Б´ю байдики• 18 января в 21:24
Як мʼяко сказати керівникові щоб відчепився з питаннями?
Новий керівник дуже любить заходити до мене, посміхатись і задавати тупі, очевидні питання.
- а де Коля? (з Колею сидимо на різних поверхах) а де він може бути? А де ?
- світла немає? (Надворі гудить генератор) а коли буде? (У графіку екстрені відключення)
- а чого ти думаєш що він не буде це робити? А чого ні? А чого так? А чого ? А чого?
- а ти робила це? А тут написано що …. , це так? (Поруч біля нього сидить людина яка за секунду дасть відповідь)
- а ой (летить до мене і не бачить колег поруч)
- а ти знаєш що (каже абсолютно очевидну річ), а ти чула ж (каже очевидно абсолютно річ).
Ще дуже любить мені допомагати і ржати над моїми жартами.
постійно усміхається. Ігнорити не можу, бо керівник. Але задрав уже.
Коли кажу, що в разі змін сама напишу - як об стіну горохом. Находить нову тему причепитись.
Б´ю байдики
• 18 января в 21:25
Ответ дляВаша прЭлесть
наушники?
Які навушники? Він до мене говорить, а я навушники одягну? 😂
Ваша прЭлесть• 18 января в 21:27
Ответ дляБ´ю байдики
Нет, вы уже сидите в наушниках, что-то по работе
И долго не реагируете
Потом показываете ему наушник, так и отвалится со временем
И долго не реагируете
Ваша прЭлесть• 18 января в 21:28
Ответ дляСиренькая
Попросите денег одолжить.
Тогда уже зарплату поднять /рабочее место переоборудовать/еще что-то. И постоянно напоминать. Чтобы он начал прятаться
Valentina_D• 18 января в 21:32
Це схоже на мого керівника. Заходить в кабінет і питає «що?», а ми взагалі не знаємо що він має на увазі? Запитуємо Ви про що? А у відповідь тиша і виходить з кабінету.
Або заходить і мовчить, ми працюємо… а він стоїть стоїть, подивиться і пішов… ми вже і не питаємо(((
Або розмовляємо з колегою .. забігає( так-так саме забігає) і обовʼязково має щось сказати і обовʼязково має взнати про що ми говоримо і вступити в діалог. Вже пристосувались. Заходить, а ми мовчимо… аж незручно за нього))))
Таке…
Мадам Подлинник• 18 января в 21:35
Ти просто мені подобалась і я так проявляю симпатію!
Але ти принесла це на форум і цим все зруйнувала.
Забудь про премії, забудь про хороше відношення, при нагоді - вилетиш з роботи як пробка з пляшки!