Редисочка• вчера в 20:14
Як змиритися з тим, що донька дорослішає?
Побачила які коментарі хлопці пишуть у Тік тоці..
Розумію, що дорослішає
Нічого поганого, компліменти , переважно від одного хлопчика.
Важко сприймати ще це.
Попросила її заблокувати мене, щоб не дивитися. Вона не блокує .
Розумію, що дорослішає
Важко сприймати ще це.
Редисочка
• вчера в 20:58
Ответ дляЛупаю цю скелю
Сепарація- процес двосторонній. І важливо, аби й батьки відділялись від дітей. Тобто, те, що ви бачите дорослішання і маєте певну тугу чи тривогу з цього приводу- це ок. Але оці маніпуляції «заблокуй мене в Тік-Току»-це таки трохи занадто. Дорослішання дітей-чудовий час, аби приділити більше уваги власному шлюбу, переживаючи новий медовий місяць, власним інтересам і хоббі, самостійним мандрівкам. Тобто, починати по-троху знову жити вільне «холостяцьке» життя. Ясно, що ви завжди будете турбуватись про доньку, завжди думатимете, як вона. Але, повірте, ви зробите щасливою і себе, і її, якщо матимете власні інтереси і зайнятості і час від часу розділятимете те гарне( чи негарне), що несе в собі її дорослішання.
Дякую 🙏
Мороженная курица• вчера в 20:58
Ответ дляРедисочка
Я мама. Я хвилююся. А ви сприймаєте що тримаєте в собі.
Всі ми різні
Нічого спільного з хвилюванням описання вами немає. Хлопець пише компліменти.
До чого тут ваше хвилювання? Радше заздрість і бажання контролювати дочку
Кицюююня• вчера в 20:58
Ответ дляРедисочка
Ого. Прямо до такого дошла тема. Нічого собі.
Ні до чого такого не дійшла. Припиніть цю театральщину нарешті. Це виглядає смішно
Мороженная курица• вчера в 20:59
Ответ дляРедисочка
Всі ми різні
Якщо ви хвилюєтесь, то Тік ток не видаляли би, а слідкували би чи все добре. А так просто вам неприємно бачити що у дитини є увага а ви вже за бортом. Максимально дивна поведінка
Редисочка
• вчера в 21:01
Ответ дляМороженная курица
Бачите ви зараз себе показали.
Буде прослідковується.
Бо у моїй голові такий опцій немає.
Буде прослідковується.
Бо у моїй голові такий опцій немає.
Тихомандражная• вчера в 21:01
Це ж які у вас стосунки з донькою? Мама просить доньку заблокувати її, бо нервують компліменти, якась маячня. А далі що?
Кицюююня• вчера в 21:05
Ответ дляРедисочка
Бачите ви зараз себе показали.
Буде прослідковується.
Бо у моїй голові такий опцій немає.
Буде прослідковується.
Бо у моїй голові такий опцій немає.
То може налаштуйте свою голову на потрібні опціїї? Бо совєтчиці рідко бувають так одноголосні в своїх висновках. Тож є підстави вважати, що зерно істини і наших словах є
Редисочка
• вчера в 21:05
Ответ дляКицюююня
Я не дуже переймаюся думкою чужих мені людей.
Вибираю тільки ті думки які мені подобаються)
Редисочка
• вчера в 21:05
Ответ дляТихомандражная
Компліменти мене нервують?)
Ха. Прикол)))
Кицюююня• вчера в 21:05
Ответ дляРедисочка
А компліменти вашій дочці Вам не подобаються. Це ми вже зрозуміли.
постою_послушаю• вчера в 21:06
Ответ дляРедисочка
Слухайте я їй нічого не кажу, вона собі дорослішає. Пізніше приходить до дому, гуляє. Живе своє життя.
Невже вам байдуже як ваші діти дорослішають?
І ви такі, а пофіг …
Нам не пофиг, мы радуемся
Редисочка
• вчера в 21:06
Ответ дляКицюююня
Це ви так зрозуміли. Ваша фантазія без кордонів.
Кицюююня• вчера в 21:07
Ответ дляРедисочка
Ну не тільки я. 5 сторінок коментарів Вам про те, що ваша реакція, як мінімум, дивна.
Редисочка
• вчера в 21:07
Ответ дляКицюююня
Ні є адекватні)
постою_послушаю• вчера в 21:08
Ответ дляРедисочка
Я рада. Я просто хвилююся що якісь хлопці не порядні можуть бути. Що компанія не хороша може бути.
Я хвилююся як мама і все на цьому
Ага, и поэтому удалили тикток и теперь не видите комментариев к видео дочки, хотя она была не против, чтобы вы смотрели
Редисочка
• вчера в 21:13
Ответ дляlilul990
Ну і неправильно. Бо зі сторони видніше завжди
Зі сторони таких як ви? Які тільки тут і живуть? Боронь Боже
Ответ дляРедисочка
Ну ок, а інші поадниці? Хоча нарцисичні люди рідко признають свої проблеми. Коли донька перестане з вами спілкуватись ви прийдете сюди і будете жалітися- як так. І знову розкажете шо ви їй всьо а вона неблагодарна. Це сценарій багатьох нарцисичних мамаш
Редисочка
• вчера в 21:15
Ответ дляlilul990
Мамаш 🫡
Bruneto4ka• вчера в 21:21
Ответ дляРедисочка
Я хвилююся як мама і все на цьому
Або дівчата непорядні
В мене наприклад хлопець
Ответ дляМороженная курица
Если честно, меня тоже это царапнуло - мама увидела комплименты и ей стало неприятно. И к тому же просьба заблокировать. Это пушка просто, у ребенок подросток, а ты даже не хочешь знать кто ее видео комментит. То есть на беспокойство за ребенка это вообще не похоже.
Сижуревувшоке• вчера в 21:41
Тут практично по першому слову можна зрозуміти. Автор пише не ’прийняти’, а саме ’змиритися’. Змирюються з чимсь неприємним. Таке враження, що це просто жіноча ревність, а не материнське хвилювання
забиякина• вчера в 21:44
Ответ дляРедисочка
І ви такі, а пофіг …
Мені це радісно
Мороженная курица• вчера в 22:55
Ответ дляРедисочка
Компліменти мене нервують?)
Ха. Прикол)))
А навіщо ви просили вас блокувати? Про що це?
Мороженная курица• вчера в 22:57
Ответ дляРедисочка
Бачите ви зараз себе показали.
Буде прослідковується.
Бо у моїй голові такий опцій немає.
Буде прослідковується.
Бо у моїй голові такий опцій немає.
Я би не додумались просити доньку мене заблокувати. Що у вас в голові? Моя реакція на компліменти, моїй дочці 15, лише радість за неї, що вона красива дівчина і подобається хлопцям, просто маю бути уважною і слідкувати хто пише, але аж ніяк не прохання блокувати. Так і хочеться написати, що ви хвора
постою_послушаю• сегодня в 00:19
Ответ дляBruneto4ka
Або дівчата непорядні
В мене наприклад хлопець
А вот скажите, ведь парни в 14 лет и комплименты девочке вещи не особо совместимые, правда же?
Автор, вы зря удалили тикток, меня бы комплименты насторожили как минимум. Потому что ровесники максимум лайк поставят, а вот комплименты это уже от парней постарше явно