Завжди недо...• 18 января в 13:32
Помер тато, а з ним і сенс життя
Розумію що зарано ,але вже як 4 дні,як мого тато не має. Він раптово помер, збирався на работу а потім зле ,швидка врятувати не змогла. І з цього дня я перестала жити.
Він був центром всесвіту для мене і для мами. Ми живемо рядом і часто заїжджали до них просто так ввечері,а тут я захворіла на пневмонію і 4 дня не їздила до них,а зараз не можу приїхати . Мама прожила з ним 40 років в любові . Тепер вона втратила сенс життя. І тепер я повинна переїхати до неї бо вона сама не може.
Це якийсь жах. Думала що потрібен час,щоб біль втихла,але прочитала ,що вона не дінеться ніколи. Не розумію як далі жити,але жити треба заради дитини і чоловіка ,і мами
Мама Никитки-2• 18 января в 14:46
Ответ дляПуки-куки
Вже прочитала. То який сенс того переїзду взагалі?
Немає сенсу.
Автор може місяць з мамою пожити щоб їй легше було прийняти факт втрати. Дитина доросла. З нею можна також проводити розмову. Я вище писала.
Гербарія сушу• 18 января в 14:47
Ответ дляСтатус Ква
Удалено администрацией...
Пуки-куки• 18 января в 14:49
Ответ дляМама Никитки-2
Немає сенсу.
Чим допоможе поруч з мамою дочка, якщо вони обидві ’втратили сенс життя’? Подвоїти сум? Щоб щодня каталізували одна одну в горі? Впевнена, що підтримкою має бути саме повернення до звичного життя, адаптація до нового статусу, а не варіння в суцільному траурі.
Докладальниця• 18 января в 14:53
Ответ дляЗавжди недо...
Це найболючіше питання , вона сказала,що не зможе сама жити . Тому я повинна переїхати,а мій син не хоче,він дуже любив дідуся,тому каже що не може там жити. Ось так...
Вы не обязаны переезжать .
Маму поддерживайте , но у вас своя семья .
12 лет назад умер папа, мама не требовала ни от меня ни от сестры переезда к ней.
Статус Ква• 18 января в 14:55
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Статус Ква• 18 января в 14:57
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
ВсеПроВсехЗнаю• 18 января в 14:58
Ответ дляЗавжди недо...
зможе!!!!!! не переїжджайте!
Життє Бентежне• 18 января в 15:04
Автор, я Вас дуже розумію. Мій тато помер за два місяці до початку війни від корони. Я його також обожнювала і в нього родина це було все. Для себе жалів, а нам все готовий був віддати. В мене був сильний зв´язок з ним. Завжди думала, що його не стане, коли він буде дуже стареньким. Це такий біль, мені складно було дихати і думати, що його не стало. Але час лікує. Зараз я вже можу спокійно про це писати. Хоча згадую його кожен вечір і кожен вечір прошу у Бога, щоб його душа була щасливою.
Візьміть себе в руки заради мами і дітей. Ви їм так само потрібна, як і Вам тато.
Мене саме ці думки і змогли витягти, коли мені вже почало нудити від їжі і я схудла на 5 кг, зрозуміла, що треба взяти себе в руки і рухатися далі.
Гербарія сушу• 18 января в 15:05
Ответ дляСтатус Ква
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• 18 января в 15:07
Ответ дляСтатус Ква
Удалено администрацией...
Статус Ква• 18 января в 15:08
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Статус Ква• 18 января в 15:09
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• 18 января в 15:12
Ответ дляСтатус Ква
Удалено администрацией...
Статус Ква• 18 января в 15:14
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Докладальниця• 18 января в 15:17
Ответ дляСтатус Ква
Удалено администрацией...
Статус Ква• 18 января в 15:22
Ответ дляДокладальниця
Удалено администрацией...
Докладальниця• 18 января в 15:25
Ответ дляСтатус Ква
Удалено администрацией...
Статус Ква• 18 января в 15:28
Ответ дляДокладальниця
Удалено администрацией...
Завжди недо...
• 18 января в 15:36
Ответ дляЯНаПэПэ
Погорюйте, выплачтесь, выговоритесь и вовремя остановитесь. Все ритуалы придуманы как раз, чтоб занимать себя в период горя. Разберите одежду, вещи. Оформите наследственные дела. Заказывайте всякие панихиды. При желании накрывайте поминальные обеды на 9, 40 дней. Все эти дела отвлекают, руки и мысли должны быть заняты. Это даже больше вашей маме нужно. Пусть ее временный смысл дня будет дойти до церкви и поставить свечу. Пока дойдет, вернется, то уже умается и спать крепче будет. И не перетягивайте на себя это одеяло. Пусть пыхтит.
Дякую,так хочу хоч чимось її зайняти
Завжди недо...
• 18 января в 15:36
Ответ дляМама Никитки-2
Чесно? То не ваш брат сказав, а його дружина. Таких в темі багацько відписалось
Так ,ви праві його дружина. Але він її слухає
Завжди недо...
• 18 января в 15:37
Ответ дляПуки-куки
Каже,якщо ми переїдемо її буде за ким піклуватись.
Завжди недо...
• 18 января в 15:39
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дякую,так він був саме таким ,все для нас
.
Десь так, але...• 18 января в 15:55
Ответ дляСоображалочка
Жить надо ради себя, а не ради кого-то, єто уже что-то нездоровое, такая зависимость.
Человек существо социальное. Для большинства людей их близкие - это самое ценное в жизни.
Десь так, але...• 18 января в 16:00
Ответ дляЗавжди недо...
Дякую за підтримку. Так розумію ,що маму треба підтримувати . Але переїхати не можу із-за реакції свого сина
Ну сын через месяц успокоится и сможете переехать. Какой эгоизм лютый. Ваша мама мужа потеряла, такое страшное горе. А малой не даёт ей помочь своими выбрыками. Объясните ему, что бабушке нужна помощь, хотя бы на пару месяцев.
Мама Никитки-2• 18 января в 16:06
Ответ дляПуки-куки
При тому, що у автора, вочевидь, були близькі стосунки з батьками. А батькі не молодіють.
І через певний час піде і мама. Таке життя. І автор, згадуючи сьогоднішній день зʼїсть себе живцем.
ПС якщо вам не потрібні батьки, то не приміряйте своє відношення до них на всіх оточуючих. Нормально це підтримати маму в цей час. Тим більше, що автор написала, що мама жила татом.
Бокс-орун• 18 января в 16:13
Ответ дляЗавжди недо...
Мы думали,якщо передїзджати, то всією родиною
А вам не приходило в голову, что более логично, чтобы мама к вам на пару недель переехала?
Мама Никитки-2• 18 января в 16:15
Ответ дляЗавжди недо...
Я можу вам порадити тільки одне. Мама у вас людина похилого віку. Проводьте з нею більше часу. Ваша дитина вже побачила смерть рідної людини. Може б було варто обережно підвести її до того, що життя швидкоплинне і бабуня потребує щас більше уваги і більше часу разом.
Як приклад, купіть їй якісь курси. Наприклад, хай вчиться макаруни випікати. Маму терміново потрібно чимось зайняти. Було б непогано, якщо це заняття було спільно з кимось.
Бокс-орун• 18 января в 16:18
Ответ дляЗавжди недо...
Розумію,забрати не можу в нам немає місця -2 кімнати ,а неї дом 8 кімнат. Але мій син не може ,навіть в дім зайти ,істерика ,що там був улюблений дідусь
Какая-то удивительная история.
Папа работал до самой смерти, но все мамины подруги уже умерли. Это по сколько им всем было лет?
Восьми комнатный дом? Однако. У нас четыре спальни и гостиная. Общая площадь дома 220 с подвалом.
Какая площадь виллы, в которой живёт ваша мама?
Пуки-куки• 18 января в 16:20
Ответ дляМама Никитки-2
Жіночко, відчепіться від мене. У Вас якісь, м’яко скажу, особливі міркування. Не потрібно їх екстраполювати на інших.
Мамина корзиночка• 18 января в 16:53
Ответ дляЗавжди недо...
Залишитесь без чоловіка