Редисочка• вчера в 20:14

Як змиритися з тим, що донька дорослішає?

Побачила які коментарі хлопці пишуть у Тік тоці..
Розумію, що дорослішає
Нічого поганого, компліменти , переважно від одного хлопчика.
Важко сприймати ще це.
Попросила її заблокувати мене, щоб не дивитися. Вона не блокує .
автор Редисочка • вчера в 20:45
Ответ дляlilul990
А який до видалення був сенс?
У мене його не було. Мені скинули її сторінку, я скачала подивилася всі відео і видалила на наступний день
lilul990• вчера в 20:45
Ответ дляРедисочка
У нас 26 років різниці. Звісно гарніша. Молода, гарна дівчина.
Я гарна доглянута Жінка
Я не питала про вас. Тільки про дочку
Кицюююня• вчера в 20:45
Ответ дляРедисочка
А якби їх не було? Є інші інструменти спілкування
Якби їх не було, то було б менше ризиків для неповнолітніх дівчат, зауважте. Але вони є, і ваш обов´язок, як матері, контролювати цей напрям життя вашої дитини. Бо це не ’зі школи-додому’, тобто не просто відомий ареал існування вашої дитини. Там вашій дитині може написати будь-хто з будь-якої точки світу і з будь-якою метою. Як ми тут Вам, де ви зірвались на мати. А що зробить ваша дочка?
Кицюююня• вчера в 20:46
Ответ дляlilul990
Так тоді нашо було видаляти тік ток?
Логика покинула чат
автор Редисочка • вчера в 20:46
Ответ дляlilul990
Я не питала про вас. Тільки про дочку
Я! Я!
lilul990• вчера в 20:47
Ответ дляРедисочка
Дивна поведінка. Як для того хто хвилюється
Фиона Шрековна• вчера в 20:47
Ответ дляРедисочка
Я рада. Я просто хвилююся що якісь хлопці не порядні можуть бути. Що компанія не хороша може бути.
Я хвилююся як мама і все на цьому
А прям дівчата всі такі порядні
автор Редисочка • вчера в 20:47
Ответ дляКицюююня
Ви розумієте що них багато різних соціальних мереж? Ви точно не прослідкуєте за всіма.
Давінчик, снапчат…
Ви всюди слідкуєте?
Дівчата ну не смішіть
Кицюююня• вчера в 20:48
Ответ дляРедисочка
Тобто таки підглянули))) не сподобалось і ви закрили очі
автор Редисочка • вчера в 20:48
Ответ дляФиона Шрековна
А прям дівчата всі такі порядні
Дуже надали що моя донька в мене вдалася.
автор Редисочка • вчера в 20:48
Ответ дляКицюююня
Що не сподобалося?
Кицюююня• вчера в 20:48
Ответ дляРедисочка
Давінчик, снапчат…
Ви всюди слідкуєте?
Дівчата ну не смішіть
І тому вирішили видалити тік-ток, щоб зовсім не бути в курсі, якщо що
Кицюююня• вчера в 20:49
Ответ дляРедисочка
Що не сподобалося?
Так це ви скажіть, що вам не сподобалося. Що треба було аж прям видаляти, щоб цього не бачити
Вчителька з мікрорайону• вчера в 20:49
Ответ дляРедисочка
Давінчик, снапчат…
Ви всюди слідкуєте?
Дівчата ну не смішіть
Так а за что вы больше переживаете? За безопасность или за моральный аспект?)
автор Редисочка • вчера в 20:49
Ответ дляКицюююня
Навіщо мені тікток ?
У мене його не було і не буде як і інших різних соцмереж
Мені б ще позбутися оцього де я зараз
Але 15 років разом ….
автор Редисочка • вчера в 20:50
Ответ дляКицюююня
Не фантазуйте на ніч. Я зразу сказала доньці що я бачила. Все ок ми поговорили
lilul990• вчера в 20:51
Ответ дляРедисочка
Навіщо мені тікток ?
Мені б ще позбутися оцього де я зараз
Але 15 років разом ….
Тут вам хоть очі відкриють на вашу нарцисичність
автор Редисочка • вчера в 20:51
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я ще не можу прийняти що вона дорослішає
lilul990• вчера в 20:52
Ответ дляРедисочка
Ну ви ж не хотіли зразу видаляти тік ток, ви попросили спочатку просто вас заблокувати
автор Редисочка • вчера в 20:52
Ответ дляlilul990
Ну ви то точно.
Всюди і Завжи номер один.
У всіх темах перша. Ну точно відмінниця.
Ну куди ми без вас)
Вчителька з мікрорайону• вчера в 20:53
Ответ дляРедисочка
Это понятно. А чтобы именно во взрослении вас тревожит? То что у неё будет интимная жизнь? Или то что она от Вас начнет отдаляться? Или что-то еще?
Кицюююня• вчера в 20:53
Ответ дляРедисочка
Навіщо мені тікток ?
Мені б ще позбутися оцього де я зараз
Але 15 років разом ….
А навіщо тоді було це театральне ’Попросила її заблокувати мене, щоб не дивитися.’ Якщо в вас не було тік-току і ви не планували ним користуватися?
Ну брешете ж, і кінці з кінцями у вашій брехні не можете звести
lilul990• вчера в 20:54
Ответ дляРедисочка
Ви на оксанку самойлову і аріелу в цьому схожі. Втрата контролю нарцисом. Оксанка тоже каже шо її старша дочка аріела доросла - вона цього не може прийняти

Нарциси такі нарциси
Мороженная курица• вчера в 20:54
Ответ дляРедисочка
Ви взагалі при розумі?
Судячи з теми не при розумі тут ви
автор Редисочка • вчера в 20:54
Ответ дляКицюююня
Ну звісно я подивилася і сказала їй про це. Сказала якщо що можеш мене заблокувати.
Ви якихось фільмів передивилися чи то тіктоків
автор Редисочка • вчера в 20:55
Ответ дляМороженная курица
Судячи з теми не при розумі тут ви
Добренько) надіюсь ви якось це переживете
Бережи вас Бог
Кицюююня• вчера в 20:56
Ответ дляРедисочка
Та ні, автор, тік-токів передивились Ви. Не треба переводити на мене стрілки, тут ми виясняєм ваші мотиви, не мої
Мороженная курица• вчера в 20:56
Ответ дляРедисочка
Дякую. Так класно. Вона говорить по дорослому зі мною. Я просто хвилююся і все.
«Нічого поганого, компліменти , переважно від одного хлопчика.
Важко сприймати ще це.»
Це не про хвилювання. Це щось нездорове. І якби було класно, то ви би раділи за дитину.
Лупаю цю скелю• вчера в 20:57
Ответ дляРедисочка
Слухайте я їй нічого не кажу, вона собі дорослішає. Пізніше приходить до дому, гуляє. Живе своє життя.
Невже вам байдуже як ваші діти дорослішають?
І ви такі, а пофіг …
Сепарація- процес двосторонній. І важливо, аби й батьки відділялись від дітей. Тобто, те, що ви бачите дорослішання і маєте певну тугу чи тривогу з цього приводу- це ок. Але оці маніпуляції «заблокуй мене в Тік-Току»-це таки трохи занадто. Дорослішання дітей-чудовий час, аби приділити більше уваги власному шлюбу, переживаючи новий медовий місяць, власним інтересам і хоббі, самостійним мандрівкам. Тобто, починати по-троху знову жити вільне «холостяцьке» життя. Ясно, що ви завжди будете турбуватись про доньку, завжди думатимете, як вона. Але, повірте, ви зробите щасливою і себе, і її, якщо матимете власні інтереси і зайнятості і час від часу розділятимете те гарне( чи негарне), що несе в собі її дорослішання.
автор Редисочка • вчера в 20:57
Ответ дляКицюююня
Ого. Прямо до такого дошла тема. Нічого собі.