Завжди недо...• 18 января в 13:32
Помер тато, а з ним і сенс життя
Розумію що зарано ,але вже як 4 дні,як мого тато не має. Він раптово помер, збирався на работу а потім зле ,швидка врятувати не змогла. І з цього дня я перестала жити.
Він був центром всесвіту для мене і для мами. Ми живемо рядом і часто заїжджали до них просто так ввечері,а тут я захворіла на пневмонію і 4 дня не їздила до них,а зараз не можу приїхати . Мама прожила з ним 40 років в любові . Тепер вона втратила сенс життя. І тепер я повинна переїхати до неї бо вона сама не може.
Це якийсь жах. Думала що потрібен час,щоб біль втихла,але прочитала ,що вона не дінеться ніколи. Не розумію як далі жити,але жити треба заради дитини і чоловіка ,і мами
Пуки-куки• 18 января в 14:20
А чия це ідея про переїзд?
Якось дивно, що Ви повинні покинути чоловіка і дитину задля того щоб що? Вашій мамі Ваша присутність замінить втрату чоловіка? Ні. Ваші син та чоловік винні в тому, що Ваш батько помер? Ні. Ви про них подумали? Чому вони повинні через це страждати?
Пуки-куки• 18 января в 14:22
Ответ дляЗавжди недо...
Мы думали,якщо передїзджати, то всією родиною
Тобто всі мають кардинально змінити своє життя (дім, робота, школа, друзі, оточення) заради ілюзорного маминого спокою?
жижифреймут• 18 января в 14:23
Ответ дляЗавжди недо...
Можно переехать на месяц - два, по обстоятельствам посмотрите. Когда умерла дочь свекрови, я ( невестка) перехала к ней на лето с детьми, муж приезжал на выходные.
У вас сложность еще, что папа умер внезапно.
Вы не успели морально настроиться, подготовиться и принять, что это будет.
Это труднее перенести, чем если бы болел, и умер по болезни.
Но это проходит. Не слушайте тех, кто говорит, что это навсегда.
У меня так внезапно умер отец, был здоровый, крепкий, сильный, тоже родители очень любили друг друга. Мама 2 года была в депрессии, но потом за пару месяцев вышла из этого состояния. Но, правда я ей помогла. Вовремя дала растительные антидепресанты.
Вам сейчас плохо - это норма. Но это не навсегда - это пройдет.
Завжди недо...
• 18 января в 14:23
Ответ дляТворческий типаж
ви не повинні переїжджати, підтримувати маму - так, звісно, але вона має звикати жити окремо. Ви не можете своє життя принести в жертву мамі, як би її не любили.
Точніше - ви звичайно можете, але тоді за ваш вибір розплатиться син і чоловік. Навряд чи ваш батько цього хотів би.
Так розумію це,саме із-за цього і боляче. Коли тато був живий ,все було так він казав :’якщо щось ,маму не кидайте переїжджайте до неї в живіть ’. Я тоді відмахувалася казали,ну за що ти говориш.
А вдома в себе мені звісно легше,я сьогодні вночі була вдома,то хоч спати могу
Завжди недо...
• 18 января в 14:25
Ответ дляжижифреймут
Дякую,так раптово. Я б переїхала ,чоловік каже що якщо потрібно так. Але боюсь ламати психіку дитини. Зараз він навіть в дім зайти не може
ЯНаПэПэ• 18 января в 14:25
Вы взрослая женщина , а несете какой-то бред.
Ваш папа умер внезапно. Это с одной стороны трагедия, но с другой стороны он не мучался годами, например, лежа парализованным после инсульта. Ваша мама взрослая женщина. Да, сейчас будет пустота, но она ее заполнит со временем подругами, телевизором, приезжающими внуками. Не надо ей сразу заполнять жизнь собой. Она справится и так. Множество вдов живут и здравствуют.
Родители уйдут рано или поздно. Вы ж не думали, что ваш папа никогда не умрет? Это естественный процесс. Вы бы хотели чтоб ваши дети без вас теряли смысл жизни и лезли в петлю?
Поплакали и жить. Всем жить. Таков порядок жизни. Вот как раз сейчас ВЫ показываете своим детям как нужно переживать утрату. Именно ваш сценарий они будут повторять. Вот и дайте им верные ориентиры, а не истерику.
жижифреймут• 18 января в 14:26
Ответ дляЗавжди недо...
сколько лет ребенку и почему не может зайти в дом?
Завжди недо...
• 18 января в 14:26
Ответ дляПуки-куки
Заради того ,щоб її підтримати
Завжди недо...
• 18 января в 14:26
Ответ дляжижифреймут
Дитині 13 років,каже що там не має дідуся ,тому не хоче заходити. Починається істерикп
Завжди недо...
• 18 января в 14:28
Ответ дляЯНаПэПэ
Дякую,за такий відгук. Да я це розумію,але сум і біль втрати зараз сильніші
Пуки-куки• 18 января в 14:29
Ответ дляЗавжди недо...
Ми живемо в 1 кілометрів один від одного. Тому саме в цьому плані нічого не страждає
1 кілометр? Це ж кілька хвилин пішки. Про який переїзд взагалі може йти мова? Ходіть до мами частіше, чоловік, син хай забіжать на хвилину, мама хай до Вас ходить так часто як захоче. Взагалі не бачу проблеми.
Завжди недо...
• 18 января в 14:32
Ответ дляПуки-куки
Так ми і не бачимо проблеми. А мама бачить ,вже образилась на нас що тягнемо з переїздом. Хоча вночі з нею обов´язково хтось є.
Всі інші проблеми комуналка,ліки,одяг ми беремо на себе. Тобто тут вона взагалі не буде якось ущемлена
В кого тако було• 18 января в 14:32
Ответ дляЗавжди недо...
Вчора бабуся була в нас вдома ,то вони весь час сиділи і плакали вдвох ,він обіймав бабуся і плакав разом з нею
У вас це зветься «бабусь»?
жижифреймут• 18 января в 14:33
Ответ дляЗавжди недо...
взрослая.
Нет деда и что дальше, что мешает зайти? с чем сталкивается?
Смерть - естественный процесс. Нет людей, которые не умерли.
Вернее есть, кажется 3-е , если уж быть совсем точными.
Енох,Иллия и Иоанн Богослов были взяты живыми на небо, но это сами понимаете не про нас.
Т.е. человек рождается и обязательно умирает.
У вас и у нее сейчас есть все, чтобы это горе пережить - какая-то поддержка, рессурсы, жизненный опыт. Это точно есть..
Пуки-куки• 18 января в 14:34
Ответ дляЗавжди недо...
Мама ще на свіжих емоціях. Дайте їй час.
Завжди недо...
• 18 января в 14:34
Ответ дляВ кого тако було
У вас це зветься «бабусь»?
Не розумію питання . Можливо десь і є помилки.
Статус Ква• 18 января в 14:35
Ответ дляжижифреймут
Удалено администрацией...
Завжди недо...
• 18 января в 14:35
Ответ дляжижифреймут
взрослая.
Каже боїться,що дідуся вже нема. Гадаю,що так боїться з цим змиритися напевно
В кого тако було• 18 января в 14:35
Ответ дляЗавжди недо...
Ви декілька раз пишете «він обіймає бабуся». Це навіть мило)
Кашпо• 18 января в 14:36
У меня мама с ума сходит или уже... лучше так, как ваш папа. Больно смотреть и в этом жить. Соболезную вашему горю
Завжди недо...
• 18 января в 14:37
Ответ дляВ кого тако було
Так дитина дуже тактильна і естетична,як і я . Можливо й так ,я зараз не дуже за орфографією слідкую,якщо чесно.
Завжди недо...
• 18 января в 14:38
Ответ дляКашпо
Боже який жах,тримайтеся. Розумію ,що в нього ’легка смерть’. Але для рідних це жах
Статус Ква• 18 января в 14:39
Ответ дляГербарія сушу
Яке вам діло?))))
Удалено администрацией...
ЯНаПэПэ• 18 января в 14:40
Ответ дляЗавжди недо...
Погорюйте, выплачтесь, выговоритесь и вовремя остановитесь. Все ритуалы придуманы как раз, чтоб занимать себя в период горя. Разберите одежду, вещи. Оформите наследственные дела. Заказывайте всякие панихиды. При желании накрывайте поминальные обеды на 9, 40 дней. Все эти дела отвлекают, руки и мысли должны быть заняты. Это даже больше вашей маме нужно. Пусть ее временный смысл дня будет дойти до церкви и поставить свечу. Пока дойдет, вернется, то уже умается и спать крепче будет. И не перетягивайте на себя это одеяло. Пусть пыхтит.
Мама Никитки-2• 18 января в 14:40
Ответ дляЗавжди недо...
Так тут справа не в чоловіку,він в мене частіше за мене все робить. Він і похорон весь організовувати,зараз займається закриттям бізнесу папи. Мій тато в свій час замінив йому його батька,який рано помер.
В мене є рідний брат,але він одразу сказав,що він не може ,в нього сім´я
Чесно? То не ваш брат сказав, а його дружина. Таких в темі багацько відписалось
Мама Никитки-2• 18 января в 14:41
Ответ дляПуки-куки
Автор живе в пішій доступності до мами. Шо там змінювати. Нічого з тою сімʼєю не трапиться, якщо автор пару місяців з мамою побуде
жижифреймут• 18 января в 14:47
Ответ дляЗавжди недо...
может боится смерти, может боится, что сама умрет. Может когда не там, она забывает, что дед умер, а когда приходит эта реальность , что его нет. И может быть просто подростковая экзальтация.
Так что тут есть варианты.
Посмотрите 4 сталии переживания горя.
Горе естественно для нашей культуры, и его переживание описано. Есть нормы времени переживания.
Вы переживание горе - это норма - горюйте, но помните, что это пройдет.
В других некоторых культурах не принято горевать. Провожают покойника радостью, песнями и плясками.
Как бы вы хотели, чтобы на вашу смерть прореагировала дочь или у вас сын?, и ее дети, ваши внуки?
Так что тут есть варианты.
Посмотрите 4 сталии переживания горя.
Пуки-куки• 18 января в 14:42
Ответ дляМама Никитки-2
Вже прочитала. То який сенс того переїзду взагалі?
Гербарія сушу• 18 января в 14:43
Ответ дляСтатус Ква
Удалено администрацией...