Редисочка• вчера в 20:14
Як змиритися з тим, що донька дорослішає?
Побачила які коментарі хлопці пишуть у Тік тоці..
Розумію, що дорослішає
Нічого поганого, компліменти , переважно від одного хлопчика.
Важко сприймати ще це.
Попросила її заблокувати мене, щоб не дивитися. Вона не блокує .
Розумію, що дорослішає
Важко сприймати ще це.
Кицюююня• вчера в 20:33
Ответ дляРедисочка
Я мама. Я хвилююся. А ви сприймаєте що тримаєте в собі.
Всі ми різні
Якщо Ви хвилюєтеся, то нащо видалили тік-ток? А як їй там почне написувати 40літній збоченець? Ви плануєте тоді говорити ’Ну я ж нічо не знала, бачте тік-тока нема’?
Редисочка
• вчера в 20:33
Ответ дляlilul990
Так а нашо тік ток видалили якшо хвилюєтесь? І шось там від тата знаєте про дочку, самі не змогли налагодити глибокий довірливий контакт
Не фантазуйте)
У мене гарні відносини з донькою.
Я часто у відрядженнях, тому тато знає дещо більше.
Але я знаю те що тато не знає.
Тому не вбачаю проблеми в цьому. Навіть навпаки мені подобається їх звʼязок
У мене гарні відносини з донькою.
Але я знаю те що тато не знає.
Поддакиваю иногДА• вчера в 20:34
Ответ дляРедисочка
Удалено администрацией...
Вы наверно будете с тех мамаш, которые на работе на уши садятся про своих дочек рассказывают. Те потом с такими родителями старыми девами живут, бо везде мама лезет
Редисочка
• вчера в 20:34
Ответ дляlilul990
Ви видаляєте тік ток через компліменти вашій дочці
Ви її часто критикуєте? При чоловіках? При батькові?
Я не хочу слідкувати за дитиною.
Редисочка
• вчера в 20:34
Ответ дляlilul990
У вас мова тільки про себе і про власні переживання, шоб вам не боліло, шоб ви не посивіли і не бачити як дочці компліменти роблять. Я бачу тільки: я, я, я
Ой ну це точно правда.
Я у себе одна 🫠
Кицюююня• вчера в 20:35
Ответ дляРедисочка
Я не хочу слідкувати за дитиною.
То ви зобов´язані по закону за нею ще слідкувати, якщо що
Редисочка
• вчера в 20:35
Ответ дляКицюююня
Та ну. А якщо б не було тік тока?)
Редисочка
• вчера в 20:35
Ответ дляlilul990
У вас наліцо нарцисична травма. Лікуйтесь
Після вас)
Я таке знаю• вчера в 20:36
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Притащить дочь на форум обсудить, ну вы ещё та мамзель.
Судя, что там тик ток, так особо не похвастаться её умственными способностями
Тоже резануло. Мама сама сидит в тиктоке, нашла дочь, там зависающую, почитала комменты, позавидовала молодости и вниманию мужчин, переварила это все в заботу о дочери и выплюнула на форуме
Кицюююня• вчера в 20:38
Ответ дляРедисочка
Та ну. А якщо б не було тік тока?)
То розмовляти треба з дитиною. Ви ж і цього не робите.
Ну в мене дитина +/- такого віку. Як я дізнаюсь за увагу якогось хлопця, то я розпитую в дитини хто він, шо він, що вона думає з цього приводу, що робитиме, якщо так, в якщо по іншому і т.д.
А ви наче ховаєте голову в пісок. Нічого не хочу знати, якщо що, то сама винна, я нічо не знала. Ну ще трохи батько буде винний, так?
Редисочка
• вчера в 20:37
Ответ дляlilul990
Просто почитайте себе і зі сторони подумайте чи ваші реакції нормальні. Думаю у вас тільки травма і ви здатні до метааналізу
Дякую. Бачу ви вже пропрацювали цю травму в себе. Так чітко все написали.
Дякую
Редисочка
• вчера в 20:38
Ответ дляЯ таке знаю
Ну тільки у доньки увага від чоловіків 😉
Редисочка
• вчера в 20:39
Ответ дляКицюююня
Вона мені розповідає.
Але підглядати за дитиною я не хочу.
І не хотіла б щоб мої батьки це робили.
Але підглядати за дитиною я не хочу.
І не хотіла б щоб мої батьки це робили.
Я таке знаю• вчера в 20:39
Ответ дляРедисочка
Опять вы одеяло на себя тащите. У кого чего болит
Редисочка
• вчера в 20:39
Ответ дляlilul990
У мене вона теж є. Я це визнаю і розпізнаю в інших. її постійно треба відслідковувать
Слідкуйте далі. Хтось має це робити
Кицюююня• вчера в 20:41
Ответ дляРедисочка
Вона мені розповідає.
Але підглядати за дитиною я не хочу.
І не хотіла б щоб мої батьки це робили.
Але підглядати за дитиною я не хочу.
І не хотіла б щоб мої батьки це робили.
В чому підглядати? Це ж соціальна мережа. Там озвучують те, що не приховують від людей
Вчителька з мікрорайону• вчера в 20:41
Ответ дляРедисочка
Вона мені розповідає.
Але підглядати за дитиною я не хочу.
І не хотіла б щоб мої батьки це робили.
Але підглядати за дитиною я не хочу.
І не хотіла б щоб мої батьки це робили.
А сколько лет ей? Если до 17-18, то наоборот, нужно бы следить ещё за тем что она постит в соц сетях, какие комментарии ей оставляют. Тем более, у нас почти у всех свои соц сети и друг на друга подписаны все.
Редисочка
• вчера в 20:41
Ответ дляКицюююня
А якби їх не було? Є інші інструменти спілкування
Редисочка
• вчера в 20:42
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не смішіть у них по кілька аккаунтів. Ви просто не знаєте про це. За всіма не прослідкуєте
Редисочка
• вчера в 20:43
Ответ дляlilul990
Як думаєте ваша дочка гарніша за вас?
У нас 26 років різниці. Звісно гарніша. Молода, гарна дівчина.
Я гарна доглянута Жінка
Редисочка
• вчера в 20:44
Ответ дляlilul990
Так тоді нашо було видаляти тік ток?
А який в ньому сенс?
Вчителька з мікрорайону• вчера в 20:44
Ответ дляРедисочка
За всем, конечно, не прослежу. Там они общаются и в игровых мессенджерах и тп. Но то, что есть, тоже дает какую-то информацию.