала в унісон з зеленими за всі людоїдські закони.Вірніше продавала голоси.
автор Solaira • 15 января в 14:00
Ответ дляlilul990
ну то хай вже, як там пишуть - найкращі вже померли, а якщо ні то з великою вірогідністю помруть, і це слова військового
що країна дістанеться дизертирам та ухилянтам і це треба прийняти як даність
Маска-0b9f• 15 января в 14:00
Ответ дляNatalia505
Війна це мір...
А темнота це світло.
Моpгана• 15 января в 14:04
Ответ дляАвокада
так он много чего говорил...кордоны 91,а другой- о кофе в Ялте))
Ваш путін теж багато чого наговорив: державний переворот, бендеровци, прітеснєніє руського язика, секретноє оружіє, восімьлєтдамбілібамбас...Сам наговорив, сам повірив і сам війну розпочав.
Разницу улавливаете?
kissulichka• 15 января в 14:01
Удалено администрацией...
lilul990• 15 января в 14:03
Ответ дляSolaira
Але я цього не писала
Natalia505• 15 января в 14:04
Ответ дляМаска-0b9f
Я ж про це і пишу. Все робила аби їй було добре. Мовчала як риба об лід. Сьогодні дивлюсь вже виступає. Любі мої, яка несправедливість, порушення прав і свобод...манда. То тебе ще в бусік не грузили, як українців
автор Solaira • 15 января в 14:03
Ответ дляlilul990
Але я цього не писала
я не писала, що не буде чи не може бути гірше
то ж кажу, якщо є бажаючі зараз - ви можете, ніхто вас не спиняє, а прогнози будувати в таких умовах в яких ми зараз, ну таке...
Iphone25• 15 января в 14:03
Ответ дляСтрекозей
Ну так ідіть вмирайте вже зараз в окопах