Редисочка• вчера в 20:14
Як змиритися з тим, що донька дорослішає?
Побачила які коментарі хлопці пишуть у Тік тоці..
Розумію, що дорослішає
Нічого поганого, компліменти , переважно від одного хлопчика.
Важко сприймати ще це.
Попросила її заблокувати мене, щоб не дивитися. Вона не блокує .
Розумію, що дорослішає
Важко сприймати ще це.
Редисочка
• вчера в 20:45
Ответ дляlilul990
А який до видалення був сенс?
У мене його не було. Мені скинули її сторінку, я скачала подивилася всі відео і видалила на наступний день
Кицюююня• вчера в 20:45
Ответ дляРедисочка
А якби їх не було? Є інші інструменти спілкування
Якби їх не було, то було б менше ризиків для неповнолітніх дівчат, зауважте. Але вони є, і ваш обов´язок, як матері, контролювати цей напрям життя вашої дитини. Бо це не ’зі школи-додому’, тобто не просто відомий ареал існування вашої дитини. Там вашій дитині може написати будь-хто з будь-якої точки світу і з будь-якою метою. Як ми тут Вам, де ви зірвались на мати. А що зробить ваша дочка?
Кицюююня• вчера в 20:46
Ответ дляlilul990
Так тоді нашо було видаляти тік ток?
Логика покинула чат
Фиона Шрековна• вчера в 20:47
Ответ дляРедисочка
Я рада. Я просто хвилююся що якісь хлопці не порядні можуть бути. Що компанія не хороша може бути.
Я хвилююся як мама і все на цьому
А прям дівчата всі такі порядні
Редисочка
• вчера в 20:47
Ответ дляКицюююня
Ви розумієте що них багато різних соціальних мереж? Ви точно не прослідкуєте за всіма.
Давінчик, снапчат…
Ви всюди слідкуєте?
Дівчата ну не смішіть
Давінчик, снапчат…
Ви всюди слідкуєте?
Дівчата ну не смішіть
Кицюююня• вчера в 20:48
Ответ дляРедисочка
Тобто таки підглянули))) не сподобалось і ви закрили очі
Редисочка
• вчера в 20:48
Ответ дляФиона Шрековна
А прям дівчата всі такі порядні
Дуже надали що моя донька в мене вдалася.
Редисочка
• вчера в 20:48
Ответ дляКицюююня
Що не сподобалося?
Кицюююня• вчера в 20:48
Ответ дляРедисочка
Давінчик, снапчат…
Ви всюди слідкуєте?
Дівчата ну не смішіть
Давінчик, снапчат…
Ви всюди слідкуєте?
Дівчата ну не смішіть
І тому вирішили видалити тік-ток, щоб зовсім не бути в курсі, якщо що
Кицюююня• вчера в 20:49
Ответ дляРедисочка
Що не сподобалося?
Так це ви скажіть, що вам не сподобалося. Що треба було аж прям видаляти, щоб цього не бачити
Вчителька з мікрорайону• вчера в 20:49
Ответ дляРедисочка
Давінчик, снапчат…
Ви всюди слідкуєте?
Дівчата ну не смішіть
Давінчик, снапчат…
Ви всюди слідкуєте?
Дівчата ну не смішіть
Так а за что вы больше переживаете? За безопасность или за моральный аспект?)
Редисочка
• вчера в 20:49
Ответ дляКицюююня
Навіщо мені тікток ?
У мене його не було і не буде як і інших різних соцмереж
Мені б ще позбутися оцього де я зараз
Але 15 років разом ….
Мені б ще позбутися оцього де я зараз
Але 15 років разом ….
Редисочка
• вчера в 20:50
Ответ дляКицюююня
Не фантазуйте на ніч. Я зразу сказала доньці що я бачила. Все ок ми поговорили
Редисочка
• вчера в 20:51
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я ще не можу прийняти що вона дорослішає
Редисочка
• вчера в 20:52
Ответ дляlilul990
Тут вам хоть очі відкриють на вашу нарцисичність
Ну ви то точно.
Всюди і Завжи номер один.
У всіх темах перша. Ну точно відмінниця.
Ну куди ми без вас)
Всюди і Завжи номер один.
Ну куди ми без вас)
Вчителька з мікрорайону• вчера в 20:53
Ответ дляРедисочка
Это понятно. А чтобы именно во взрослении вас тревожит? То что у неё будет интимная жизнь? Или то что она от Вас начнет отдаляться? Или что-то еще?
Кицюююня• вчера в 20:53
Ответ дляРедисочка
Навіщо мені тікток ?
Мені б ще позбутися оцього де я зараз
Але 15 років разом ….
Мені б ще позбутися оцього де я зараз
Але 15 років разом ….
А навіщо тоді було це театральне ’Попросила її заблокувати мене, щоб не дивитися.’ Якщо в вас не було тік-току і ви не планували ним користуватися?
Ну брешете ж, і кінці з кінцями у вашій брехні не можете звести
Мороженная курица• вчера в 20:54
Ответ дляРедисочка
Ви взагалі при розумі?
Судячи з теми не при розумі тут ви
Редисочка
• вчера в 20:54
Ответ дляКицюююня
Ну звісно я подивилася і сказала їй про це. Сказала якщо що можеш мене заблокувати.
Ви якихось фільмів передивилися чи то тіктоків
Редисочка
• вчера в 20:55
Ответ дляМороженная курица
Судячи з теми не при розумі тут ви
Добренько) надіюсь ви якось це переживете
Бережи вас Бог
Кицюююня• вчера в 20:56
Ответ дляРедисочка
Та ні, автор, тік-токів передивились Ви. Не треба переводити на мене стрілки, тут ми виясняєм ваші мотиви, не мої
Мороженная курица• вчера в 20:56
Ответ дляРедисочка
Дякую. Так класно. Вона говорить по дорослому зі мною. Я просто хвилююся і все.
«Нічого поганого, компліменти , переважно від одного хлопчика.
Важко сприймати ще це.»
Це не про хвилювання. Це щось нездорове. І якби було класно, то ви би раділи за дитину.
Важко сприймати ще це.»
Лупаю цю скелю• вчера в 20:57
Ответ дляРедисочка
Слухайте я їй нічого не кажу, вона собі дорослішає. Пізніше приходить до дому, гуляє. Живе своє життя.
Невже вам байдуже як ваші діти дорослішають?
І ви такі, а пофіг …
Сепарація- процес двосторонній. І важливо, аби й батьки відділялись від дітей. Тобто, те, що ви бачите дорослішання і маєте певну тугу чи тривогу з цього приводу- це ок. Але оці маніпуляції «заблокуй мене в Тік-Току»-це таки трохи занадто. Дорослішання дітей-чудовий час, аби приділити більше уваги власному шлюбу, переживаючи новий медовий місяць, власним інтересам і хоббі, самостійним мандрівкам. Тобто, починати по-троху знову жити вільне «холостяцьке» життя. Ясно, що ви завжди будете турбуватись про доньку, завжди думатимете, як вона. Але, повірте, ви зробите щасливою і себе, і її, якщо матимете власні інтереси і зайнятості і час від часу розділятимете те гарне( чи негарне), що несе в собі її дорослішання.
Редисочка
• вчера в 20:57
Ответ дляКицюююня
Ого. Прямо до такого дошла тема. Нічого собі.