Пиу!Пиу!• Изменено 19 января в 09:01
Чому Державу не турбує, що люди і молодь їде закордон?
Чому офіційні джерела рекламують цей процес?
Вранці дивлюся Сніданок з1+1. Лише сьогодні показали талановитого українського фігуриста, але зауважили, що зараз він тренується у Фінляндії.
Так само згадали відео, де 5 років тому дівчинка не може пройти вулицею через ожеледицю.
Далі йде включення з цією дівчинкою, і зауваження, що 4 роки вона живе в Польщі.
На мій погляд це виглядає, як реклама.
Ще рік тому була колаборація Сніданку і Нової пошти. Де доставляли посилки сімʼям, що зараз виїхали, розказували про їх життя закордоном.
Невже ніхто не розуміє, що ці люди втрачені для України ? Вони живуть і будть своє майбутнє в інших країнах :(
На мій погляд це виглядає, як реклама.