ВільнаНазавжди• 18 января в 21:59
Як реагувати? Інтимна ситуація в міському транспорті в Києві?
Їхала додому з роботи. Зараз міський транспорт в Києві тільки автобуси, трамваї і тролейбуси не ходять. Якось залізли в той автобус, чоловік років 40 проштовхнув мене в перед і двері зачинились. Ми стояли настільки тісно, що, ну ви зрозуміли. При виходи, він почав плечима, я посміхалася, на том і розійшлись.
Чи бували у вас такі ситуації?
Мусик Пусик• 18 января в 22:09
Ответ дляЖдушечка
Я, наприклад, не зрозуміла
Вона йому відсосала і питала чи норм сплюнути в автобусі чи глотати.
СамавиховуюКота• 18 января в 22:11
Ответ дляИзЮмрудная
Если бы мы знали шо это такое, но мы не знаем шо это такое
Автор дурочка какаято
ИзЮмрудная• 18 января в 22:12
Ответ дляСамавиховуюКота
Автор дурочка какаято
Та шош вы так сразу. Человек с необычным мышлением
СамавиховуюКота• 18 января в 22:13
Ответ дляИзЮмрудная
Я ее три раза спросила шо случилось, она молчит
Чекаю завтра• 18 января в 22:15
Ответ дляОскорбляю всячески
Он вас тр-хнул между дверей?
может он двери трахнул в толкучке, а извинялся плечами перед автором ))
Сама не знаю• 18 января в 22:14
А вам скільки рочків, що вас ощасливило тертя якогось збоченця в транспорті?
Кастрюлька• 18 января в 22:15
А где здесь интимная ситуация?у него нервный тик начался когда вам увидел
Бла бла бла• 18 января в 22:23
Ответ дляОскорбляю всячески
Он вас тр-хнул между дверей?
Добро с Кулаками• 18 января в 22:23
Ответ дляМэри Попкинс
Через троє штанів з начосом
А там у нее специальная дырочка для таких ситуаций
Душа компанії• 18 января в 22:28
Ответ дляСама не знаю
Ну, може авторчиню ніхто давно не підштовхував ззаду. Ось жіночка і розхвилювалась.
пані Солоха• 18 января в 22:39
Цікаво, той мужик взагалі в темі, що у дамочки сталася інтимна ситуація...
КондуктЕр тролейбуса• 18 января в 22:47
Таксс.. у меня много вопросов)
Ми стояли настільки тісно, що, ну ви зрозуміли.
Ниче не зрозуміли. ШО там было??
При виходи, він почав плечима, я посміхалася, на том і розійшлись.
При виходи откуда?
Ниче не зрозуміли. ШО там было??
При виходи откуда?
Хропочка з гривкою• 18 января в 23:27
Головне в цій історії, що автор посміхалась. Значить, що б не зробив той мужик, їй сподобалось.
Ждушечка• 19 января в 00:14
Ответ дляМусик Пусик
Ого, вона карлик