всегдаДаДа• сегодня в 17:07
Цікавлять онлайн школи для підготовки до НМТ. Чи краще репетитори?
Також хотілося б почути відгуки за онлайн школи ZNO HUB та TURBO ZNO. Дякую
Гарачий Чокалад• сегодня в 17:26
Пізно ви кинулися. Хаб це херня.якщо ваша дитина може сприймати сама величезний пласт інфи..то так. У нас репетитори. Особливо математика. Її з хабом не вивчиш.ну і по історії дуже велика кількість інфи вчити. Тому не знаю. Ми з вересня почали. Маю конспект хабу з історії. Ну це херня))))
Може ще третю?• сегодня в 17:25
Ответ дляГарачий Чокалад
Дитина в 11 класі, а у вас досі ’ми’.
Ви ж не знаєте в якому класі дитина автора, може в 9-10.
всегдаДаДа
• сегодня в 17:26
Ответ дляГарачий Чокалад
Дитина ще в 10 класі
Гарачий Чокалад• сегодня в 17:28
Ответ дляМоже ще третю?
Дитина в 11 класі, а у вас досі ’ми’.
Ми.бо вона вчить.а я плачу. Так.у нас ми. Бо ми сім´я)))) у нас гарні стосунки
всегдаДаДа
• сегодня в 17:27
Ответ дляМайор Медуза
Все зависит от конкретного ребёнка
Що саме залежить? Дитина старанна, рівень знань хороший, але є пробіли, які треба заповнити. В онлайн школах було б вчитись зручніше, не треба ходити-їздити і дешевше
Уравнобешенная• сегодня в 17:28
Зно-хаб дитина була задоволена. Кб 184, але вона не на всі 100% віддавалася підготовці.
Якщо у дитини середній та високий рівень знань, то курси підійдуть. Якщо низький, то репетитор, бо дитина за курсами просто не буде встигати.
всегдаДаДа
• сегодня в 17:28
Ответ дляУравнобешенная
Дякую Вам:)
Уравнобешенная• сегодня в 17:30
Ответ дляГарачий Чокалад
Цікаво, а чому ви плачете?
Коли у вас на роботі неприємності, їй теж доводиться плакати, бо ви - сім´я?
всегдаДаДа
• сегодня в 17:29
Ответ дляУравнобешенная
Цікаво, а чому ви плачете?
Платить гроші :)
Уравнобешенная• сегодня в 17:30
Ответ длявсегдаДаДа
Курси підійдуть
Уравнобешенная• сегодня в 17:30
Ответ длявсегдаДаДа
Платить гроші :)
А, хіба що з цієї причини :)))
Тоді треба плакати, коли син-підліток їсть слонячі порції :))))
Майор Медуза• сегодня в 17:32
Ответ длявсегдаДаДа
Насколько большие пробелы у ребенка. Насколько мотивирован ребёнок, может ли он работать в группе.
К репетитору сейчас старшеклассники редко ходят, большинство онлайн
Гарачий Чокалад• сегодня в 17:34
Ответ дляУравнобешенная
У нас не низький. Але нам ліпше репетитор.
Бо ми хочемо на бюджет і здати на високий бал.більше ніж 195. Ми маємо конспекти з хаб..порівняно з тим що дають викладачі, особлмво математика, це небо і земля. Відтарабанила дівчинка 23 роки і як хочеш. У нас викладачі, які вже роками знають як і що писати на зно і нмт. Математичка ,наприклад, крім самого матеріплу вчить як швидко писати.на чому не зупинятись аби вистачило часу. Знати мало. Треба вміти скористуватись чамом. Вони роблять ці питання на час. Якщо десь застопорилася - зразу рлзбирають де і чому. Має все доходити до автоматизму. З укр мови 12 років була в комісії зно. Мало знати.там такі каверзні питання .тому вчить як правильно відповідати. У хабі це поосто тупо начитка інфи. І роби з нею що хочеш.
Може ще третю?• сегодня в 17:34
Мені ще от цікаво, хто віддає дітей на підготовку - ви це робите з метою щоб дитина вступила на безкоштовне?
Я от точно розумію, що моя дитина не здасть НМТ так щоб вчитися безкоштовно там де вона хоче. А для платної форми я думаю вона і так здасть (крепка хорошистка). І я думаю чи є сенс в репетиторах, якщо все-рівно вчитися на платному.
Гарачий Чокалад• сегодня в 17:35
Ответ дляМоже ще третю?
Ви помиляєтесь. В хороші вузи на зороші факультети і на платне не візьмуть якщо малий бал . А на щось задрипаге..то так
Може ще третю?• сегодня в 17:36
Ответ дляГарачий Чокалад
Мені здається, що зараз дефіцит студентів, всі масово виїжджають закордон. Я дивлюсь на прохідні бали в вузах - не такі вони і високі.
Гарачий Чокалад• сегодня в 17:38
В мене сусідка працює в хабі. Не скажу який предмет. Вона все життя простояла на ринку з джинсами. Коли ринок розпався- . Пішла в школу останні 5 років, бо педосвіта є. Після 40 років. От яккий знеї репетитор))))???тому ні однозначно
всегдаДаДа
• сегодня в 17:38
Ответ дляМоже ще третю?
Хотілося б на бюджет і дитина сама просить , не впевнена в своїх знаннях, треба підтягнути
всегдаДаДа
• сегодня в 17:39
Ответ дляГарачий Чокалад
Дякую Вам
всегдаДаДа
• сегодня в 17:39
Ответ дляГарачий Чокалад
Дякую
Уравнобешенная• сегодня в 17:43
Ответ дляГарачий Чокалад
Для тренування є збірники тестів. В зно заб є міліон тренувальних вправ онлайн. Якщо дитина знає, але допустила помилку через неуважність, то при пепевірці вона сама зрозуміє, в чому схибила, їй сторонні пояснення не треба.
Готуйтеся, як хочете, я вас ні в чому не переконую. Бажаю успіхів!
Уравнобешенная• сегодня в 17:45
Ответ дляМоже ще третю?
Якщо ви точно знаєте, куди хочете, і що там для вас захмарний конкурс, то можна дійсно зі шкіри не лізти. До речі, в деяких універах на деякі спеціальності і на контракт конкурс високий. Але в університеті предмети по спеціальності на високому рівні дуже згодяться.
Уравнобешенная• сегодня в 17:46
Ответ дляМоже ще третю?
Усюди різні, але порівняно з 22 роком такі самі. Адже кількість бюджетних місць теж зменшується.
Уравнобешенная• сегодня в 17:47
Ответ дляМоже ще третю?
І, до речі, за певні бали нмт ще й грант на контракті дають, так що фінансово легше.
Майская киска• сегодня в 17:52
Ответ длявсегдаДаДа
Беріть попередні тести і проходьте
Автопортрет нурофена• сегодня в 18:00
Автор, я за ці онлайн школи не знаю, але скажу з власного досвіду. Записала доньку на підготовчі курси при університеті. Коли донька сходила декілька раз на заняття з математики, то вирішила що їй потрібен репетитор.
Оченьценная• сегодня в 18:02
Мне кажется математика лучше репетитор, а укр мова и история можно и курсы. Главное желание ребёнка, можно и бесплатно самому подготовиться.
Оченьценная• сегодня в 18:04
Ответ дляГарачий Чокалад
Да там все молодые, не выдумывайте.