Завжди недо...• вчера в 13:32
Помер тато, а з ним і сенс життя
Розумію що зарано ,але вже як 4 дні,як мого тато не має. Він раптово помер, збирався на работу а потім зле ,швидка врятувати не змогла. І з цього дня я перестала жити.
Він був центром всесвіту для мене і для мами. Ми живемо рядом і часто заїжджали до них просто так ввечері,а тут я захворіла на пневмонію і 4 дня не їздила до них,а зараз не можу приїхати . Мама прожила з ним 40 років в любові . Тепер вона втратила сенс життя. І тепер я повинна переїхати до неї бо вона сама не може.
Це якийсь жах. Думала що потрібен час,щоб біль втихла,але прочитала ,що вона не дінеться ніколи. Не розумію як далі жити,але жити треба заради дитини і чоловіка ,і мами
Верочка 100%• вчера в 13:59
Мої співчуття. Пробачте за слова, але 4 дні це поки що мало. Ви тільки на початку цього етапу - прийняття втрати. І час не лікує, він вчить жити з цим, біль втрати потім просто буде не такою різкою і залишиться сум, спогади і при раптовій згадці теж будуть сльози.
Зараз через 4+ роки говорю собі, що добре що він у мене був, що всьому навчив, показав світ, дякую за дитинство, юність, підтримку у всьому. На мою думку, як це не звучало жорстоко, але завершальний етап повного дорослішання це втрати батьків, ні самозабезпечення, ні свої діти, сім´ї цього не робить.
Сил вам, а з мамою бажано бути поруч, хоча б перший час. Їй теж важко.
Гл. Амурная• вчера в 13:59
Ответ дляМама Никитки-2
А чим сімʼя буде ненормальна, якщо автор на деякий час переїде до мати, щоб підтримати?
Ребенок останется без матери, он тоже горюет. Лучше бабушку забрать.
Завжди недо...
• вчера в 13:59
Ответ дляМама Никитки-2
Прийміть мої співчуття, автор.
Час лікує. Як можете, їдьте до мами, їй зараз найважче.
Я з нею кожного дня,от тільки сьогодні вночі не була. Але їздив ночувати мій чоловік,щоб не було страшно її.
Мама Никитки-2• вчера в 14:00
Ответ дляЗавжди недо...
Може є сенс забрати маму до себе? Вона в домі, де все їй чоловіка нагадує. Дуже мало часу минуло
Завжди недо...
• вчера в 14:00
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Заберіть маму до себе до 40 днів, якщо є можливість. За цей час вона прийде до тями. Їй зараз крім того, що боляче, ще й страшно
Розумію,забрати не можу в нам немає місця -2 кімнати ,а неї дом 8 кімнат. Але мій син не може ,навіть в дім зайти ,істерика ,що там був улюблений дідусь
Завжди недо...
• вчера в 14:01
Ответ дляМама Никитки-2
Скоро час на розсаду прийде. Купіть трохи пізніше мамі насіння. Та язички. Хай займається
Так звісно,чекаю лютий ,щоб хоч чимось її було зайнятись
дамаАмстердама• вчера в 14:03
Сможет мама жить сама, придётся научиться, навещайте ее, но не переезжайте. Со временем она привыкнет.
Завжди недо...
• вчера в 14:03
Ответ дляВерочка 100%
Дякую за підтримку. Так розумію ,що маму треба підтримувати . Але переїхати не можу із-за реакції свого сина
Бабуся Бетман• вчера в 14:04
Ответ дляЗавжди недо...
Мы думали,якщо передїзджати, то всією родиною
Яка дурнувата ідея.
Буде страждати 3 людини?
Їхати з насадженого місця?
А як навчання, роботи, садки-школи?
І все це щоб не сумувала мама-пенсіонерка?
Автор, ви жертвуєте не лише своїм життям, але ще життям дитини і чоловіка.
Це дурість
Буде страждати 3 людини?
Їхати з насадженого місця?
А як навчання, роботи, садки-школи?
Це дурість
Мама Никитки-2• вчера в 14:05
Ответ дляЗавжди недо...
Сину скільки років? Може підключити до планування. Наприклад хай садок маленький запланують? Креслення зроблять. І мама і дитина трохи відовлечуться. Якщо син не дуже малий, то треба пояснювати, що бабусі дуже важко, потрібна допомога.
Верочка 100%• вчера в 14:05
Ответ дляЗавжди недо...
Реакцію сина розумію. У мене, у дорослої теж така була. Я деякий час теж не могла зайти в дім, фізично не витримувала.
...аяприкольная• вчера в 14:05
Автор, мои соболезнования. Все что происходит с Вами - нормально. Ваши чувства - нормальны, как и потеря смысла. Это пройдет, поверьте!!!
Хочу в БАНю• вчера в 14:05
Ответ дляЗавжди недо...
Це найболючіше питання , вона сказала,що не зможе сама жити . Тому я повинна переїхати,а мій син не хоче,він дуже любив дідуся,тому каже що не може там жити. Ось так...
У вашего сына в вашем городе привычные школа, кружки, друзья.
Если поедете всей семьёй к маме - он никогда вам этого не простит.
Да и вообще вы взрослая женщина, вам нравится когда вам что-то указывают как делать дома? В доме мамы вы будете не хозяйкой, а гостьей. И муж тоже там будет никем.
Если переедете к маме, ваша семья распадётся и в этом виноваты будете только вы. Самой совесть позволит поступить так?
Рожая ребёнка, вы брали на себя обязательства о нём заботиться.
Просьба вашей мамы - за гранью эгоизма, но и вы сейчас не должны эгоистично вести себя по отношению к вашему ребёнку ’а я еду куда хочу’. Никуда вы не едете и остаётесь с ребёнком, если вы нормальная мать.
Мама Никитки-2• вчера в 14:06
Ответ дляБабуся Бетман
Яка дурнувата ідея.
Буде страждати 3 людини?
Їхати з насадженого місця?
А як навчання, роботи, садки-школи?
Це дурість
Буде страждати 3 людини?
Їхати з насадженого місця?
А як навчання, роботи, садки-школи?
Це дурість
Автор написала що жили поряд. В чому дурість?
дамаАмстердама• вчера в 14:07
У подруги 3 мес назад умер отец , внезапно, очень тяжело она пережила и до сих пор переживает он ей ближе был, чем мама. Мама в другом городе, она побыла две недели и уехала к себе, нужно на работу ходить. Мама поехала к сестре , но не выдержала, сказала хочет домой. Живёт сама, привыкла, а что делать.
13чудоСВЕТА• вчера в 14:08
Ответ дляЗавжди недо...
В мене батько помер влітку, мама теж сама залишилася. Так, ій важко, але і нам важко без нього. Приїжджаємо, допомагаємо, дзвонимо, але переїхати- ні. У нас сім´я, робота, школа. Вона розуміє і не вимагає.
Завжди недо...
• вчера в 14:10
Ответ дляБабуся Бетман
Яка дурнувата ідея.
Буде страждати 3 людини?
Їхати з насадженого місця?
А як навчання, роботи, садки-школи?
Це дурість
Буде страждати 3 людини?
Їхати з насадженого місця?
А як навчання, роботи, садки-школи?
Це дурість
Ми живемо в 1 кілометрів один від одного. Тому саме в цьому плані нічого не страждає
Бабуся Бетман• вчера в 14:10
Ответ дляМама Никитки-2
А чоловік буде працювати, прибирати,готувати і за дитиною дивитися?
У нього є дружина.
Він має право розраховувати на допомогу
У нього є дружина.
Він має право розраховувати на допомогу
Завжди недо...
• вчера в 14:12
Ответ дляМама Никитки-2
Сину 13 років,безумно кохав дідуся ,він кожний день після школи був в них. Плаче каже ,що йому жалко мене і бабуся. Ще боїться за мене. Я зараз хворію на запалення легенів,а після похорон де ми змерзли ще сильніше
Завжди недо...
• вчера в 14:12
Ответ для...аяприкольная
Дякую,я так на це сподіваюсь
Статус Ква• вчера в 14:12
Ответ дляГербарія сушу
Дуже Вас розумію, батько був моїм найкращим другом, в нас були свої секрети… скільки разів він мене з гульок забирав, як курили з ним за хатою ховаючись від мами🤡 він все життя хворів, але дуже хотів жити. Помирав дуууже страшно і довго… я цю агонію в те як він задихався не забуду ніколи. Пройшло 1,5 роки, легше не стало
І ви й досі палите?
Бабуся Бетман• вчера в 14:13
Ответ дляЗавжди недо...
Ну і як цю дитину залишити в такий момент?((
Автор, син важливіше всіх!
Мама Никитки-2• вчера в 14:14
Ответ дляЗавжди недо...
Вже дорослий хлопчик. Починайте вести бесіду, що тепер для бабусі він головний помічник. Тато працює і йому ніколи, так шо чоловіча допомога на ньому. Якщо дитина була близька до ваших батьків, то не дайте цій трагедії віддалити його від бабусі. А таке може запросто трапитись. Потроху починайте розмовляти і направляти
Завжди недо...
• вчера в 14:14
Ответ дляХочу в БАНю
Живемо в кількох вулицях один від одного
Статус Ква• вчера в 14:14
Ответ дляНа границе
Все это блабла, а жизнь продолжает забирать дорогоих и хороших людей.
Тоді людство давно б вже вимерло. Це природні етапи.
Мама Никитки-2• вчера в 14:15
Ответ дляБабуся Бетман
У нього є дружина.
Він має право розраховувати на допомогу
У нього є дружина.
Він має право розраховувати на допомогу
Нічо страшного з чоловіком не трапиться. Не робіть з них побутових інвалідів
Завжди недо...
• вчера в 14:16
Ответ дляМама Никитки-2
Вчора бабуся була в нас вдома ,то вони весь час сиділи і плакали вдвох ,він обіймав бабуся і плакав разом з нею
Мама Никитки-2• вчера в 14:17
Ответ дляЗавжди недо...
Ще пройшло дуже мало часу.
Тримайтесь.
Завжди недо...
• вчера в 14:19
Ответ дляМама Никитки-2
Так тут справа не в чоловіку,він в мене частіше за мене все робить. Він і похорон весь організовувати,зараз займається закриттям бізнесу папи. Мій тато в свій час замінив йому його батька,який рано помер.
В мене є рідний брат,але він одразу сказав,що він не може ,в нього сім´я
Творческий типаж• вчера в 14:19
Ответ дляЗавжди недо...
ви не повинні переїжджати, підтримувати маму - так, звісно, але вона має звикати жити окремо. Ви не можете своє життя принести в жертву мамі, як би її не любили.
Точніше - ви звичайно можете, але тоді за ваш вибір розплатиться син і чоловік. Навряд чи ваш батько цього хотів би.