ДолькиКабана• 19 января в 12:26

А кто видел интимное видео Тополи?

Что там? Кто её шантажирует?
tala-li• 20 января в 08:46
та кому он нахрен сдался? новый сериал друзья слуги урода?
у людей ни капли воды света тепла, а они этих клоунов суют
Вподобайден• 20 января в 09:39
Ответ для3@йk@
А самое интересное , что если женщина даже на год старше от мужчины , то ее записывают в супер старую для него , а мужик на 16 лет старше и норм да ? Вот мне 29, мужчина 45 лет мне пара ? Разница не заметна ? Да ну. Это абсолютно разный возраст
Самое интересное, что должно быть наоборот. У мужчин после 55-60 уже потенция всё, а женщина и в 100 пригодна физиологически. Как шутил наш знакомый патологоанатом...
Карапулька• 20 января в 12:07
Ответ дляКраля-Галя
Таких подробиць не знаю.
Звісно, акт. Але не з тим 20-річним.
Не знаю, може, десь в готелі встановили чи ще десь (це мої здогадки).
він повнолітній? так. Вона його не згвалтувала? то які питання.
Аноним Советчик• 20 января в 12:08
Ответ дляДевальвация
Тарасик противный
Тарасик красавчик, патриот, друг ведьмака Ермака и Потужника
Доросла дівчинка• 20 января в 12:18
Ні один скандал не робиться просто так. До цього вам Тополя була цікава? А зараз прям на перших шпальтах
НаливайКа• 20 января в 12:47
Ответ дляДоросла дівчинка
та ну, там на відео такі ракурси, що мати трьох дітей точно такого піару не хотіла би
Танго утрьох• 20 января в 12:47
Ответ дляМоська-слон
Олена изменяла?
Нет, они уже 2 года с Тополей вместе не живут
Додаю напруги• 20 января в 13:18
так где посмотреть-то?
Додаю напруги• 20 января в 13:22
Ответ дляНаливайКа
а где смотрели?
НаливайКа• 20 января в 13:31
Ответ дляДодаю напруги
а где смотрели?
в тг, там тільки кусочки можна знайти
язззззь!!!• 20 января в 13:31
Тополя скотиняка вже написав в своєму блозі, що він отримав це відео і подивився, від цього шантажиста отримав
Яке ж підле
автор ДолькиКабана • 20 января в 13:40
Ответ дляязззззь!!!
Яке ж підле
Да, тварь
Доросла дівчинка• 20 января в 14:39
Ответ дляНаливайКа
а ви впевнені, що це вона? Що це не проплачений піар?
Лика-прилипка• 20 января в 14:59
Ответ дляТанго утрьох
А що вони влітку в одній квартирі робили, коли прильот був?
КараПузовна• 20 января в 15:05
Ответ дляязззззь!!!
Яке ж підле
ОО. а його заділо
Підмітайло• 20 января в 15:22
Удалено администрацией...
Танго утрьох• 20 января в 15:42
Ответ дляЛика-прилипка
Може він до дітей приходив ?!
Танцепесенная• 20 января в 16:01
Ответ дляПідмітайло
Удалено администрацией...
Там не одне відео, їх декілька і там всі види проникнення. Не дивилась, але бачила опис та скріни (не по своїй волі). Але жінка має право на сексуальне життя, на здоров´ячко. Хлоп, який то зняв і злив - казліна остання.
Диви яка я пава!• 20 января в 16:09
Ответ дляТанцепесенная
Я не по своей воле тоже хочу прсмотреть- где?
Шкварочка• 20 января в 16:18
Ответ дляТанцепесенная
А на каком сайте видели?
язззззь!!!• 20 января в 16:47
Ответ дляДиви яка я пава!
люди нашо вам чужі відео
займатесь своїм сексом, як раз зігрієтесь
Фокус-Покус• 20 января в 16:55
грязный маркетинг.
милфа 39лет ну такое видео на особых ценителей, ничего интересного для здорового психофизически человека
Советчица Года• 20 января в 17:04
Ответ дляНаливайКа
До Вашого повідомлення мені якось не цікаво було подивитися
Диви яка я пава!• 20 января в 17:23
Ответ дляНаливайКа
Мне кажется вообще нет никакого видио - все стеб
Фиктивная• 20 января в 17:44
Ответ дляРадикальная
Та да, маніпулятор жорсткий. Давніше, ще задовго до ковідні роки, я звернула увагу як вона в інтерв´ю проговорювалась типу ну Тарасу не подобається то, і тому я так не роблю, чи Тарас хотів так, і я так зробила, для мене то були такі ред прапорці 🚩🚩🚩. Я вже не пам´ятаю конкретно, аде щось відносно кар´єри і відносно зовнішності. Я тоді зразу подумала що не хило він її так під себе прогнув, і була здивована потім , коли вони ще стільки років були разом, і народили третю дитину. Думаю вона була молодша, хотіла сім´ю, діток , можливо жила шаблонами тому терпіла, но там від початку не було ок. А його фальшивий образ добресенького хлопця, правильного такого, патріота , чудово показала ситуація з військовим з піснею ’ Фортеця Бахмут ’, як він поступив то і є він справжній, в поступках маска злітає.
До речі, після розлучення вона змінила і образ свій, і стиль музики теж кардинально, думаю це те що вона давно хотіла, але не могла собі дозволити бо слухала його.
А що за ситуація з піснею? Не чула.
Фиктивная• 20 января в 17:56
Ответ дляФокус-Покус
грязный маркетинг.
Вы так говорите, будто там 65 лет
Мне 38 у меня хорошая фигура.
В рот не ложи• 20 января в 18:11
Підозріло висить ця тема вже 2 дні і без обговорень. Точно проплачено
В рот не ложи• 20 января в 18:11
Ответ дляНаливайКа
Розкажіть про відео. А то наче бачмли всі, крім мене
автор ДолькиКабана • 20 января в 18:25
Ответ дляВ рот не ложи
Ага, сто пудов, я заплатила. ))
Додаю напруги• 20 января в 18:30
Ответ дляязззззь!!!
люди нашо вам чужі відео
странный вопрос..