Столічна штучка• 24 января в 11:40
Не доглядала в дитинстві і юності належно за зубами
Зараз купа величезних пломб, 2 коронки, але кайфую від чистки зубів різними девайсами. Але так обідно що раніше така була дурна, чистила аби як і могла пропустити взагалі. А все могло б бути інакше. Мене аж до істерики доводить це, ще й сором перед лікарем, він ж усе це бачить, ці глибокі пломби, плями і тд. Всі зуби в пломбах через мою недбалість і необізнаність раніше. Якби ж я так чистила завжди як зараз….і йшла до лікаря одразу а не коли вже величезна дірка в зубі
Вітаміни косметика• вчера в 18:06
Ответ дляХуАнита
Не проверяли рН слюны натощак?
Стопудов же кислятина без капли минералов - откуда их зубам брать для восстановления эмали?
’Витамины МИНЕРАЛЫ косметика’
проверяла ви не угадали...генетика или Дивні Дива
у меня здоровье как у коня
ХуАнита• вчера в 18:10
Ответ дляВітаміни косметика
у меня здоровье как у коня
И что показал результат проверки?